• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
my 7 pred tyzdnom.....
17. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haalo, haalo....
ahojte...
17. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni

sme sa dajako odmlcali :sweat_smile:
17. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi strášne zle.... z ničoho nič... fuuuj.....
17. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo sledujem, že ste zasa zmizli....

Jane.... si tu už mala byť... de si?
17. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tu dneska nebola od rana myslim...

ja som sa uz zapozerala do kriminalky csi
17. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - griluje.... :angry:
ja kukám nové albumy tu na koníkovi.. nudim sa..... :angry:
17. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik nudis sa???
jezis, ja som sa nenudila ani nepamatam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akoze viac nestiham, nieco sa mi sice nechce, ale nudit sa? to je co? :grinning:
17. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar - je to niečo hrozné.... nechci vedieť čo to je... :wink:
Mala by som niečo do práce urobiť, aaaaaaaaaale veľmi sa mi nechce... v stredu mám voľno urobím potom... neponáhľa to... :grinning:
Ako ste trávili dnešný deň? Ja pracovne a keď som domov prišla zaľahla som do postele ako malé dieťa a zaspala som... som si hodinku pospala a teraz mi je zle.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky som tuuuu.Este si nieco dorobim a venujem sa vam na plno. :slight_smile:
17. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej... avoj...... aka bola grilovačka?
17. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni no dalo sa.My sme prezili v zdravy az na detska ktore okrem toho ze boli spinave jeden skoncil z rozbitimi ustami,uplne premoceny a odniesli si to kvety a tak.Ach jaj :unamused:
17. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoje kvety...? au.. no odľa toho čo rozprávaš to musia byť teda riadny čerti! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre píšte si všetky v iných témach.... :angry:
Idem pječ.... :frowning2:
17. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mensi strhol na seba velky tazky rebrik ale nastastie sa mu nic nestalo.Keby ho pripucil je ponom.A ty ako?
17. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniiii ja som predsa aj tuuuu.Nechod prec. :frowning2:
17. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si ma prehovorila.... :unamused:
17. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako o com pokecame?
17. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouki douki.... čakám Ťa!
Mám akúsi na prd náladu zrazu... šak ae mi z ničoho nič zle ostalo a som nervózna... Neviem prečo.... :confused:
Keby mi mrcha nekončila len pred pred týždňom tak si myslím, že ju mám dostať.... :angry:
17. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím pochváliť.... schudla som kilo... hm... za týždeň málo, ale čím ďalej tým viac sa obávam, že mám problém so štátnou žľazou a veľmi sa toho bojím... ja nechcem ďalšie lieky... vieš koľko ľudí sa ma pýta a ty čo máš štítnu žľazu "chorú" keď si tak zrazu pribrala? A budeš mať vôbec potom deti? aaaaaaaaa.... :astonished: chce sa mi kričať.... ja chcem späť svojich 55 kíl.... nemusí byť ani menej..stačí mi 55.... prosím....
17. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tak statna zlaza :grinning: No moze robit problemy aj nemusi.A bola si na vysetrenie s nou?Myslim,ci ste neriesili zeby ona mala byt problem.
17. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo keďže moja lekárka na to zvysoka kašle tak sa budem musieť vypýtať od gynekológa... veď aj na tú glikémiu ma on poslal.... :unamused:
No vidíš... niekto má problémy so štítnou a ja so štátnou... :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaachojte prisla som vas kuk ale citat spet sa mi nechce, takze co nove? :grinning:
17. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nely :slight_smile:

Moni tak sa spytaj svojo gyndosa.Inak kukla som dnes do svojej prefotenej karty a tam mam datum preventivky 1.7.takze som cely vikend stresovala zbytocne. :angry:
17. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš.... som Ti vravela, že buď v pohode... :wink:

Nely ahoj.... aaale euroviziu preberali včera do jednej noci... :fearful:
Inak nič také....

ako sa máš dnes ty?
Ja by som vraždila, Jane mala skoro na mále s detičkami o mala na návšteve... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak som nic nezameskala, euroviziu nesledujem xixi..
ja inak dobre
a koho chces vrazdit?
a preco namale? som rychlo precitala nieco s rebrikom...
17. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tie deti ani nespominaj :astonished: Predstav si maleho ako sa pocika,potom sedel na hojdacke holy taky rozcapeny a ked sa dohral s pipikom zacal sa oblievat opalovacim kremom :grinning: mm hovori toto je na fotku :grinning:
17. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - ani ja euroviiu nesledujem... dokonca som kvôli vám aj Modrovského prestala sledovať :angry: ... dala som vám prednosť... :astonished: :wink: :grinning: :sunglasses:
neviem nely - akosi mám nejakú zlú náladu... asi z toho, že mi poslednú dobu zasa stále zle, bolí ma hlava furt a unavená som jak pes... a kyselinu mám....aaaaaaaaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished:

Jane - a urobili ste tú foto či nie?
17. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely skratka katastrofalne deti boli u nas.Povysypali kvety s kvetinacov,osklbali nejake,rozlievali vodu,behali po dome a okolo.A nakoniec mensi zhodil na seba rebrik a ten vacsi mu rozbil usta.Ale inak pekny den :grinning: Ma to len jednu chybicku.Rano vstavam do roboty.
17. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - aj ja... nič si z toho nerob... a som si vymenila smenu... mala som robiť 6-14 a budem 9-17... čiže som tu až okolo 18.tej.... :wink:
A ty ako robíš? Teraz budeš mať ranné, či nie?
17. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok