• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Davaj Nellie, lebo ja som mala opat problem, co varit zajtra...a maju prist nasi na obed!
6. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nasla som: :sunglasses: :sunglasses:

STAVNATE REZNE

1 kg kuracieho masa, 3 dcl pohar leča, 6 vajec, 100g solamylu, 2 lyzice horčice, sol, vegeta, korenie

- maso pokrajat na rezance, zmiesat spolu so surovymi vajciami, lecom, horciou, solamylom a koreninami, nechat odstat cca 12 hodin, a potom iba lyzicou vyformovat na rozpaleny olej take ako keby placky a opiect z obidvoch stran...najlepsie su so zemiakovou kašou :sunglasses: :sunglasses:

su fakt super a aj tí co neznasaju leco ich v pohode zjedia, lebo tam to leco fakt vôbec necitit.. ony su fakt dobre tieto rezne.. urcite stoja za vyskusanie... :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie mozno vyskusam, len neviem, ci to stihnem vecer nalozit, ked to musi stat 12 hodin. Idem na oslavu :sweat_smile:
6. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze furt beham na wc :rolling_eyes:
6. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no najlepsie je fakt ich zarobit vecer predtym.. a ved to je rychlovka to zmaknes :grinning:

ja idem dnes robit asi tu tvoju karfiolovu polievku... mam doma taky mensi karfiol a mliecnu nechcem, lebo sme mali tu hribovicu a ta bola so smotanou tak teraz na obmenu nejaku inu treba.... :sunglasses:
6. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja ju idem robit zajtra :slight_smile:
Sweet a coze...cikas, ci kakas?
6. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stale no deeees
prehanak ineho druhu uz bola
6. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ja tiez stale cikam.. ale na mna tak pôsobi ten lipovy caj co sa nim nalievam.. :grinning: :grinning: :grinning:
vyplavujem bacily prec... :sunglasses:

jak sa mi nechce ist do pivnice po zemiaky a mrkvu... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vzdy mam traumu ze si tam bude chciet so mnou nejaka myš potykať.... :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja nepijem lipovz caaaaj nell :confounded: poraza ma
to si predstav ako vyzerala autom ked sme sli nasa cesta na dovolenku...... sama zastavka hovorim ze si precikam aj gate ved v rakusku stalo wc 50 centov

nell nebud lenivaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahaaaaaaaa a nevyhovaraj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie radsej to vylez inak...ja ked som mala naposledy silnu nadchu tak som slapala len na muconasal plus a vincentka do nosa...a cajicky.
Baby akurat som volala gyndoske na vysledky cyto a zdvihla to priamo doktorka, nie sestricka a bola trosku ukecana, co u nej nebyva zvykom, tak sa so mnou chvilu rozpravala a ze ked sme obaja uplne zdravi, ze sa obava nejakeho imunologickeho problemu ako napriklad alergie na spermose. Tak som zostala s otvorenymi ustami...no a mam tam buduci cyklus prist...tak som sa pytala, ako mi vysetri ten imunologicky problem. A ona, ze to sa na Slovensku ani neda. Ale da sa, pravda? A ze tam treba skusat keksovat s prezervativom. No tak to mam ale po sexe... :frowning2: Nemate niekto nejake infosky o tomto? Nechcem zatial po tom patrat, kym to nemam iste...ale takeho chrobaka mi dala do hlavy, ze az!
6. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bubli, tvoja Dr. objavila teplu vodu :angry:
6. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari ako to myslis?
6. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloooo
6. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo haloooooooo so mnou sa uz nikto nechce bavit!!! :unamused:
6. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubliiiii a opat sme tu same dve?
6. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyzera to tak...ale ja som ostatne nechcela vystrasit mojim telefonatom s gyndoskou :grinning:
Alebo uz proste vsetky vikenduju a ja im zavidim :slight_smile: Ty co robis Lenocka?
6. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som u buducej svokry, a oddychujem
uz od minuleho stvrtka, takze taky relax
6. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty sa mas...sa o teba tehulinu teraz staraju, co? :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak normal, vcera sme boli v polsku, takze som bla unavena ako pes
ale inak ok
6. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som stale tuuu :grinning: :grinning: :grinning:
len som umyvala a krabicovala poltopanky a teraz ich idem vylozit hore do skrine... uz sa asi tento rok nosit nebudu :grinning:

bubli - gyndoska mala pravdu v tom ze imunologicke testy sa robia tusim az v prahe kde zistuju nejake protilatky.. a u nas robia tzv. postkoitalny test kde zistia ci nahodou tvoje prostredie nezabija spermosov...
6. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a to si tak dlho vesala pradlo?
6. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte opat, skoro som si zaludok vykaslala :rolling_eyes: neviem co to na mna lezie ale je to pekne neprijemne, temer uz nemozem ani hovorit aby som si kazdych pat sekund neodkaslala a to mam este dnes kopec telefonatov na vybavovanie :confounded:

bubli ved alergia na spermie je myslim uz celkom "znama" diagnoza....teda ze niekto sa tomu na slovensku musi venovat...ked vedia objavit napr. vytvaranie protilatok na spermie..
6. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc no aj pradlo vesala a potom tie topanky som umyvala vsetky.. tak s tym som sa zabavila... :sunglasses:
a prave ma skoro prizabil skleneny kahanec... :angry: :angry: moja mama ich napchala tusim vsade.... :angry:
kazdu skrinku na chodbe co otvorim tak je tam napchaty nejaky kahanec...

anax ten kasel musi byt neprijemny.. ja ked som taky mala naposledy tak som taku svalovicu z neho chytila, ze som ani chodi poriadne nemohla, tak ma obidva boky pichali... :unamused:
6. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa letim na obed a potom mam behacky papa pekny dnicek este
6. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dnes sa asi uz budem vyjadrovat len pisomnou formou, lebo co poviem tri vety tak opat zacnem kaslat tak ako tuberak a zaludok ide von, tak neviem ci som chytila nejakeho bacila ale co to chce znamenat :confounded: a aj to pocasie je dnes take, na chorobu

no ale nemala by som sa furt len stazovat... :grinning:

sweet tak papa
6. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa sweet... :slight_smile:

a kde je shaarka.. mohla by si sa ozvat ze ci slape unasyn iba tak ako treba... :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, kludne sa postazuj.. teraz sme tu taky mini lazaret... :grinning: :grinning:
shaarka mocak, ja fest prechladnuta, ty kasles.. :grinning: :grinning:

inak u nas je dnes ako pekne.. slniecko svieti ale je chladno..len cez okno to vypada tak pekne to slnko :sunglasses:
6. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj tu som.
cakam realitacku, zatial nic nepocitujem... az mi je to divne!! nic, vobec nic. zjedla som prvu talb. po ranajkach (2 krajce s bryndzovou pomazankou), tak bud sa tabl. este nerozlozila, alebo sa v tehotenstve vsetko meni a ja uz na penicilin alergicka nie som :grinning: (preferujem druhu moznost)

bubli, myslela som to tak, ze protilatky proti spermiam, alergiu na spermose a tak - to sme tu uz neraz riesili. a ked s avam dlho nedari, myslela som, ze toto vysetrenie mas uz davno tza sebou. postkoitalny test sa predsa na SK robi - ved len treba zistit, ako sa spravaju spermie po styku, odobrate z posvy. ci sa hybu, napreduju a tak. ale v pohode sa to da prešťať pomocou IUI :wink: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell tak to mate stastie, slniecko a aj ked chladno je vzdy lepsie ako sporsta hmla, co sa meni na mrholenie, vietor a zima...brrrr....

inak vcera som v obchode kupila nadherne gastany, tak sme si vecer s manzelom lupili pri telke, no aspont o ked uz je ta cervena :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby a ja som nad takym niecim ani nerozmyslala, ze zrovna ja som ta osoba, co by mohla vytvarat protilatky...vzdy som sa stretla len s tym, ze ti dvaja si spolu nesadli, ale nejako som sa nezamyslala.
Nastudovala som si cosi o tom a nasla som si aj ten postkoitalny test...tieto vysetrenia mi nikto nerobil. A mne tiez pride dost divne to, ze so mnou nic nerobia, okrem opakovaneho HP a spermiogramu po roku a pol idem na laparku, po laparke zase len cakaju...
A este sa Dr. vyjadrila, ze vsetko sa da liecit, anovulacne cykly, endometrioza, zly spermiogram, ale toto je vraj najhorsie, preto som zostala z toho trochu mimo.
Shaari takze u mna by pripadalo IUI do uvahy? Kurnik baby ved vy ste vsetky asi zrelsie na atestaciu z gyndy nez lekari! :slight_smile:
Anax mne na kasel velmi pomaha nakrajana cibula zasypana cukrom a ta stavicka, co sa potom vyluci...este ako dieta mi to davali nasi, som to neznasala, ale zistila som, ze to bol zatial najucinnejsi liek!
6. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok