• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vau prave aky prijemny sok.. cely tyzden cakam na dobierku z internetovej lekarne a este som si hovorila ze hadam dnes mi dojde zlty papierik a ze s ami nebude chciet obliekat a ist pre to na postu a prave tu bola teta postarka a doniesla mi balicek az domov... :confused: :confused: :confused:
to som v soku ze tu taky servis robia :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja dnes zniem ako tazky tuberak fajciar, vsetko z nosa mi asi zliezlo na priedusky ci kam a ledva rozpravam a kaslem otrasneee...takze vikend tiez vidim skor na postelovy ako nejaky pracovny... :rolling_eyes:

shaar a to mas este stale akoze tehu nevolnosti?
6. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zapaleny mocak, vcera krv v moci :frowning2: som hovorila Dr., ze sa vycajickujem, ze netreba ATB, ale bola neoblomna... takze nellie, teba z neho prehnalo? bozeeeeeee... uz som volala ocovi, ze ked mu prezvonim, tak nech dojde. pamatam, jak to bolo, ked som zjedla augmentin na zapalene ucho :confounded:

anax, aspon mas sexy hlas.
nellie, co dobreho si si objednala??
6. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko nell shaarka anax
6. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ostatne... :wink:

shaar - nechcela som ta vyplasit.. to zasa nemusi byt pravidlom, ze prezenie aj teba.. vtedy viem ze mi to zacalo tak na na treti den uzivania a potom mi ho kazala doktorka vysadit ale povedala, ze sa s nicim takym este nestretla... :sweat_smile: :sweat_smile: ja musim byt vzdy vynimka.. :grinning:
ale myslim, ze mozno ma prehanalo preto, lebo antibiotika vzdy rozhasia aj crevnu mikrofloru a odvtedy si vzdy s antibiotikami kupim aj Nutrolin B a je to v pohode.. kup si ho aj ty Shaar je fakt super pri uzivani antibiotik :wink:
a teba vzdy tieto penicilinaky tak zlozia??? :confused: :confused:
6. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a objednala som si kozmetiku od Biodermy - Sensibio penu na cistenie a krem na hojenie pupinkov... lebo neviem preco ale od septembra sa mi nenormalne zhorsila plet... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a citala som same chvaly na tuto kozmetiku tak uvidim co to spravi....
ale nastvali ma smradi... :angry: :angry: :angry:
objednala som si aj ten Mastodynon co tu spominala vavenka a je to homeopatiku a ked som zdala objednavku, tak ziadne upozornenie tam nebolo a teraz mi ku fakture cervenou dopisali ze ho môzu poslat len po zaslani receptu mailom.. svinaci.. :angry: :angry: :angry: a pritom na stranke vôbec nemali ze to nie je volnopredajny liek... a ved je to homeopatikum tak co robia take caviky... :unamused: :unamused: :unamused:
6. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zlozia... vola sa to alergia na penicilin, co doktorom dost stazuje liecbu, lebo takmer vsetky osvedcene ATB su penicilinove :( fleming by sa teda nepotesil... :grinning: no ved uvidime, mozno v tehu je vsetko naopak. zatial som tu a citim sa dobre :grinning:
6. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam alergiu jedine na leukoplast... :sweat_smile:
tak to bola sranda pri laparke ako boli vstetky tam polepene hnusnym obycajnackym leukoplastom,ktory im robil pri odstranovani dokonalu depilaciu a ja tym jemnuckym fajinovym antialergickym... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: :grinning: a alergia na leukoplast sa ako prejavuje?
6. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysype sa koza a strasne to svrbi poznam nellie :wink:
6. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam alergiu na ranne vstavanie :grinning:
6. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no tak ze cca 5 minut po prilepeni na moju kozu ma to zacne nenormalne stipat a po odlepeni mam nechutne napuchnute pluzgiere ako keby ma niekto nejakou chemikaliou polial... :sweat_smile:
autor
cozeeee??? to jak? nechapem :grinning: to je divne.
sweet presne a potom nastupi hnusne svrbenie... :confounded: :confounded: :confounded:
takze aj ty to mas??? :grinning:
6. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to si este akoze nepocula??? :grinning: :grinning:

ved ono som to mala uz aj v dotazniku co som anesteziologovi vyplnala pred laparkou.. a este ze to tam dali lebo ja som na to uz aj zabudla... a to by boloooo keby mi cele brucho olepili klasickym a nie antialergickym...

a este jednu alergiu mam... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: na allways vlozky... :grinning: :grinning: :grinning: na tie klasicke ako keby pogumovane.. ja mozem len tie allways sensitive lebo inak mam vyhadzanu celu vydávačku :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja to mam sme rovnako nainfikovane :grinning: :grinning:
mala ani neviem ci to ma vzdy poviem ze ma aby jej nedali ten hnusny hnedy leukoplast :D ale inak uz nedavaju tolko tich leukoplastov uz vacsinou som sa stretla ze pouzivaju tie antialergicke u kazdeho
6. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ty myslis tie gumene vlozky ?? :DDDDDD
JA MOZEM IBA TIE BAVLNENE AKOBY KLASICKE KED SA VYRABALI CHAPES bez tich dierok modernych a gelov kadejakych :grinning:
sorry za big pismena :angry:
ano to poznam nell aj tam to potom svrbi jak svina :rolling_eyes:
6. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet tak toto je fakt gol... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rovnako "postihnute" :grinning: :grinning:
ja ked si predstavim ked sa mi prejavila alergia na tie pogumovance no tak to bolo strasneeeee.. som si myslela ze sa zblaznim.... :sweat_smile: :sweat_smile:
tak som potom pouzivala iba tampony istu dobu lebo som sa normalne bala vloziek a potom som objavila tie allways sensitive a tie su super... :slight_smile:
6. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
ako sa mate?

co nove? nejake nove tehulky?
6. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahojky.... :slight_smile: :slight_smile:
pokial viem tak tehule ziadne... :sweat_smile:
len vieme po vcerajsom uzv ze shaarka (asi) bude mat chlapceka a vavenka dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

idem vyvesit pradlo a hned som tu :sunglasses:
a ty ako leni??
6. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky, tak dnes tu budem s vami aj ja...a skoro cely den, lebo som sa nastvala na kolegynu, tak dnes nic nerobim :sunglasses:
A inak Nellie, na allwaysky mam alergiu aj ja...a drahy akcny mi teraz doniesol z Metra tie senzitive...ale tie sa mi nepacia :grinning: ale co uz, kupil 8 balikov...
6. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ahojky moja
a baby to uz vedia? sak to sa vraj da az v 20tt, ci aj skor?

ja idem v stredu na ten NT USG tak som zvedava ze co sa dozviem a aky sme uz velky
6. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinkaaaa :slight_smile: caf
ahoj lenocka
jaky zlaty muuuuziiicek nakupil vlozky :grinning: to ja ekd mojmu opisujem obal jaj vzdy sa tak bojim co donesie....ale sranda ked si predstavim toho chlapa ako kuka po regali a hlada tie spravne 5 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: so strachom ci to su ony :grinning: :grinning: hahaa
6. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kupujem si vacsinou sama :slight_smile:
6. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweetberry ahoj
ako?
6. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiez kupujem sama, ale isiel aktivny do Metra, ked siel zo sluzobky a ze co ma kupit. No a vlohy boli v akcii...tak nakupil :grinning:
6. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nezer ho bublinka :grinning:
no lenocka ako ?? :slight_smile: noooo po 18tich dnoch meskania som dostala menzes huraaaaaaa tak sa trapim 3ti den :angry: :grinning:
6. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo a inak som v robote a strasne vela pracujem :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co ta ma co nasierat v piatok? rampepurda rampepurďácka je to :grinning: :grinning: :grinning:

baby idem najst jeden super recept z kuracieho masa uz sa vam ho chystam davnejsie dat.. uz som ho dala kazdemu z rodiny a aj v robote a vzdy je ospevovany az do nebies ale mozno to poznate...
idem to najst... :sunglasses:
6. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ja zatial zjem cely balik Florentiek..... :confused:
6. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok