• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
aj ja mam tu nokiu :slight_smile:
no idem kuknut ich ponuku... :angry:
7. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie aj ja mam sukromny Orante a sluzobny T mobile! :slight_smile:
No a chcela som odist z Orange, ale kedze fakt vsetko okolo mna ich ma, tak sa mi to neoplati...inak pekne odzubkavaju s tymi pausalmi snov a neviem akymi. Platim rovnako ako predtym :angry:
7. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jasne ze tie ich "bomba akcie" su odzub.. maju to dobre prepocitane... :angry: :angry:
ved MM ma cely den zadara ale ked potrebuje volat po 18-tej alebo napise par sms tak hned ma ucet 40 Eur.. akoze otras... :angry: :angry:
a ja mam nervy lebo ja som v orangei uz 9 rokov a nikdy som este nevystihla ziadnu dobru akciu.. vzdy mam iba trapnu 60-tku + za 3 Eura mesacne mam 100 MMS alebo sms...

shaar daj tip co ta tam oslovilo :wink:
7. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie presne tak, mne vzdy konci tak blbo akcia, ze nic nevystihnem, len teraz mam na 2 mesiace kredit 500 Eur...ale tak to zdaleka ja nemam sancu ani 50 prevolat. A potom zase klasika.
A ja si nazeniem ucet vzdy nejakym tym zahranicim, pripadne smskami s kamoskami, co su v zahranici, cize na to mi aj tak ziadna akcia moc nepomoze :angry:
7. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak jedine toto (alebo este silver prevedenie):
https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=7493

a tu je ze vraj GPS (GPS chce MM)
https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=2693
https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=4794
ale neviem, ci netreba kupit mapu za tazke loove, alebo ci to funguje len cez net, alebo ako.
neviete?
7. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari moj mm ma telefon s GPS a musis kupit mapu, jemu ich teda nacierno tam nejako "napchal" :grinning: kamos, takze da sa to aj tak riesit.
7. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar mame rovnaky vkus.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja som tiez pozerala iba tie Nokie.. ta Xpress sa mi paci... :sunglasses: :sunglasses:
a potom aj ta co si dala ako prvy link...
7. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja cakam na dobru akciu! potrebujem novy telefon a skoncila mi viazanost..cakam na december-ze snad nieco dobre bude...no aj tak ma stvu-lebo oni to maju tak dobre vymyslene - ze to nie je vobec extra vyhodne :angry:

ja potrebujem telefon aj s netom a to je otras-co za to pytaju... :angry:
7. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako travite vikendik ?
7. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau sweet, ja len tak polihujem, pred chvilkou bolo rano a uz je tma :unamused:
tak z nudy budem varit - kuraciu vyvar so zeleninou a grilovane jura so zemiakovou kasou :slight_smile:
a mala by som si zafarbit vlasy, ale straaaasne sa mi nechce :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka....no to s tou tmou mas pravdu je to take cudne a nejak mi ubuda energia skor nez ju vobec nacerpam
ja som sa dnes navarila dost len akosi nemam energiu uz ani na riady zacala som prat skoncila som druhou varkou a nejako som zamrzla
7. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
premyslam, ze co robit v taketo dni... niezeby sme pred mesiacom chodili povonku, ale mas pravdu - nejako menej energie mam. ako sa zotmie, tak len cakam, ze kedy uz budu televizne noviny. a spat.
alebo sa mi chce len pozerat telku a cakat na nove rano.
alebo treba skor vstavat? :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam problem so vstavanim stale :grinning:
7. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje zeny :slight_smile:
Ja som dnes tiez jak mertvele, hlava ma bolela jak kona cely den, teraz trochu lepsie, ale aj tak nic moc...
Drahy sa odtrepal na stavbu, takze som mala aspon klud a lezkala som cely den :grinning: :grinning:
A som dnes upiekla lidlacky strudel podla tajneho receptu, chuti, len sa nam dajak malo zdalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee...babule,co hovorite na moj grafik??

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c
7. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja som ho nakoniec nepiekla... ale zajtra uz urcite budem... :sunglasses: :sunglasses:
aky si robila?? ja sa zajtra chystam na tvarohovy.... :grinning:
ja som minule bola rada, ze drahy kolace neje, takze cela bola strudelka iba moja :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :slight_smile: :slight_smile:
Kupili sme len jablkovy, lebo tvaroh na sladko nelubi moj a makovy nemali :angry:

Tatulienka a co by sme mali hovorit? Pekny :sweat_smile: Ja by som uz mala test za sebou.....
7. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aj jablkovy je super.... :dizzy_face: :dizzy_face: ten sme si so segrou minule piekli a mam ho aj v mraznicke
nachystany... :grinning: makovy som este ani ja nemala...

tatulienka - pekne sa drzis, byt tebou asi by som testla uz aj ja - pri takej teplote urcite... :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie podla mna aj makovy bude super :slight_smile: a kupim aj tvarohovy, sak to ho s prehladom za den/dva sprasim sama :grinning:
Juj tej puskarovej vobec nejdu spravy a citacka, normalne ked ju pozeram tak dycham za nu, absolutne zle dava pauzy medzi slovami :unamused: :unamused:
7. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, ty si po zisteni // isla po kolko dokymu?lebo ja keby som zajtra mala naaaahodou // tak sestricka mi povedala,aby som prisla neskor aby bolo nieco vidiet...len zase sa bojim,ze aby sa nezopakovalo to co sa stalo naposledy,keby som s tou navstevou cakala...mohol by mi dat lieky na udrzanie..
7. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja puskarovu nemusim uz dobre davno.. :unamused: :unamused:
mne vadi ta farba jej hlasu a fakt cita otrasne.... a ake ma hrozne vlasy.. taka neupravena mi pride...

co idete vecer pozerat?? drahy chce tu komediu na Mare - 40 rokov panic, tak som zvedava ze co to bude zac.... :confused:
7. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vauuuuu prave sem pisem prispevok s cislom 9.000 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie aj my sa chystame na panica :slight_smile:

Tatu ja som najprv bezala k hematologicke.. Duphaston som jedla uz od 14 DC, takze lieky som mala a preto som sla k lekarke tusim az 2 tydne na to, co som nasla // - myslim ze to mam aj v albume...
7. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som ze to ide uz teraz a ved este je Smotana... to nemusim kôli Judyniovej ja ju taaaaaaak nemusim a hlavne to ako klame ze ma 31 rokov a pritom chodila do tej istej zakladky a do rovnakeho rocnika ako moja sesternica a ta ma 37 rokov... :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon tu je dakto hihi neviete poradit, strasne mam opuchnute nohy, dvakrat hrubsie ako normalne, čo s tym? jasne, menej solit a tak ale inac to neni ziaden problem?
7. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,no ja mam tiez doma duphaston,ale sama si ho asi naordinovat nemozem..he...tak co by ste my poradili?
7. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie hehe, no podla mna vyzera ako zachovala 40tnicka, myslim ze ona ma 38, ale nejsom ista :slight_smile:
Ale smotanku rada pozeram, mam rada take drby z nasho presudo showbizu :slight_smile: a naahodou, teba netrapi ze kedy sa Dara bude vydavat??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A brutalne sa mi pacilo, ked krava asi 3 mesiace zapierala ze ma silikony, ze to jej cecky narastli po uzivani byliniek :grinning: :grinning: :grinning: to bud je ona brzda, alebo si fakt mysli ze sme az taki idioti, a to ma teda uz fakt uraza :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatu, ked najdes //, tak duphaston mozes papat :wink:
tini, neviem... zvykne to tak byt. skus si vygoolit, ale nohy vyloz na stol medzitym :grinning:
nellie, gratulujem k jubileu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze judinyova, heh, fuuuuuj :angry:
cau vavi. uz som sa o teba bala! :confused:
7. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatulienka ak najdes // tak ti radim naordinovat si duphaston rano vecer 1 tabletu... Ja som 14tt a este furt ho beriem :wink:

Tini no kamoske ked spuchli nohy tak na druhy den rano jej odtiekla plodova voda :sweat_smile: :sweat_smile: ale nechce strasit... Skus si ich vylozit.......Necj ti manzo pomasiruje.... A hlavne - uz nemozes tolko behat !! Kludovy rezim by si mala nastolit.-..
7. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok