• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
:grinning: :grinning: to napadlo aj nas
ze bud kura na smotane alebo rezne
4. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo stroganov?
4. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je co :sweat_smile:
4. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sweet :slight_smile: kuraci stroganov fajnotka tiez, ja to robim tak ze nakrajam maso na sliziky/kocky, normalne poprazis ako na perkelt, potom do toho fuknem horcicu, kecup, zahustim smotanou a hotovo :slight_smile: niekto dava aj nadrobno pokrajane zavarane uhorky.....
4. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz som citala na mimibazare :grinning: nikdy som to nerobila...ide to aj bez kecupu nezmenim chut tym ze ho tam nedam ?
4. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sweet no myslim ze bez kecupu to nebude ono.....Preco ho tam nechces? Nelubis? Ani pretlak?
4. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm nelubi pretlak ani kecup mne to nevadi
4. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Swwet tak jemu odober len s horcicou a ty sa daj :grinning: :grinning:
Fakt neviem, ale ved skus a potom nam zreferujes ake to bolo bez kecupu.... aaa podla mna by ho tam ani necitil :sweat_smile:
4. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi spravim rezne :grinning:
4. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave tak tak... nepriznať sa :grinning: môj oco celý život vyhlasoval, že mi nezjedol jahňacinu.... až keď spraskla dva taniere "niečoho" na smotane s kolienkami, tak mu mama povedala, čo to bolo :wink: len kývol plecom :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam vave doverne aj u seba mama mi toto casto krat robila potom som jej neverila uz aj ked vazne to ci ono v jedle vazne nebolo som si vsugerovala ze to tam je
4. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: napísala som to jak tatár maďar....
4. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: flam ved je to zlate ked to teraz druhy raz citam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
So porabame takto podvecer?
U nas ma bol tato moj navstivit, aj kamos jeden, a teraz sa s drahym odtrepali do krcmy - teda uz bez oca, len kamos a stary :grinning:
O siedmej hraju kosicanky basket - ide zapas na stv3 - svojho casu sme chodievali povzbudzovat do haly, teraz si to aspon v telk pozriem, co uz :unamused:
4. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavus... ako sa inac mas?... ja som nejaka unavena len telka tiez dnes bude
4. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou dobre celkom, kebyze nespinim uz od pondelka a neboli hlava tak sa mam priam uzasne :grinning:
aaa zajtra mam poradnu, tak som zvedava, ale az o 11:30.... Dufam ze secko bude ok.....
Ty moja ako? Ake mate tam pocasie? :wink:
4. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase spinis :unamused: ... tak drzim palce na poradnu urcite vsetko bude ok :wink:
inac sa mam dobre.. je tu uz dost kosa :confounded:
4. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou
4. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sweet mas nieco nove?
4. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dzou dnes prisla vecer
4. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa :unamused: a k dr ides ze preco meskala?
4. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nejdem nakoniec teda neviem co sa stalo baby tu pisali cosi ze preco sa to moze stat ze vtedy ked nepride k ovulacii alebo take cosi ?? neviem velmi sa tomu nerozumiem nesledujem to tak tazko povedat cim to je mala som cyklus 32/33 a dnes je 18ty den co mi meskala plus k tym 33
4. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej moze byt ze si mala anovulacny cyklus... ale tak aspon mozes snazilkovat nanovo :wink:
4. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tu pocula prvy krat :sweat_smile:
tak ja nesnazilkujem tak normalne ak chapes :grinning:
4. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi chapem... mozno...
no aj ja som to tu pocula prvykrat ale uz davnejsie :wink: moze sa stat ze do roka mas 1-2 cykly kedy nie je ovu vobec...
a inac sa ako mas?
4. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ked pride tak pride tak som to myslela
nemeriam teploty ani nerobim ovu testy ani nic
dakujem prepapane sa mam :slight_smile: vela mastneho asi na mna bolo...robila som take kuracie steaky a hranolky narychlo a je mi tazko trosku
a som unavenaaaaaaaaaaaa nenormalne :slight_smile:)) este musim dat dokopy kuchynu a brusko jasne brusko trapi :slight_smile:
najradsej by som sa umyla a sla hajat
a ty ako sa mas ? aky si mala dnik a tak :slight_smile:
4. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tak som to myslela :wink:
ja som mala pizzu :dizzy_face: a aj ja som unavena... po dlhsom case mame viac roboty v robote tak ma to nejak zmaha tento tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra uz stvrtok potom piatok... aspon ze tak
4. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n o sak uz sa neviem dockat a v piatok idem shopingovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ides nakupovaaat ?? :slight_smile:
4. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok