• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaaaarrrrrrrrrrrr - co to budeeee?????????????????????????????
suskni mi do uska :wink:
5. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak pokial to nie je velky klitoris po mamicke, tak tam Dr. videla pipika!! :sweat_smile:
5. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sa tesssssiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm a moc moc ti to prajem :wink:
bol aj tvoj muz s tebou????
5. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar - gratulujem :wink:
5. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no toto, a tak som verila ze to bude baba :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, bol aj MM :slight_smile:
made dik.
ja sa nejak musim preorientovat, alebo co... a do toho velkeho UZV do 20tt tomu nechavam este nejake to percento, ze sa Dr. mohla zmylit :grinning: :grinning: :grinning: niezeby som chlapceka nechcela, ale nechce sa mi verit, ze by som sa takto pomylila... citak ma este nikdy nesklamal - tak akurat teraz prvykrat?? :grinning:
autor
mam uz kupene nejake ruzove dupacky, no tak hadam to prezije :grinning:
shaarka budes ich obliekat na spinkanie:slight_smile:)))

inak to vyssie som vies ako myslela :wink:
5. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem, ako si to myslela - asi tak, ako si to napisala? :sweat_smile: :slight_smile: ci som nepostrehla nieco, pre co by som sa mala urazit?? :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurazaj sa. nemas preco :wink:
a ruzova je IN aj pre chlapcov... neries...
ja mam od zaciatku tusaka, ze budete mat bruna...
5. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, neurazam, ved som pisala, ze neviem, preco by som sa mala - ale to vysvetli len anax...
ja sa tiez este musim nejak pretransformovat, pretocit, prerobit alebo ako sa to povie - a predstavovat si chlapceka, lebo ja som hanicku uz v mojich predstavach aj vychovala a poslala na VS :grinning: a celkom detailne.
takze odznova.
no a meno? chceli sme olivera, ale kamoska ma olivera a tak moju predstavu o synovi prebil ich oliver. takze je tu bruno, ale s tym menom nie som stotoznena. v podstate sme nad muzskym velmi nepremyslali, len zenske sme vyberali :grinning: :grinning: :grinning: tak mi treba :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruno je dost dobre meno...
aj ked, ja mam ine vybrate, len ich nikomu nepoviem, aby sa nepovedalo, ze som ho niekomu ukradla, alebo tak :wink:
a poznam jedneho bruna. a je perfektny! ma 3.5 roka a nema chybu :wink:
5. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
nevydrzala som bez vas a sla som vas aspon precitat ale toto mi neda nereagovat.. :sunglasses: :sunglasses:

shaaaar.. takze chlapcek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja som tiez bola skalopevne presvedcena ze to je Hanka jak vyšita... :sweat_smile: :sweat_smile: a inak stale to môze byt pupocna snura... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale ved aj chlapec je super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja dnes makam o 106 a mame tu aj kazdomesacny zraz obchodnych zastupcov takze je tu riadny chaos... :confounded:
a okrem toho som po 2 rokoch chora.. - kolegyna ma predsa len nazakazila :angry: :angry:
od rana ma nenormalne boli hrdlo ale az tak ze mam stale pocit ze mam v ustach krv a pritom ziadnu nemam to len z toho hrdla... :confounded: :confounded:
zajtra som doma tak musim postihat vsetko co musi odist do 8-meho... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a dnes som fakt neni vo svojej kozi - ved uznajte - sla som do kanclu oproti a uz som sa asi v podvedomi videla ako tam klopem na dvere a ja blba som si klopkala u nas v kancli na nase dvere zvnutra ako som sla von :grinning: :grinning: :grinning:
a na chodbe sa rozpravali nejaki dvaja cudzi oblekovi a kukali na mna jak na zjavenie ze si vyklopkavam vnutri v kancli na dvere :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar bo som si uvedomila ze ja som uz aj zabudla ci som ti to chlapca ci babu hadala:slight_smile:))
5. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vitaj v klube!
:grinning:

ale dobra storka... podobne veci sa niekedy deju aj mne.
uz si sa niekedy zatajila do telefonu?
akoze:

ja: spolocnost bungalov, dobry den
on: dobry den, tu mrkvicka, domcek s.r.o., mozem hovorit s pani XY? (akoze so mnou)
ja: ona tu ale dnes nie je... je na konferencii...
on: aha, a kedy bude v kancelarii?
ja: az buduci tyzden, necham nejaky odkaz?
on: nie, dakujem, ozvem sa buduci tyzden, pekny den.
ja: aj vam, dopocutia
on: dopocutia
5. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: heheeeee
5. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma to je dobre :grinning: :grinning: :grinning:

to mne sa stava casto to ze ked s niekym volam, tak poviem na konci hovoru "nemate zaco" este pred tym ako volajuci povie "dakujem" :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, to aj ja :grinning:
5. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Shaari mari, to je super spravicka :slight_smile: ja viem, ze to teraz vyznie blbo, ale ja som si myslela, ze budes mat chalana....raz som to tu aj v nejakom prispevku napisala, ze tvoj maly a potom som to prepisala...
Ale mozno som si to len nemyslela, len som si ta s niekym pomylila :grinning:
No skoda, ze Hana nema muzsky ekvivalent :grinning:
5. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak aj ja som sa dotrepala spat z poradne....
Secko ok, pravdepodobne dievcatko :slight_smile: ale doky za to este neda ruku do ohna :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam dnes konecne po tyzdni a pol spolocny vecer s muzom, a akurat mam tu debilnu cervenu :pensive: :angry:
5. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax silnu? Sak one, ked nie, tak sa da aj tak, ci? :sweat_smile: :sweat_smile:

Poradte - co z karfiolom: zapiect, vyprazit, polievka ???
5. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav hej sak prvy den co mi vcera na vecer zacala... :rolling_eyes: ano sak ja dajako nemam rada vtedy...

vavi mne s karfiolom narobili vcera ste chute, ked tu bol ten recept na karfiolove placky v rure robene..to vyzeralo jednoduche a nenarocne na cas
5. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, u mna by vyhrala karfiolova mliecna... mnaaammmmm
5. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax tak to hej, no.... Ja tiez znesiem sex az ku koncu - teda v minulosti ked som este dakedy davno sexovala :grinning:

Dakujem za tipa, shaarka tiez radila polievku, len ja som este nikdy karfiolovu nevarila :sweat_smile: sak co, nemoze to byt az taky kumst, nie?
5. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale dnes by som karfiol zapekala so zemiakmi a smotanou :dizzy_face:
5. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ta ista shaarka pisala, co pred chvilou radila polievku? ci? :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nee, ty si sa pytala, ci vyprazat alebo polievku. tak polievku.
ale este lepsie zapekat, to ma teraz napadlo :wink:
5. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom nic nie je...
nechas varit ruzicky karfiolu, ked su makke, buchnes do vody bujon a trochu podlejes smotanou na varenie, zjemni to chut. inak, ja zvyknem tie ruzicky popucit v tej vode takou vecou na pyre...
a trochu muskatoveho orieska davam a to je seckoooo...
a mnaaammm
5. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok