• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
anax - oravačka??? :grinning: :grinning:

ja mam rada aj na sladko ja korenovu zeleninu mam rada... :sunglasses:

kati - total zo života, ze?? :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell ako inak :wink: to je o mne sem uz snad aj zname :grinning:

ved ako korenovu mam rada ale proste niektore kombinacie mi nejdu... :unamused:
3. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax to som nevedela ze si oravacka.. asi som to prehliadla :wink:
3. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell tak uz zas vies o mne daco viac:slight_smile:)
3. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax ano :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

mna nejak hlava rozbolela... a moc som sa asi vytesovala ze mam pokoj.. nejak ma zacali otravovat a vkuse mi tu vyzvanaju telefony... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...ja som si precitala len kusok, ale dufam, ze u mna blokovanie niecoho nehrozi, inak ma tu porazi. Nellie a ja zdielam tvoju teoriu prace len do vysky svojho platu. Myslim, ze na tento mesiac som uz narobena dost :grinning: :grinning: :grinning:
Zaciatky a konce mesiaca su u mna hrozne...ale este zajtra a bude to lepsie.
A ja som sa prave strasne dobre najedla...polievku som mala z domu, tu som zjedla, ze mi bude stacit a potom ma kolegyna vytiahla na obed a mala som zapekane kuracie prsia v smotanovej omacke s hribikmi...a opekane zemiaky...mnaaaam :slight_smile:
3. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli ticho.. toto mi nerob.. ja som zas taka hladna... :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby koľko musím mať odpracované, aby som mala nárok na materskú? Viem, že za posledné dva roky pred termínom nástupu na materskú musím mať odpracovaných 270 dní, lenže neviem, či je to 270 dní aj so sobotami nedeľami, a teda 9 kalendárnych mesiacov, alebo je to 270 čisto pracovných dní, tým pádom 12 kalendárnych mesiacov.....
3. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a berú sa dva roky pred nástupom na materskú alebo dva roky pred termínom pôrodu?
3. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellie mala som sa veru predtym s tebou rozdelit, teraz mam take plne brucho a normalne vycitky :grinning: :grinning: :grinning:
Idem poslat mm do toho Lidla na tie zaviny :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim,ze je to tych 9 mesiacov a termin je nastup na matersku - termin porodu ich urcite nezaujima :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam toto ja vôbec netusim.... :sweat_smile:

bubli veru mala si sa rozdelit... :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellie ja nechodim do Lidla, kde tam najdem tie zaviny? Aby som ich medzi drogeriou nehladala :grinning: :grinning: :grinning:
Flam tak toto netusim ani ja, ani som to nezistovala, kedze pracujem uz veeela rokov :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli to su mrazene.. takze medzi v mraziacich boxoch... :grinning: :grinning: :grinning:
v nasom lidli boli hned vedla boxov s nanukami... :sunglasses:
3. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zacal ma boliet zub, do prdele :cry: :cry:
3. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax.. :frowning2:
mna bolel cely vikend.. rastie mi zub mudrosti a to ďasno ma veru bolelo dost ked som jedla... ale uz to ustupilo nastastie... :sweat_smile:
3. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna boli taky co mam kaz medzi dvoma zubami a ked som bola na dentalnej tak ta mi to tam tou sondou rozdzubala a teraz to uz boli a zubara mam az o tri tyzdne termin..au au..snad to rychlo prejde
3. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej Anax viem ta pochopit, tento rok som si toho u zubara uzila...a to ten moj je zastanca bezinjekciovej prace, takze ja vydieram, bud da injekciu alebo neotvorim usta :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ved ak by si to mala akutne tak snad by ta zobral aj skôr.. nenechal by ta trpiet... ved to je tak nechutne ked bolia zuby... :pensive:

ja uz o 10 minut prasim domov.... :sunglasses: jak sa mi nechce tych 15 minut slapat na bus.. je tu skaredo a tma.. este ze som dnes vytiahla bundu dlhu az po koleno a salik... :sunglasses: :sunglasses:
3. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nellie tak pa...ja este hodinku budem isto zarezevat :frowning2:
3. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite by mi nasli termin abo by som sa tam sla posadit nadrzovku, sak ako urgent...bo ja co som sa objednavala tak to mam akoze iba na preventivku ale budem ho chciet opravit ked ma uz takto boli

nell no ja bezne travim kopu casu cestovanim, takze uz sa tesim ako si dneska vystojim v tej zime na zastavkach :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: zase ste pomreli? :fearful:
3. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Flam ja skoro :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vave prečo? :confused:
3. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Flam - den blbec - nafarbila som si vlasy - a ked trebalo farby zmyt tak som zistila ze nejde tepla voda :grinning: :grinning: nadhera.... O 18:00 ju maju pustit, uz sa neviem dockat, lebo farby som zmyla len tak provizorne a cela hlava ma stipe...
A rozvarila som spagety.... Spagety! co aj male decko vie uvarit.....
A vobec, co chytim do ruk to dnes spadne, tak radsej nechytam nic :angry: :angry: :angry:
3. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:

hlasim,ze mam za sebou poradnu aj ultrazvuk aaa babo je uzasne,pekne nam rastie :dizzy_face:
manzel bol pri mne,bol rad :slight_smile:
zobrali mi krv na triple testy,takze cakame na vysledky :wink:
aa este jedna skvelaa vec,zmizol mi hematom :dizzy_face: :dizzy_face: takze uz mozem troska fungovat,ale sex no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaa idem varit kapustnicu,do vianoc ja nevydrzim :grinning:
3. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipi gratulujeeem :slight_smile: daj aj miery a tak :wink: kolko sa caka na vysledky?
To ze zmizol hematom je super, ani lieky proti krvacaniu uz nemusis brat?
Tak nech sa kapustnica podari :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa mate?...
pipi tak gratulujem a super ze mm bol s tebou :wink:
3. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pieknee :slight_smile:
gynekolog mi povedal,ze teraz uz sa babatko nemeraa ale vazi sa ci co,ale tak bolo vidno,ze uz je vetsie :grinning: on hovori,ze cele babo ma uz asi 16cm aj s nozkami aaa zatial sme pipik nevideli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze chcete chlapca?
3. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok