• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
eja tak uz si nasla aj sama ako a co, to ste sa so shaarkou snad aj temer dohdoli na terminoch co?

bubli, koli vela dovodom uz nie som, niektore su mensie niektore vacsie :wink:
4. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee! stvrta beee :grinning:
4. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, to ma tesi, ale obavam sa, ze ten termin bude realne trocha skor... ale aj tak, vsetko naj k meninam! troska skoro, ze? :grinning:
4. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa uz fakt neviem co mam robit.Uz som naozaj zufala.s priatelom s snazime o babätko od decembra a nic,najprv som si myslela,ze tak to nie je taka dlha doba.Lenze v auguste mi zistili,ze dajako ovulacia nechodi,tak som dostala lieky,prisla ovulacia,folikul rastol,lae nepraskl,ale zakrvacal:frowning2:nebrala som potom tabletky a nemala som ovulaciu a teraz ich zas beriem,tak som zvedava ako dopadnem.neviete mi niekto poradit prosim,co mam robit,za kym mam ist?
4. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja tak dik.... :grinning: :grinning: :grinning:
aky džus piješ???? :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak podla mna mate uplne najlepsie obdobie na tehotenstvo, lebo sa nemusite potit v teple, alergicky netrpia alergiami a brusko sa da este pekne zapnut do zimnych kabatov:slight_smile:)) snad raz si aj ja uzijem tehu prave v takomto obdobi :grinning:
4. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis to su dobre vtipy dievcata :grinning: :grinning:

inak ja nemam v pase snazilka a vlastne som..akosi som mala pocit-ze ked to tam dam-just sa nepodari-ale to sa vlastne nestalo-tak si to tam supnem-co uz ...

skipy - vysetrenia,pocitaj si info na nete...trvaj na sledovani od dokiho ... ak vysetrenia dopadnu dobre-tak len cakat a skusat :sweat_smile:
4. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja chcem byt z tretej Beeeeeeeeecky :slight_smile:
A to musi byt super, ak maju kamosky spolocny termin...mna uz vsetky predbehli :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, mrkvovy, preco sa pytas? :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy a co tvoj muz? ake ma spermie? bol na vysetreni? a mimochodom, heslo temy je nezblaznit sa, teda nestresuj a nedepkuj ze co a preco sa nedari, sak su aj taki co sa snazia par rokov :wink:
4. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skipppy, nezufaj, Shaarka mala podobne problemy a uz je tehu, drzim ti palce, aby sa to podarilo, skus si pokecat s nou. a hlavne nestresuj, dobre, to urobis pre seba najlepsie... myslim, ze to pride prave vo chvili, ked sa zmieris so situaciou a prestanes stresovat, to je najoverenejsi recept, akeho sa mozes drzat
4. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, s tym zapinanim sa do zimnych kabatov to nie je ziadna slava, ja sa zapnut nemozem, lebo ked sa mi cosi dotkne krku, tak sa mi straaaaaaaasne chce zvracat... fuj! a tak musim chodit rozopnuta povonku a uz som si uchodila riadny zapal priedusiek, tak zeraz som doma a uz ani polohu, v ktorej by som si polezala si neviem najst, tak sedkam a pisem sem na konika :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj prave pozeram fotky mojeho maleho krsniatka a sa rehocem, ako vyhadzal mame skrinu, tasku ked balili na dovcu a babke cely suflik s kuchynskym riadom :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky tak ja musim predsa len dnes varit...volal mi moj milovany mm, ze nestihol v praci obed, tak sa tesi na veceru...no aj ja :unamused: Tak dajte tipy, prosim, nieco bezmasite, nemam rozmrazene masko a masiarstvo je daleko, mozem skocit len do bioobchodu, ten je blizko a zelovoc :grinning:
4. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja no tak treba kabat bez zapinania pri krku, len salik si dat..ja mam taky fajny v tomto smere musim povedat a aj strich je taky do A ale jemne v pase vypasovany...ale nejake zaciatocnicke brusko by sa tam zaplo :grinning:
4. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli francuzske zemiaky s tofu a brokolicou:slight_smile: pouzi vsetko ako vzdy len namiesto salamy das tofu a este pridas aj brokolicu a ak nema rad brokolicu tak zelene fazulove lusky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...to znie zaujimavo Anax...cim to zalievas? Normalne smotanou? Tu by som mala mat doma aj sladku a kyslu...
4. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, ja ani salik nemozem, ani obycajnu retiazku ani privesok na snurke, prosto nic! krku sa mi nic nemsmie dotknut... sila, vsak? ale snad sa to po prvom trimestri zlepsi :slight_smile:
4. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jasne ze smotanou, nalepsie slahackova a v nej rozmiesaj jedno vajicko, lepsie ti to spoji tie zemiaky

eja tak to potom mas dost blbe takyto tehu problem...tak pre teba to nie je dobre obdobie na tehulkovanie :confused:
4. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eji tak toto som este ani ja nepocula...
A ja inak tiez "zavidim" toto obdobie, lebo ked sa vam babatka narodia, tak budete moct krasne v teplucku kocarovat. To my, co budeme tehotne v lete :grinning: sa aj vypotime :grinning: a potom vymrzneme pri kocarovani :grinning:
4. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vystrabim a uz teraz, ked som doma a nemusim vstavat do prace mi tak zle nebyva... asi to bude tym, ze vstavam prirodzene, bez stresu a nemusim sa nikam nahlit... a potom skusim aj ten salik, ken mi prestanu nevolnosti, ten sa urcite zide :slight_smile:
ozaj, kde sa to dal kupit ten za 1 euro? :grinning:
4. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe! ja sa tiez tesim, ze sa nemusim s bruskom vlacit po 30 stupnovych teplotach :grinning: a potom ked bue dobre pocasko, mozem babo povlacit veselo povonku, kedy sa nam len bude chciet :grinning:
4. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ale zas co viem tak zimne babatka vraj v tej zime a chlade lepsie spinkaju, tak si vyeberme, ci pohodlie pre seba ci babatka :grinning: :grinning: abo, sak aj tak si nevybereme kedze to nejde sup sup ked si zmyslime :sweat_smile:
4. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to so zimnymi babatkami je pravda, sesterkino dieta spalo dobre iba v kociku vonku na zime! :grinning:
4. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved prave Anax, tak to je, ja som mala vzdy sen, jarne dieta :slight_smile: teraz by som brala hocijake a nech je kludne v lete aj 50 stupnov, ja vydrzim :grinning:
4. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, ako dlho uz skusas?
autor
tak! navarene. este sprcha a uz tu s vami sedim, kofy :grinning:
co dobre si varila?
4. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dobre ze tie ruzove tabletky existuju inak by som dneska uz nevnimala svet...a takto uz pekne zabral ibalgac a mozem ficat do vecera neskoreho

inak bubli jak ti tu vypisujem recepty ma napadlo ze som nechala v drese rozmrazit prsia ale muzovi som nemala kedy povedat nech z nich daco ukuchti kym sa vecer dotrepem aby som mala obed na zajtra, tak mu budem musiet cinknut nech sa realizuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok