• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
sue jasne chapem
vave no nevadi to je ok mozno to bola len zavist heh :sweat_smile: :sweat_smile:
nevarim mam odvcera :grinning: alebo mala by som ?? vcera som robila bravcovy perkelt na smotane ak by som dnes varila mala by som chut na majonezovy salat zemiakovy ja neviem mam k dispozicii len kuracie prsia zeby rezne ?? fakt netusim alebo popame co mame
vav tak sa netrap ani varenim jedine ak ma snejake specialne chute :slight_smile:

ahoj katka...tak to verim aj ja by som sa sla takto zabavit rada,ach jaaaj tak to poznam ani ja nepijem a potom mam nasledky :grinning: aj ja mam pocit ze som zostarla nestiham uz ani s mojimi rovesnickami
ze ciganske hracky :grinning: :grinning: :grinning: perfektny vyraz to si musim zapamatat
donaska nefuguje v nedelu ?? ze ako pizza a take :D alebo sucha strava rohlik a salam do ruky :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bingooo donaska :grinning: :grinning: to ma nenapadlo - horsie je ze z tej hlavy ma aj zaludok neposlucha - mam pocit ze ked nieco spapam-pojde to rychlo rovnakou cestou von :confounded: popijam aspon kavu... fakt som jak mechom prastena
1. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi dostanes sa z toho :D trochu budes cely den mimo ale to bude ok daj si daku mineralku
1. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mineralka mi pomoze? no nedbam dam si :slight_smile:
1. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potrebujes tekutiny kava dehydruje
1. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj :grinning: vravim ze som mimo - nechapava - tekutiny popijam - urobila som si okrem kavy aj bylinkovy caj - tak popijam aj ten - len to ide tazko do zaludka :grinning:
1. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati jednoznacte mineralku - treba ti doplnt mineraly... Aspon liter vypi a uvidis pomoze.......
1. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :sunglasses: :slight_smile:

my sme mali vcera "den otvorenych dveri" :sweat_smile: kazdy z rodiny co siel na hroby sa u nas zastavil.. a kedze moja mama je zo 7 surodencov, tak vcera tu boli styria z nich aj s detmi a vnucencami... sme ich nemali kde ani pousadzat.. zislo sa ich tu 15 naraz :sweat_smile: :grinning: :grinning:
dnes tiez este nejaki dojdu.. zvysni traja s rodinami urcite... :sweat_smile:
to som sa iba smiala lebo dosli naraz na dvoch autach cize 10 ludi a to medzi dvermi same cmukance (co ja teda nemusim) tak som sa sulala ze susedia v cinziaku si mohli mysliet ze natacame kliku Tarkanovmu Simarikovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to len cmuk cmuk sa ozyvalo na schodisku :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co som napisala.. ze kliku... myslela som klip ku tarkanovej pesnicke Simarik :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja niekedy fakt dobre hlušiny popisem... :sweat_smile:
1. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie vy mate teda velku rodinu :slight_smile: to je super-to by som brala :slight_smile:
1. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie :slight_smile:
1. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta mineralka mi tusim fakt zabera :slight_smile: hlavicka sa lepsi :slight_smile:

akurat ma prehnalo..ale to aj vcera poobeda raz-som myslela-ze to je len take prechodne..vypila som vela acidka naraz..ale dnes zase..ze by nejaka crevna potvora :fearful: :fearful:
1. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak to som potesena :slight_smile: :slight_smile:
sa precistis :grinning:
1. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je to fajn mat taku velku rodinu.. len skoda ze uz sa az tak velmi nestretavame.. ked este zila babka, ktora byvala u nas tak to kazdy vikend bolo u nas veselo... :grinning: :grinning: :grinning:
teraz uz pomenej...

Kati podla mna to mas z toho acidka.. ta prefutrovalo... :sweat_smile:
1. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zvyknem ho pit casto a toto mi nezvykne robit.divne -ale sak no aspon ma precisti

neliie - my sme krpata rodina ale vzdy som tuzila po takej velkej :slight_smile:))
1. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto ?
katka uz ti je trosku lepsie ?
1. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej som tu ja :slight_smile: odpocivam-ale ano uz mi je lepsie :slight_smile: mineralka pomohla hlava uplne prestala aj zaludok je na tom ovela lepsie :slight_smile: iba sa mi nic nechce :slight_smile:
1. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dovolene nic sa ti nechciet :slight_smile: je nedela a navyse ten cas vonku...
1. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram rozpravku na markize :grinning: Z pekla štestí :grinning: este som ju celu nikdy nevidella
1. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj u nas to ide :slight_smile:
pred tym sla babicka film tak som si na konci poplakala
1. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som chytila tiez ten koniec babicky..a tiez isli slzicky-mm si robi zo mna srandu-ze si mam vrckovky nechat rovno vzdy pri telke.. :slight_smile:
1. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U mna to nikto ani nepostrehol kazdi si robi svoje
1. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripomina mi to vianoce :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, uz sa tesim....
Ozaj a ako travite vianoce? Chodite k vasim/svokrovcom/sami doma?

My sme boli prve vianoce kazdy zvlast, druhe sami dvaja, posledne vianoce sme boli u nasich a tieto neviem :slight_smile:
bud doma sami alebo k nasim.....

Samozrejme potom vianocne sviatky sa pendluje k jednym- druhym, darceky sa nosia a tak :slight_smile:
1. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja neviem este..ale my asi u svokrovcov a potom pendlovacky :slight_smile:
1. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati no tak to je super, aspon netreba chystat vianocnu veceru :wink:
1. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano - ale ja aj tak vaarim kapustnicu a salat nesiem tam-nech toho nema svokra vela- ja rada :slight_smile: mna to bavi- umocnuje mi to vianocnu atmosku :dizzy_face:
1. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocenky moje ako sa mate kukam ze rozoberate vianoce ... no my sme jeden cas chodili ku ''svokrovcom'' ale ked sme prisli na to ze ma nemaju radi a ze sa len pretvaruju sme prestali :wink: a teraz uz 4 vianoce v UK :slight_smile: ...
inac hlasim brytaaaalny pokles teploty sa smejem ze druha ovu http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale v noci som sa zobudila na hrozne krce az ma strhlo jak to zabolelo tak asi hod predtym ako som mala merat sm musela vstat a zobrat tabletku :confounded: ale aj tak je nizka... no mrcha zatial nikde... ale uz ju cakam kazdu chvilu
1. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou to preco ta nemaju radi?? No mozno ani mna, len sa pretvaruju, ktovie :sweat_smile:
Skoda toho grafu, vyzeral krasne :unamused:
1. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj vavus to je na strasne dlho.....preco ma nemaju radi... proste by chceli aby ich synacik sedel doma pri riti a oni mu mohli dirigovat zivot a ja som ta co ho zobrala z malej dedinky na vychode do BA... a proste tam je too moc vela sak kvoli tomu este stale nie sme zobraty...
1. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok