• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dakujem za privitanie, som trosku bezradna :fearful:
4. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cautee, som bola u zubara rano, joj to je taky fesak :grinning: :grinning: a mal vybornu naladu... Aaaa kedze je v centre mesta, tak som sa trochu pomotala po nasej Hlavnej ulici, kupila perfektny sal za 1,- euro !! (prvy darcek, len este neviem komu) :slight_smile: a dala som u Shaarky caj a sla s drahym na obed a uz som konecne doma :slight_smile:
Ale idu priatelia, tak ma este na polhodku ospravedlnte :sweat_smile:
a toto ma prave dostalo len ho musim vyhviezdičkovať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to sme sa s kolegynou nevedeli dosmiat na nom.... :grinning: :grinning:

Odprevádza muž svoju manželku do kúpeľov a keď už žena nasadne do vlak a pomaly sa rozbieha muž kričí:
" Buď mi verná " a ona " čo nepočujem " tak muž uteká za vlakom a stale kričí " buď mi verná " a žena stale nepočuje až muž pri bejhu vrazí do stĺpa a ked sa postaví tak kričí
" Bodaj by ťa poj**ali celé kupele ty pi*a hluchá" :grinning: :grinning:
Z coho si bezradna, Eja???
4. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si prisla do dobrej nalady...ja tu v praci depkujem a rozhodla som sa, ze budem uz len tu, lebo tu mi je dobre a Nellie je na zdvihnutie nalady ako stvorena, ze Nellienka? :slight_smile:
Vav ty sa mas! Aj ja uz by som mala rozmyslat nad nejakymi tymi darmi...
4. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ejasmeja :wink: :slight_smile:

ahoj vavi...to jaka super kúpa ze sal za 1 "evry"... :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli mne nie je luto ze som dostala, ja som skor spokojna ze som dostala :wink: skor mi to nevyhovuje teraz koli tomu ze bolesti a kombinacia 4hodinovy maraton pri dvoch aktivnych deturencoch...takze tak ako som vcera mala ibalgin koli zubu dnes asik bude musiet byt koli menzesu :pensive:
4. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa celkom dobre neorientujem na stranke, a este vas nepoznam, ale shaarka vas veeeeeeeeeeeeelmi chvali, takze sa na vas tesim :wink:
inak ja som z PO. baby su odkial? KE? ci tak rozne?
4. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, vidis o tebe Anax ani moc neviem, takze neviem, ci chces alebo nechces dostat :slight_smile: A ake deturence opatrujes?
4. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Eji na stranke sa zorientujes podla mna rychlo, len sa s tym treba pohrat a nas spoznas tiez rychlo :slight_smile: a ako pripomenutie by sme mohli co to o sebe napisat, lebo ja mam tiez sklerozu a o niektorych tiez moc neviem :slight_smile:
Ja som zo zapadneho Slovenska :slight_smile: a aj Nellie :slight_smile: a dalej neviem :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli sak nemam snz vedla nicku tak je to jednoduche :wink: opatrujem kamoskine deturence...

eja ja som tak ako mam v pase napisane :wink: ale inak ako vcera nell uhadla zo zemiakoveho kraja, vies kde to je? :grinning:
4. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ejasmeja perfektny nick strasne je mily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prave chcem pohladat nejake tehu cvicenia v PO, tak si idem prebrusit stranku, lebo na nete som nenasla takmer ziadne info! je to des! a to sme varaj 3. najvacsie mesto na slovensku!
4. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejasmeja ano tak mna uz predstavila Bublinka..ja som zo zapadneho slovenska... :wink:
ty si snazilka alebo nie???
ved nam daco o sebe napis... :wink: :slight_smile: :slight_smile:

ja som zacala lovit vtipy a este tento vam sem musim dat... a uz koncim.. lebo ved rubriku mam "jeden na dnes" :sweat_smile:

Babka sa chce milovať a tak pride za dedkom a hovori:
Dedko klopkaj mi prstami po brušku,že prši.
A tak dedko začne klopkat.Zachvílu sa babka ozve:
Dedko zatvaraj a otvaraj dvere akože hrmí.
Tak dedko klopka,otvere a zatvara dvere a babka sa znovu ozve:
A dedko zapinaj a vypinaj svetlo, že sa blýska.
Dedko klopka po brusku, otvara a zatvara dvere a zapina a vypina svelto.V tom babka vykrikne:Dedko podme sa milovať.
A dedko na to:
Čo ti drbe?? v takomto pocasi????
4. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Sweetberry :slight_smile: so Shaarkou sme sa smiali, ze vytesena buduca slobodna matka :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak Ejasmeja je tehulka asi ze??? kedze hladas tehu cvicenie.... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bača a ovečky Bača si kúpi štyri ovečky a chce aby sa mu rozmnožovali. Lenže ovečky stále nič a nič. Tak zabehne k veterinárovi a povie mu, aký má problém a ako zistí, že ovečky sú tehotné. Tak mu veterinár hovorí: "No bača, v prvom rade potrebujú sex, a ak budú ráno ležať na tráve, tak sú tehotné." Tak bača príde domov, ovečky naloží na vlečku, zájde s nimi do lesa a každú z nich vysexuje. Ráno ide pozrieť či ovečky ležia na tráve, no ovečky nič. Tak ich zasa náloži na vlečku, zavezie do lesa a poriadne zasa každú vysexuje.Ráno je taký unavený, že nemá ani síl ísť pozrieť na dvor, tak hovorí žene: "Chod sa prosím ta pozrieť na dvor, či ovečky ležia na tráve." Žena sa vráti a hovorí: "Na tráve neležia. Všetky sú naskákané na vlečke a jedna trúbi na klaksón."

tento som nasla dnes na konovi v inom fore, rano ma pobavil
4. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejasmeja vsak ams byt preco vytesena :grinning:
4. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejasmeja vsak mas byt preco vytesena

ja som dnes papagaj :grinning:
ved aj som! aj tehulka aj vytesena! :grinning:
eja daj si nejaku fotku do pasu, a daj si aj tehu tyzdne v nastaveniach :dizzy_face:
4. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eja...
ty si z ktorej triedy? :grinning:
4. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v 11 tt a 4 dni, teda oficialne... ale mam pocit, ze sme to "upiekli" troska skor... :wink:
4. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, tak to ma trosku ponaviguj, kde sa to da nastavit
4. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa pridam :slight_smile:
Muž mal už po krk stáleho komandovania od manželky, tak zašiel k psychiatrovi, aby mu pomohol.
Psychiater mu poradil, ako si budovať sebavedomie a dal mu knihu o asertivite.
Chlap ju v autobuse, cestou domov celú prečítal. Príde domov, vrazí do dverí, pristúpi k manželke,
ukáže na ňu prstom a hovorí: Odteraz chcem, aby si vedela, že JA som pán v tomto dome a MOJE slovo je zákon!
Chcem, aby si mi teraz pripravila dobré jedlo a keď ho zjem, očakávam bohatý dezert.
Po večeri mi pripravíš kúpeľ, aby som si mohol oddýchnuť. A po kúpeli, hádaj, kto ma oblečie a učeše?
Asi niekto z pohrebného ústavu - odvetí mu žena
4. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinka, stary, ale fakt dobryyyy! tento mam obzvlast rada :grinning:
4. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax inak ja tiez zabudam na take veci, ako nastavit si veci v pase... :slight_smile:
A preco uz nie si admin???
4. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to uz nasla! ja som sikulka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubliii ten je dobry... ten som nepoznala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sweet aj ten je dobry, ale poznam.. no neuskodilo zopakovat.. :grinning: :grinning:

pumi to bolo dobreeeee.. ze z ktorej si triedy..... :grinning: :grinning: ona je tusim tretia bééé :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej Eja ty mas termin pôrodu podla vypoctov konikarskych na moje meniny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok