• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som uz po obede, dnes som mala konecne zmenu:slight_smile: pecene kuracie kusky a kuskus...len som si to spravila na moj vkus priliz slane tak tedaz budem slopat vodu :grinning:
4. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ty už nie si admin? :confused: a čo zub? Umúdril sa? :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto ste uz videli???

pokracovanie reklamy ahoj Kikus...

http://www.youtube.com/watch?v=uGRVv6AV7zA&feature=related
4. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam nie uz vyse mesiaca aj mozno...zub je zatial kludny, vcera som si este na busovej zastavke hodila ibalgin 600, zaberal sice az hodinu a pol...uz som myslela ze mam zub uplne odolny bolesti :sweat_smile:
4. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to poznám.... bolesť zubov.. ja som sa tým svojim (konkrétne jednému) už toľko natrpela..... raz ma prííííííííííííííííšerne bolel sedem dní... až ked som zobrala posledné antibiotikum, tak prestal bolieť :rolling_eyes: šmejd jeden... a to bol mŕtvy.... len sestrička zubárky ma každý deň presviedčala, nech vydržím, že tabletky zaberú neskôr... lebo ja už som mala domáce kliešte v ruke....
4. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dajako nejde dokopy ze mrtvy zub a boli, no asik neni moc mrtvy alebo potom boli uz kost okolo neho...ti nerobili rengen??

ja dufam ze to ten moj zub vcera myslel len ako vystrahu a vydrzi do 27.11. kedy mam termin u zubara a kedy si ho necham pekne vyvrtat a zaplombovat :sweat_smile:
4. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no práve, mňa bolela kosť alebo ďasno alebo neviem čo... lebo mi vytiahla nerv a vyplnila koreň... a povedala, že na tú výplň môžem takto reagovať, ale nemusím.... no a ja som samozrejme reagovala :rolling_eyes:
4. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze to ta bolelo uz po zakroku...no tak ale aspon ze do buducna ta uz bolet nebude, aspon o jeden zub na bolenie mas menej :sweat_smile: :grinning:

preco zas prsi, jak ja nemam rada dazdivo ked je :rolling_eyes: nemoze byt len proste zamracene, hoc nech je aj zima len nech nepada nic z neba ak to nema byt riadny sneh :confounded:
4. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hííí na 2-hej strane sme boli.... :fearful: :fearful:
4. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naša zakladateľka shaarka sa kam stratila? :confused:
4. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam inak mna tiez bolel "mrtvy" zub a potom som v Zdravi citala, ze tieto zuby bolia vtedy, ak sa do kanalikov dostanu nejake mikro bakterie medzi vypln a koren a tie tam potom sarapatia a roztahuju sa a tlacia a to boli...mna to nastastie tiez prestalo.
A veru, kde ste vsetky???????????????????
A ja s mojim davanim pozor - dnes som si na obede dala aj dezert :angry:
4. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste kto?
4. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: no tu soooooooooooom!!!
prezradim, ze sme mali s mireag a vavenkou rande :grinning: :grinning:

a teraz musim dobehnut zameskane a poriesit nejake veci, takze sa ozvem asi o hodku :dizzy_face:
4. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne ste tu vy ochechule... :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu dnes stale, lebo mi je smutno :wink:
4. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka nebud smutnunkaaa plosiiiiiiiim
ja mam pocit ze je uz pat hoin prec uz cem ist prec z praceeeeee este po malu do skoly a domov ulohy a vecera ale nejaky nekonciaci kolotoc mam dnes v praci
4. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre Sweet, tak nebudem :slight_smile: Aj mne to dnes ide akosi pomaly...neviem, cim to je!
4. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, rychlo napis bublinke (aj nam) nejaky vtip :wink:
4. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka a vsetky baby! tak konecne sa ti podarilo zlanarit ma sem :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, o chvilku sem pride moja kamoska (byv. kolegyna), tak budte na nu dobre! :grinning: :grinning: :grinning:

bublinka, kedze si dnes smutna a isto premyslas nad somarinami, tebe davam na starost kamoske vsetko vysvetlit. :grinning: :grinning: :wink:
:dizzy_face:
este neviem, aky ma nick:grinning:
4. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, eja ma predbehla :grinning:
4. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic take dobre nejak nemam tak hodim daco suchsie.... :sweat_smile:

Chlapíka dovezú do nemocnice úplne dobitého, sama modrina. Lekári sa ho pýtajú, čo sa mu stalo.
- No, bol som s manželkou hrať golf a ona je len začiatočníčka a odpálila loptičku medzi stádo kráv. Tak som ju šiel hľadať. Až po hodnej chvíli som ju zbadal v zadku jednej z nich. No, a vtedy som spravil tu strašnú chybu!
- A čo ste urobili?
- No, zodvihol som jej chvost a zakričal som na manželku "TÁTO VYZERÁ AKO TVOJA".

Inštalatér a blonďavá sekretárka:
- Tak, kde je ten hajzel?
- Pán riaditeľ je akurát na obede.
- Ježiš, ty si krava, tie dve nuly myslím!!!
- No tak ale pani zástupcovia majú poradu.
- Ty krepá žaba, kde sa tu hovno robí?
- Jáj, tak účtovňa je o dve poschodia nižšie!
4. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooooooj nellie. dobre, ale oba poznam :angry:
4. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predsa aj jeden co ma pobavil... :grinning: :grinning:

Na Sibíri žil dedo s troma synmi.
Mali malý drevený domček a v maštali jednu kravičku.
Raz našiel dedo kravu zdochnutú a začal zúfať:
Ako sa teraz uživíme, nebude mlieka, masla ani syra na predaj.
A obesil sa.
Nájde ho prvý syn a začal zúfať.
Čo si počneme, ako sa uživíme, krava nám zdochla a náš dobrý otec sa nám obesil...
Povedal si, že sa utopí.
Došiel k rybníku vyrúbal do ľadu dieru, ale vtom sa vynorila vodná víla a vraví:
Iľja, poznám tvoje trápenie, ale ak sa so mnou 20x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Iľja súhlasil a pomiloval ju prvý, druhý až deviaty raz, ale na desiaty sa už nezmohol a víla ho utopila.
Čoskoro našiel jeho telo druhý syn a začal zúfať.
A povedal si, že sa tiež utopí.
Tiež vyrúbal dieru na rybníku, ale znovu sa vynorila vodná víla a povedala:
Serjoža, poznám tvoje trápenie ale ak sa so mnou 10x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.'
Sergej súhlasil. Ale skončil vyčerpaný pri siedmom raze a víla ho utopila. Keď našiel mŕtvoly bratov i tretí najmladší syn nenapadlo ho nič rozumnejšie ako sa ísť tiež utopiť.
No a z rybníka sa zasa vynorí vodná víla a vraví:
Sáša, poznám tvoje veľké trápenie ale ak sa so mnou 5x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Sášovi sa ale jej návrh veľmi nepozdával nuž povedal:
A mohol by som sa s tebou pomilovať aj 10x?
Ale áno, - so záujmom živo odvetila víla.
No a mohol by som aj 20x?
Ale samozrejme drahý Sáša. - odvetila už celá rozradostená víla.

A NEZDOCHNEŠ AKO TÁ KRAVA ?
4. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no snazim sa snazim ale nejak som tie dobre vycerpala... :sweat_smile: :grinning:
4. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli cosi smutna? nebud...bud pozitivna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vitam novu clenku

dnes ma este caka stvorhodinovy maraton s dvoma krpcami,snad budu lepsi nez naposledy...bo dneska nem dobry den je bo som dostala menzes.. :pensive:
Ahoj Ejasmeja :slight_smile: ja ti vsetko vysvetlim, len neviem, kde zacat :grinning: Dakujem Shaari za funkciu :slight_smile:
A Nellie, ten druhy sa mi lubil!
tak nellie tento je fakt dobry :grinning:
4. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellieeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejasmeja, co chces vysvetlit? Ako to tu chodi, ci ti popisem nieco o babach? Hm????? Ja velmi rada!!!
Anax...to mi je luto, ze si dostala...ale neboj, odteraz uz nedostaneme! Uz myslime pozitivne :wink:
4. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok