• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Tak tak fly....
Dzou hej, vraj sa tam gyndoske mohol pipik :grinning: ked pozerali male shaariatko :wink:
5. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a kedy bola sharka teraz ju tu nestretavam ked som az vecer :frowning2:
5. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe noo vavi...a uz mas aj nieco kupene pre male?
5. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou dnes sme boli obe, dokonca sme sa minali v cakarni - mame tu istu gyndosku :wink:

Fly no nemam este, ale kupili sme asi pred mesiacom cestovnu postielku, bola vo vybornej cene v hypermarkete, tak som neodolala :slight_smile: ale veci nekupujem zatial, najprv postahujem od kamosiek kto mi co pozicia a potom zacnem, aby som zbytocne nekupovala nieco co bude :wink:
5. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ved jasne moja...staci az potom kupit... :wink: neboj vavi mozno u gyndosky sa minate ale porodnej sale sa stretnete :grinning:
5. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly no s tym pocitame, ze vrestime spolu :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je vavus to maet super a ked ty budes mat dievku a ona chlapaka tak uz maju frajerov pre seba co?
5. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :grinning: :grinning:

Joj uz mi to halo okolo chripky lezie na nervy :-/
5. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave asi tak :rolling_eyes: podľa mňa je tá chrípka umelo vyrobená.... a prasacia duplom, bo nejako zázračne rýchlo na ňu mali vakcínu :angry: :angry:
5. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to, a farkasovsky na markize este hovori ze je potrebne aby ludia boli informovani.... Prd treba, sak len paniku siria z tych medii, kokso.... Uz aj tu na konovi som uz zaregistrovala par hysterickych prispevkov typu ze tehotne sa budu povinne ockovat a podobne.....Ja nechcem ockovanie ani za milion :rolling_eyes:
5. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v živote by som sa nedala teraz tehotná zaočkovať... môj ujo bol očkovaný proti obyčajnej chrípke a dostal takú chripajzňu, že sa z nej mesiac nevedel vylízať.... takže ďakujem :rolling_eyes:
5. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to tam mate za chripajznu?
5. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou v Ke? :grinning: však Ukrajina nám posiela vzdušnou poštou vírusíky prasacie :grinning:
5. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkovo na svk... tu tez robili halo s tou prasacinou ale uz je to lepsie :wink: aspon si myslim...
5. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeee :slight_smile: sme boli u mojich rodicov poklabosit, no len som sa viac znervoznila - otec mi vysvetloval ako mam co nakupovat, co je vela penazi, co je malo, kde sa oplati a ako mam postupovat :angry: :angry: :angry: dobre mi chcel, ale take nervy som chytila, ze az :angry: jooooooooj, len keby sme sa prestahovali. to by bolo. :pensive:

na chripku zvysoka seriem, ockovat sa nepojdem, lebo este si daco donesiem z cakarne a od lekarky.
a tie spravy v telke... kto videl Zeitgeist (ci ako sa to pise), tak vie, ze v telke davaju len to, co treba, aby dobre pomutili hlavy ludom a aby odviedli pozornost od podstatnych veci. vymyvanie mozgov, fuj. :rolling_eyes:
5. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shari :slight_smile: som pocula ze mate pipika :wink:
ja som ten film videla a je supeeeeeeeeer odporucam kazdemu... a mas pravdu s tou cripkou je to len velke halo balo....
5. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, taky zlaty havo, ze ked ho vidim (v pase), sa musim stale usmiat :slight_smile:
hej pipika, alebo privelky klitoris :grinning:
5. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki shari :slight_smile: mala som aj fotky v albume ale uz vymazali :frowning2: :angry: som aj pisala ze neviem preco sak som ich tam nemala vela a ked sa nemam cim pochvalit...teda fotky testov alebo miminkom... preco by som nempohla mat mojho pesa.. ale no tak take je pravidlo :unamused:
ze privelky kitoris :grinning: :grinning: a kedy to budete vediet naisto? ja si asi nedam povedat pohlavie... ked sa to podari...
5. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty fotecku mas?
5. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj aj ja som nasrata, uz je secko odrb! Som si kupila pomelo velke - obrovske! A ze sa idem teraz napucit...
No jasne ze supka ma hrubku asi 2 cm :rolling_eyes: :rolling_eyes: a duzina velka asi ako pomaranc.....
5. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to pomelo :confused:
5. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou take cudo velke, nieco medzi pomarancom a grepom, ja to strasne lubim :slight_smile: neviem ako sa to po anglicky onee :slight_smile:
5. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to no nepoznam ani po slovensky onee :grinning: pocujem prvykrat asi som nevzdelana :sweat_smile:
5. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja som nevedela, ze co je pomelo. len imelo poznam :grinning:
ee, fotecku nemam, som bola z toho pohlavia taka v soku, ze som ju zabudla vypytat. a MM bol so mnou cumel na monitor, asistoval Dr., takze asi preto nevytlacila.
5. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm sa pacilo? no urcite ano :wink: tak som rada ze vsetko v poriadku :slight_smile:
5. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze pipimiska zahalala, lebo vcera ste to tu dost skoro ukoncili...

BRE RANKO, je tu piatok :wink:
6. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sue :slight_smile:
6. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou sweet, mam tak do 10 dost frmol, ale potom sa naplno venujem :wink:
6. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, dobre ranko :slight_smile:

:confounded: idem si dat ATB. penicilionove, na ktore som alergicka. moja Dr. optimisticky dufa, ze z tychto grcat nebudem. lebo je to unasyn, ze vraj sa vseobecne dobre znasaju a neuskodia babatku.
tak mi drzte palce, lebo ak budem grcat, tak hodiny a hodiny vkuse, aj ked uz budem mat absolutne prazdny zaludok. a nikomu neprajem grcat vzduch :cry: je to jedna z najhorsich veci, co som zazila...
6. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:
dnes s vami pobudnem aj ja... :sunglasses:

shaar aj ty si chora???? :confused: no verim, ze tvoj zaludok unasyn zmakne... ja ho nemozem, mna z neho brutalne prehanalo.... :sweat_smile:
ja som chora tiez jak pes.. tak akurat si davam lipovy caj s medom... ku bolesti hrdla sa pridruzila riadna nadcha, ale teplotu nastastie nemam tak to cez vikend prejde hadam..
zasa ma zobudil dedinsky rozhlas to je strasne toto... :angry: :angry:
6. nov 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok