• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar, nabuduce zjemni na kofoly :grinning: :grinning: :grinning:

co si varila?

mna teraz jak bubli kukam recpety toto zaujalo
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19616 akurat bez tej papriky
4. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Anax, este, ze ma mas :grinning:
Eji my uz skoro rok a pol...teraz akurat bude presne rok a pol :frowning2:
4. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru bubli mas u mna velke bezvyznamne + :grinning:
4. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19023
A mne sa paci tento recept. Idem skocit do zelovocu, ci maju karfiol a bude to akurat bez parkov, lebo tie my nemusime :slight_smile:
4. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ten je tiez skvely..minule som videla na trhu karfiol ze za 30c to mas jak za facku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, sprcha sa nekona, vlasy pockaju do zajtra, nestiham. fakt, nestiham. idem s jellou von :grinning:
varila som ryzu a masko na cibulke a paprike a kyslej uhorke, mnaaaam. ale neviem, ako sa to vola, teda ci sa to vobec nejako vola. :grinning:

mnam, mnam, zapekane rizoto - len mi povedzte, ako docielite, ze ta ryza nevyschne - teda nevsiakne celu stavu do seba a potom je to take prilis sypke. ako? :unamused:
4. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka podla mna tym bravcovym masom a syrom to dosiahnes, a tiez paradajky ti pustia stavu...a ked mas ryzu uz pekne uvarenu, nebude sat donekonecna...
4. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vola sa to znojemske :wink:
mnaaammmm
ja chcem ist co najskor domov a tiez budem varit a vecer MOZNO ikea, ked sa nam bude chciet...
spravim si radost...
uviDZime...
4. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak znojemske nepoznam...my celkovo varime malo masa, ked tak ryby a kuracie, ale teraz mam morcacieho vela v mrazaku, tak musim vyminat...
4. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ten karfiolovy recept, ale parky by som tam napchala... naco aj? ja tiez dnes budem robit karfiol! mnaaam! :slight_smile:
4. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda parky by som tam nepchala malo byt! :grinning:
4. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem niekedy kupit tu zltu hokaido tekvicu a spravit z nej polievku, na nu si robim uz strasne davno chut a k tomu tekvicove jadierka opekane...mnaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zas varime, to je tragedia :grinning:
4. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, toto presne idem robit v piatok
hokkaido uz mam doma, zatial ako dekor a v piatok padne za vlast.
uz som ju raz robila tento rok a moj chlap sa jej nevedel dozrat.
dufam, ze sa mi podari aspon tak dobre ako ta prva
a tie tekvickove jadierka treba len trosku na olivovom oleji poprazit a mnamka jak vysitaaa...
4. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tak, Anax...snad sa ti to s nami nepaci? :slight_smile:
Ja neviem robit tekvicovu polievku a naviac ma nebavi vsetko, kde treba nieco struhat, bo ja nemam robot :angry:
autor
radsej varit, ako zrat, no nie? :grinning:
bubli, to sa nestruha ;)
len sa to podusi a potom sa to cele pomixuje. je to viacmenej bezrobotne, sa to same spravi
4. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt? To som nevedela...to len nakrajas a dusis? Ja sa priznam, ja som to este asi ani nejedla, len maminu klasicku tekvicovu polievku...
4. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli struhat nemusis nic, staci nakrajat na kusky a potom len ponornym rozmixovat :wink:

puma a ma neprovokuj bo sa v piatok k tebe na veceru dostavim :sunglasses:

shaarka a tak varit a jest virtualne je celkom fajn vzhlladom k stihlej linii:slight_smile:)))
4. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na 4hodinovy maraton operky ..cawtee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kedze ja som to dnes pototo s tym mojim dezertom, tak ideme na dietu :grinning: budem jest len virtualne :grinning:
4. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to osupes, vydlabes jadierkove vnutro. supe sa to relativne tazko. ale da sa...
a nakrajas na vacsie kocky a potom dusis na cibuli (aspon ja to tak robim) + nejakom tom cesnaciku...
aj podlejes trochu vody... a ja este aj zemiak trochu do toho davam. a ked je to makke, ta tekvica oranDZova sa da "rozkrojit" varechou, tak das primerene vody a prevaris, ja buchnem vzdy aj bujon jeden, mlete biele korenie a muskatovy orech trochu. a potom to len zmixujes ponornym mixerom a zjemnis smotanou na varenie. ja som duchucovala octom cukrom a solou. klasika.
a namiesto "zavarky" tie opecene vylupane tekvicove jadierka - MNAM
4. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma a potom rovno na pohotovosť :grinning: mňa z tekvicových jadierok vždy príšerne bolí žalúdok :confounded: :angry:
4. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ich luskam takmer kazdy vecer pri telke miesto chipsov...
a neviem sa ich dozrat, mam pre ne slabost :wink:

sto ludi, sto chuti...
4. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumy to znie super!!!!!! :slight_smile: Tak mam dalsi recept!!! Ake kym kupim tu tekvicu, este sa ta na to zo 2x opytam :slight_smile:
4. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chce sa ti to Pumy supat, tie jadierka? Ci to dam drahemu :grinning:
4. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to skopci niekam do wordu...
ale sak, pokojne sa pytaj...
ja som tekvicu kupila v sobotu od uja na trhu, aj taku dvojstranku ofotenu s receptami mi pribalil k tomu... ze co vsetko sa z tej tekvicky da uvarit... mnam. vyzeralo to paradne.

teraz je sezona, fakt je to paradna polievka. moj chlap zahlasil, ze ma pocit, akoby bola z nejakej snobskej restiky, ze ani v paparazzi by sa za nu nemuseli hanbit. (ano, uz tu nieco smrdi, viem, ale vysla mi :grinning: )
4. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja nabehnem tiez na trh...ale teraz idem nabehnut do toho zelovocu, lebo mi ho zavru a mam po karfiole :grinning:
4. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedolam si nohe. seruste, ja sa pomaly lucim, idem domov a budem sa tou bryndzou zaoberat ;)
4. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co varit s kuracich prs...
4. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuracie rezne.... Mnam :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok