• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jeeej mne prave kolega poslal tu pesnicku co je ked vypadne niekto so superstar.... :grinning: :grinning:
velmi sa mi paci ta pesnicka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie posli aj mne :wink:
4. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma to je super, ze to tak pozitivne beries, ja tiez temu svokra neriesim...teda riesim tesne pred jej navstevou. Keby chodila castejsie, aj schudnem, lebo mam taaak stiahnuty zaludok :grinning:
4. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tejto teme sa aj tak nemam ako zapojit ja respektujem akurat svoju mamu inu babicku nemame
4. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zly deeeeeeeeeeeeen vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
tolko nehod...
4. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, ved sa uz nemas ani k akej vyjadrovat, je uzavreta :wink:

co dnes varime?
ja demikat a vavenkine zemiaky :wink:
4. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam dnes nejaky divny den, tak mi je nejako divne smutno... :unamused:
Ja dnes nevarim, az zajtra, dnes idem s tehotnou kamoskou na obed, snad nejaky ten virusik preskoci aj na mna :grinning:
4. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka drzim pasticky :slight_smile:
ale som nemehlo to preto.... :unamused:
4. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli a preco ti je smutno????

ja uz mam po uzavierke tak budem teraz troska pomenej tu....

my dnes asi nevarime nic.. je od vcera ta hríbovica a drahy ide dnes poobede do Nemecka, tak nam to s maminou v pohode staci... :sunglasses:
4. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem, preco mi je...to ja niekedy mavam take dni, ze mi je super a niekedy total depka (hlavne pocas MS), ale dnes je to taky stred, take smutne...mozno ma este nieco rozveseli :slight_smile:
4. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby nestacilo k nalade tak sm ucpala v praci wc, pokazila vyklapacku a obliala si blede nohavice kavou
4. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic nevarim

dnes mam take pizzove rozky a zeleninovy salat k tomu a doma si na zajtra navarim celozrnne cestoviny s niecim - lebo som sa vazne vcera zamyslela nad svojim telom :rolling_eyes: :sweat_smile:
4. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babulky:slight_smile: dnes uplne ze zima a ruky si neviem zohriat :angry:
4. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - verim ze to coskoro prejde.. :wink: :slight_smile:

sweet striedas vavenku?? ta mala vcera taky "super vydareny" den.. :sweat_smile:
ked sa darí tak sa darí.. :grinning: :grinning:

kati - no ja som sa tiez pozamyslala a dala si predsavzatia ako budem dietovat ale po 1/2 dni ma to preslo.. ale musim sa pochvalit ze od soboty sa mi dari aspon po 17-tej uz nic nejest... :sunglasses: :sunglasses:
4. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet dni ako pises neznaasam,asi ako kazdy...vtedy sa fakt snazim robit co najmenej a drzim sa stareho zlateho, kto nic nerobi nic nepokazi :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax... :slight_smile:

inak dneska je fakt nejaky debilny den.. na mne si vyliala zlost jedna kolegyna, lebo som kopirovala na faxe, co je tu prisne zakazane, lebo mame kopirky velke na dolnej aj hornej chodbe... :grinning:
lenze dolna pokazena a horna ultra moderna nova a potrebovala som obojstranne fotit a nemala som cas tam maturovat ze ako mam vkladat papier... :grinning:

a dneska ma nasa "cica" zasa biele tricko a bradavky v pozore.. uz davno nebola tak "vyštrnganá" :confounded: :grinning:
Nellie tak toto ti zavidim, to nejedenie po 17-tej, to som nikdy nedokazala :angry:
Ale aj ja si od vcera davam pozor...ale zatial len pozor :grinning: :grinning: :grinning:
ja si tiez davam "pozor" a presne - to sa snazim dodrzat-nejest po 17tej
4. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam na sebe odskusane ze mne to dost pomoze ked po 17-tej nejem... a zakazala som aj MM, lebo to on za to moze :grinning: :grinning:
vzdy sa vecer pred telku dotrepe bud s chlebami narobenymi alebo tak a samozrejme ze mne to vonia tak neodolam... :grinning: :grinning:
a v nedelu sme vzdy pred superstar jedavali aj o 21,00 co bolo na obed navarene... a teraz v nedelu som nakrajala jablko, banan a pomaranc a bolo.. drahy len cumel ze to aka zmena toto... :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet nelli :grinning: no trapna som dnes idem sa nanovo prefarbit ais na blond aby som to akoze kvazy mala cim ospravedlnovat :grinning:
4. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy jete posledne jedlo ked po sedemnastej uz nic? ja by som potom vacsinu tyzdna jedla naposledy o dajakej pol jednej, obcas ked stihnem o pol tretej malinky olovrant ako polystyren...inak stiham jest az vecer ked dojdem domov co teda vacsinou dajako moc skoro nebyva :sweat_smile:
4. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ze nejest :unamused: :unamused: :unamused: to by som nevydrzala uz len z principu ze nesmiem
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja papam aj o jedenastej som schopna aj vstat v noci o druhej a dat si vyzivu alebo keksicek
4. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet tak to ty si uz jaky extremista:slight_smile:)) este aj z teplej postele koli jedlu vyliest:slight_smile:
4. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precoooo ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak aj cikata tak :sweat_smile:
dnes mam blby sveter nielen den :angry:
4. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vela bab hovorilo, ze to pomaha, nejest po piatej, mam jednu znamu, co nejedava uz od stvrtej, okrem obeda si da este teda o tej stvrtej len nejaku zeleninu a potom nic...ale to ja by som nevydrzala...
Nellie a presne za to vsetko moze moj manzel, ktory jedava vecer a on keby zdrave, ale odolaj o 20,00 hod. klobaske, ked tak kraaasne vonia? :grinning:
A ja som na vasu "cicu" uz aj zabudla...este stale nema na podprdu? :grinning:
no to zas ja uz po 22,00 som nikdy nejedavala.. to uz je fakt iny extrem sweet... :grinning: :grinning:

anax to je jasne ze u niekoho sa to neda praktizovat - ja sa najem ked pridem domov o tej 16,30 a potom uz len nejake jablko alebo mandarinku si dam .. kedysi som tak fungovala stale a mala som asi od 18-tky rovnaku vahu stale.. a odkedy som sa vydala mi to drahy pokazil.. on nema problem jest aj o pol noci.. :grinning: :grinning:
sweet, no jo teda ani cikavat v noci dajako moc nechodievam...takze pre mna je vstavanie z teplej postielky nieco straasnee...bo ked musim vyliest tak to vtedy ked napr. zabudnem vybrat kluce zo zamku a muz sa dobija dnu alebo ked uz je ciaknie straasne nutne ako napr. minuly tyzden co som bola prechladnuta... :rolling_eyes:

nell je jasne ze za nasu vahu mozu nasi muzi, sak ako inak :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hladna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja :grinning: :grinning: :grinning: Chcela som si dat na obed len nieco lahke, ale akosi mi slinky tecu :slight_smile:
A ja by som tiez v noci vstala len v nutnosti cikat, ked uz sa mi o tom aj sniva, vtedy idem, inak drzim do rana :grinning:
4. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ale tak skrka brusko :unamused: uff
4. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok