• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj sue :slight_smile:))
31. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu.. sme sa trocha so segrou zapozerali do albumov kamosek na facebooku.. a len sme potichu slintali.. to tam sama India, kanarske ostrovy, thajsko... no sila ako si niektore baby ziju... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj nellie :grinning:
31. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, nezavidime, sme skromne a tesime sa s nasich dovoleniek na slovensku :wink:

ahoj sweetberry :slight_smile:
slnko je uz vysoko a ty este spis??? :wink:
31. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto spi ?
31. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nikto, ale teraz sa vstava? :wink:
ale zartovala som, neurazaj sa hned :wink:
31. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ved jasne ze nezavidime.. my sme si len poslintali nad vozenim na slonoch a nad gycovitymi foto nadhernych plazi... :grinning: :grinning:
mne staci aj nase kazdorocne chorvatsko... :sunglasses:

puma jej nova fotos... :wink: :slight_smile: aka mortišovska... :wink:
31. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi de mas vlasy? :slight_smile:
Ja som konecne po tyzdni dala do kopy kuchynu, ten sporak si ani predstavit neviete, drahy varil cely tyzden - na take detaily ako po sebe upratat on nemysli :slight_smile:
31. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sueee a preco urazat :sweat_smile:
som sice prispata ale som uz hore :grinning:
31. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala ist poumyvat kupelku a vecko.. to sa mi vcera uz nechcelo... tak sa asi idem do toho pustit...
31. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, mam tematicku fotku. to som mala na hlave kapucu a je to v noci fotene, takze tam vyzeram jak skriatok :wink:

nellie, aj ja by som mala kupelku s weckom nejak spojazdnit, v utorok pridu potencialni svokrovci prvykrat... nechcem, aby ma mali za spinduru, ale mne sa taaaak nechce.
slubila som kamoske, ze jej pojdem do zahrady pomoct dnes. tak mi snad zavola a pojdem tam - aspon budem na vzduchu. a upratovanie kupelky zostane chlapovi ked pride domov :wink:
31. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten kolac je super. som pysna na seba. rychly a chutny...
skoro vsetky kraje som obzrala...
maliari su svine..

a idem kamoske do zahrady pomoct, sa tesim, ze budem na lufte.. jeeejjj

takze vela zdaru pre dnesok, papaaaa
31. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma aký koláč? :confused: daj recept, či už si dávala a unikol mi? :grinning:
31. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mate?ja pomaly upratujem a varim...
31. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, isto to poznas...
jablkovy pernik
take tmave, kakaove cesto a navrchu je dzem a poliate cokinou
http://www.nanicmama.sk/kol-e/jablkov-pern-k
31. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte kocky, ako vikendujete?
31. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma poznám, ale my namiesto jabĺčok dávame do perníka slivkový lekvár :dizzy_face: :dizzy_face: mňaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
31. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam tak vy zasa vyvarate a vypekate:slight_smile:)) takze som s citanim radsej prestala bo si clovek zas len chute narobi:slight_smile:

ja som dnes rano zaskocila do mesta manzelovi kupit darcek k nastavajucim narodkam a este do drogerie a teraz uz len pomaly si upratujem, perem a sem bludim:slight_smile:)) varit nebudem bo mam a piect budem ale zajtra, chlebik a jablkovu strudlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem makat ako blazon mala je chorucka nasi maju prist aby jej zagratulovali k vcerajsim meninkam nemam navarene a odrazu som sa dozvedela ze o hodinu dojde dalsia rodina ze na kolaudaciu domu no super a doma tank a pracka a vsetko mam tu horenohami akoby sa nedalo dat vediet skor taketo veci
papa
31. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet nemam rada prepadove navstevy, takze uplne chapem ako sa citis :pensive:
31. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nastvana som ako dynamit srsim
31. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ono ta to ciastocne prejde...hlavne ak mas aspon dve hodiny na to aby si to stravila :wink: aspon ja to vzdy tak do dvoch hodin stravim aj ked mi to nie je vzdy vsetko jedno...a tiez samozrejme zalezi od cloveka co sa na nav :wink: stevnu prepadovku "nahlasil" :grinning:
31. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam len hodinu na vsetko a muza nikde isiel na nakup lebo nemam ani z coho varit
spalna hore nohami detska tak isto a oni si to tu idu obkukavat super
31. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet tak bez co to este stihnes a co nie tak povies, keby ste sa ohlasili ako sa patri v civilizovanom svete nemate sok z neporiadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa :wink:
31. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nemam rada prepadovky...fuujj
31. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja im anax vykam takze asi taka opica byt nemozem.....vytrela som mozem cakat kym mi to vsetko uschne nech mozem pokracovat co by som dala teraz za jednoizbovu kuticu alebo oddelene izby celky clovek ma boli nez to tu spravim asi zacnem chodit do posilky lebo mna tentitko skoli aj upratovanie
31. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom ze vysavat bledu pohovku to ma caka lebo mame macicky tak sami chlp vsade a najlepsie ked mi mm povie ved to nechaj tak a oni sme pridu prvy raz
31. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
tak som si vas zbezne precitala a straaaaaaaasne som sa nasmiala na puberalnych neterach a sesterkach a ich otazkach, na linkoch naseho mladi, a ten posledny pribeh s MS nemal chybu, som sa rehotala a MM so mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme mali vcera pracovno - spolocensky vecer, fajny, dnes vegetime a ideme uz konecne do toho aska, lebo od babky mam ako darcek 50€ poukazku a MUSIM ist kuknut, ci sa tam vobec da nieco za 50€ kupit... :unamused:
31. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave vytrapila s odpadkovym kosom, co mame taky vysuvny, vzdy ked ho cistim, ho vyvesim aby som ho riadne vycistila ale neviem ho zavesit spat a potom chytam nervy...no ale napokon sa podarilo:slight_smile: a uz som si aj bylinky z balkona schovala dnu uz ostali iba jednorocne, ktore aj tak vymrznu...zima moze zacat:slight_smile:))

ahoj shaar, asko to je ten nabytok? mozno dajaku rohozku alebo lampu kupis:slight_smile:
31. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cautee,ja som sa tiez zasmiala na MS :grinning:
31. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok