• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Shaari tesime sa ze je lepsie...
Kde si nasla ie byliny? Z tych, ktore su nebezpecne, nepoznam ani jednu :grinning: okrem chrenu samozrejme....
Ja uz neverim ziadnym "clankom na internete".... Dokonca mi matovy caj odporucali v tehotenstve na bolest hlavy, tak si vyber.... Kym pri tom nieje statistika a cisla z vyskumov, alebo vysledky merania stahov maternice po poziti, tak nech si odporucaju alebo neodporucaju kolko sa im zachce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co pozerame? Wimbledon alebo Miami vice? :grinning:
6. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som si zvykla na cisu vodu hrozne, najprv z nudze cnost - sme nemali doma nic kupene + osveta z reklamy :slight_smile: a teraz uz bezne vypijem tak liter a pol cistej vody denne + cajiky :slight_smile:
6. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, tak super, s tou cistou vodou. ale zas musi byt aj dobra, ze? beriem si ta za priklad.
pipi, a co pijes? ved to je take prijemne - uvarit si caj a pochlipkavat ho... s medom napriklad. s roznymi vonami.
tie byliny som neviem kde nasla :unamused: ale dala som si do googlu 14. tyzden tehotenstva a vyhladalo mi rozne stranky, tak na jednej z nich :slight_smile:
ja sa tym tiez neriadim, len som sa pozrela, ci v urologickom nie je nieco, co sa vyslovene neodporuca v tehu.
6. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,ja wimbledon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

shaari,pijem neperlivu mineralku naturu a dzusy vselijake striedavo :wink:
caje som nikdy nemala rada,sem tam som pila,vetsinou ako choraa :grinning:
6. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, dzus je pre mna jedlo :grinning:
6. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa to pocita,ze napr: 16tt+ 0 a + 1 az do 6 a potom 17tt + 0 alebo 16tt + 1 az 7 a potom 17tt + 1...????
6. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi to prve,ze?
6. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ano, to prve :slight_smile:
od 0 do 6
6. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pravda ze mlieko sa nepocita ako napoj?zevraj sa v zaludku zmeni na tvaroch,takze to nemozem pocitat ako tekutinu.
6. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,dik myslela som si :wink:
6. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja tak viem, ze mlieko je jedlo :slight_smile: aj suhlasim. ale ze sa meni na tvaroh, to som este nepocula (zeby kyselinami?)
6. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, mam chut na jogurtik, myslite, ze je to vhodne na ten moj rozbabrany zaludok?
6. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja viem tak ze mlieko nieje napoj, ale zas na druhej strane, v tych nizkotucnych je viac vody ako mlieka :wink:
Shaari neviem.... Radsej vydrz do zajtra....Ci?
6. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,fuuha,tak to neviem,musis vediet co citis v zaludku :sweat_smile: asi som ti nepomohla :grinning:
6. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,aaa ty si si dala hriesne dobru vifonku???? :sweat_smile: zavidim,ja sa jej bojim :grinning:
6. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: babatko si pytalo, pipi :grinning: :grinning: :grinning:
vavi, ok, pockam, ani ja nie som presvedcena o spravnosti dat dnes este nieco do zaludka :sweat_smile:
ale zajtra sa napraskam, a vsetko co natlacim dnu, vam aj napisem :grinning:
6. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som citala niekde nejaky letak o mlieku - chemicky vycuc., ze nizkotucne aj plnotucne obsahuju presne rovnake mnozstva vsetkeho dobreho, rozdiel je len v mnozstve tuku. joj, ale jak fajne ten chuti! :grinning:
6. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MM je nervozny cely vecer :angry: len aby z toho nebola este nejaka hadka :angry: :angry: :angry:
6. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari :grinning: ked kces mozme si dat zajtra sutaz kto toho viac natlaci viac :grinning:
6. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning: ok
6. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari - nazen ho na pivo alebo do postele :wink:
ja si uz tiez asi pomaly pojdem lahnut, saj som hore vyse 12 hodin :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sam si lahol. bol mrzuty jak male decko :angry: asi si aj trosku vylial nervy na jelle, lebo dosla z vencenia vyplasena. sa ho pytam, ci na nu krical. a on, ze ju "cvicil"! :angry: :angry: :angry: a porezal sa o voditko. tak mu treba.
joooooooj jak sa musim ovladat :rolling_eyes:
6. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja spat, ten zaludok ma serie. radsej nech uz je rano :dizzy_face:
dobru nocku, piskotky :dizzy_face:
6. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zajtra zahajujem sutaz,joooj ja mam rada sutaze :dizzy_face: :dizzy_face:
tak dobruu nocku ja idem buntosit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

shaarka,ovladaj sa,vsimla som si,ze za vsetky hadky mozes ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: srandujem,ja som na tvojej strane :grinning:
6. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ovladam. idem ho pohladkat, ked uz je taky nervny :wink:
6. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyvar dovareny,idem vecerat :grinning:

len hladkaj :sunglasses:
6. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vstavame!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... kdeze ste frndolinky??? :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno -
neviete mi poradit preco mi graf vie znazornit len prvvých 15 dní a dalej nič? neviem tam zapisat dnesnu teplotu
7. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok