• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
lybba ty si v londone? kde presne? staci aj post code:slight_smile: ja som bola dva roky v NW4 :slight_smile:
17. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute
co noveho? mam docitat tych 9 stran dozadu? fakt sa mi nechce :grinning:
sme sa prave vratili z chalupy a okupali psa. to bola fuska! :grinning:
17. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar, no neviem ci mas citat ale nic zaujimave tam neni v zasade, vcera sme sa bavili o eurovizii :wink:
17. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eurovizia, ble. strasne nieco. :confounded:
17. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemáte skúsenosti s liekom Parlodel? Nemôže zapríčiniť meškanie menzesu?
17. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, no ale aspon vyhral ten co som chcela ja :grinning: :grinning:

soni1 nepoznam taky liek, na co je?
17. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
soni, podla mojich info nie, nemal by zapricinovat meskanie menzesu. upravuje prolaktin, vyrovnava hormony a tym padom by mal upravovat aj cyklus :wink:
17. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už fakt nechápu. MS normální jen trochu opožděná... Naprostá únava, bolavý krk od žáhy, a hlavně dnes nemůžu nic sníst, co jsem dnes snědla to mi ještě tíží v žaludku. Bléééé, nechápu ale testy jsou negativní tak to bude asi nějaký špatný vzduch , ale po dnešním úklidu neboli při něm mě zabolelo v břiše až jsem se lekla. , příroda mi teda dává sodu ale mě neoblbne!
17. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky som spat........som v Londyne hej se26 Sydenham hill.....kde si bola ty anax? Namiestio zmrzky ale mam blueberry muffin a soya latte z nera ....ale vienetta caka v mrazacku......
17. máj 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko ja som tiez tu :slight_smile:
17. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lybba v tych castiah som nikdy nebola...ja som bola u zidov v mill hill, to je samy koniec londyna smerom na barnet, ak ti to daco povie... :wink:

mne tie sojove mlieka nechutia velmi, chuti mi ale tofu a sojove nahrazky maska, lebo som sa ich konecne naucila pripravovat :grinning: aspon si teda myslim

ja som si stihla nalakovat nechtiky a ked som kukla predchvilkou na hodiny ani s ami nechcelo verit ze je pol siedmej :astonished:
17. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis..... ja uz som spapala muffina tak je mi lepsie....nikdy som nemavala taketo stavy ani pocas kramov.... sak teraz maju dost az o tyzden....uz si zacinam nahovarat ze mozem byt tehu....ha rozculujem sa nad vsetkym... taka som mrzuta.....ale teraz vravim ten mafim pomohol...som zvedava na jak dlho...
17. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej my sme sa s drahym presli peso na crystal palace... viem kde je mill hill , to je na ceste do radlettu kde byvali nasi kamarati... sojove ja mozem vsetko ... z mlieka a jogurtov a smotany mi je zle. tvrde syry mozem....a sojove mliecko je super ked si najdes svoju oblubenu znacku....mne chuti alpro.
17. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne nastastie z normalnych mliecnych veci a vyrobkov nic nie je takze ho pijem a jem na kvanta :grinning: vidis to mi pripomenulo ze som chcela este varit puding aby som mala na ranajky, ale to odlozim na zajtra, a zajtra na ranajky bude este strudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako dlho si uz v uk?
17. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ked to nepomenies , tak aj zabudnem ze dnes su to presne 3 roky!...a zajtra 3 roky s mojim drahym! no teda.....
17. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ty mas dve vyrocia za sebou a skoro si na ne pozabudla :pensive: este ze tu som :grinning: :grinning: :grinning: a som taka zvedava, co? :grinning:
17. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne sa podelim ....skoro o cokolvek..
17. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za pripomenutie anaxamon :slight_smile:
17. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si uz par rokov hovorim aj s manzelom ze pojdeme do londonu na vylet ale zatial sa nam nepodarilo to nejako uskutocnit :unamused: ale velmi mi chybaju niektore veci z londyna...aj ked zit by som tam nechcela..
17. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lybba som si bola kuknut tvoje fotecky zo svadby, tiez ste cerstvi mladomanzelia :wink: a krasne fotos :dizzy_face:
17. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pravdupovediac aj ja si viem predstavit lepsie miesto ..napriklad stale nedam dopustit na Prahu juj ale mi chyba...zila som tam 5 rokov a odchadzala som z placom.... ale zasa tam som nemala nieco ine....( odchadzala som po rozchode po 5 a pol rocnom vztahu s Blbcom) a teraz neviem ci som ja nebola vacsi ze som to tych 5 rokov s nim vydrzala ale to nepatri do tejto temy.....som rada teraz ze mam zlato a nevymenim Ho za nic :wink:
17. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tak, jedno ti prirastie k srdcu ale musis to nechat koli comu inemu, ale potom prides inde kde to nie je idealne ale najdes tam ine :wink:
17. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze to tak funguje...veru... tak niekedy pridte na ten vylet....kludne poukazujem ine casti...:slight_smile: dakujem aj my sa tesime z fotiek....sranda jak sme k fotografom prisli.... dvaja kamarati fotografo odmietli , lebo nemohli dojst. s jednym profesionalom sme sa nedohodli( ani neviem preco, proste sme stratili kontakt) a tito dvaja boli zjednani na poslednu chvilku ....dva tyzdne pred svadbou asi. A co je pikoska...jeden s nich teraz chodi s mojou sestrou....laska jak hrom normalne som zasla....vyzera to vazne...a tak si vravim, ze to asi tak malo byt.... aj ja som videla vase .....pred casom..
17. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lybba tak to je teda vazne snad osud:slight_smile:))

co su to ine casti londonu?? som zvedava:slight_smile:)

inak to si budeme musiet naplanovat aspon mesiac, aby som stihla obehat vsetkoa vsetkych coby som chcela :confused:
17. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he aj vy ste mladomanzelia tak jak my veru.....:slight_smile:
17. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, sme mali minuly tyzden osmy mesiac za sebou :grinning:
17. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked vravis ze si nikdy nebola na "druhej strane"...ja som zacinala v Clapham common ..sw4...a vlastne vsade nieco je....ia cast ini ludia....ina atmoska....ja niesom moc na nocne vylety ale clapham ma dostal....
17. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si najviac presla asi hlavne centrum ako take, potom tie hlavne pamiatky, snazila som sa vacsinu parkov, a potom vylety mimo londyn...
17. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja vylety mimo londyn este musim absolvovat....nebol cas sme asi moc busy ...alebo lenivi?
17. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite postupne absolvujes, ja som bola za tie dva roky len na 4 ci 5 vyletoch mimo londynu..
17. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok