• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Shaari ahoj , juj moja prepac ze som ta vylakala, ale cely den som bola nepouzitelna :unamused:
7. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ja uz D neberiem nejaky ten tyzden... nemam :sweat_smile:
7. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar cely den mam vylozene a nepomaha
vave no to by mi uz bola odtiehla hihi bo uz tak tyzden dva mi puchnu ale teraz uz je to horsie ako na začiatku a mm mi pomasiroval, kusok odpuchli a teraz uz su zase jak plutvy hihi a uz oddychujem, lebo prave kvoli spuchnutym noham mam problem dlho chodit a tak, takze fakt nechapem, skusim fakt nesolit vobec bleeee :sweat_smile: :frowning2: aspobn sa pripravim na teror stravu ked budem kojit hihi
7. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :slight_smile:
No mne gyndoska vravela ze nech znizim na 2x1 (som jej nejak nevravela ze takto to beriem uz asi mesiac :sweat_smile: ) a ze do stratena nech doberiem.... Takze od dnes uz len jednu denne a mam este asi 5 tabliet :wink:
7. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize babule,ked najdem // tak mozem bez toho aby mi to doky povedal brat duphaston? noo,to nechcem vediet,ako mi doky vynda ked tam pridem.. :confounded: no len asi este nebudem testovat,neviem..podla mna je este moc skoro a nic tam nebude..
7. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to som aj zabudla ako sa jej "pluca vyvinuli" z tabletiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o bod viac preco ju neznasam... :grinning: :grinning:
ale aj tak to mame zapnute - drahy to pozera.... :grinning: :grinning:

ono ja to mam zafixovane ten jej vek ked ju rok dozadu dali medzi 30-tnikov kde boli Pyco,Durianova a neviem kto este - to bola nejaka rubrika ze kto v tom roku bude tridsiatnik a ju tam svihli medzi nich... :grinning: :grinning:

bulvar mam inak aj ja rada... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini aj mojej svagrine nenormalne puchli cca 2-3 tyzdne pred pôrodom a veru neviem co jej na to zaberalo... :sweat_smile:
7. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute, aj ja sa chystam dnes na panica :grinning:
A robite mi take chute s tymi strudlami z Lidla...ja som tam dnes bola a stale som rozmyslala, co chcem este kupit. Tak ale mozno aj dobre, inak by som uz isto polovicu mala v sebe :slight_smile:
7. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draheho mi zacala prave "honiť mlsná" :grinning: :grinning: :grinning: tak mu idem daco vymysliet... :grinning: :grinning:
este ze som si uz umyla zuby, lebo inak by bolo po mojom predsudku - nejest po 17-tej :sweat_smile: :sweat_smile:
7. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja som ten zavazok nejest po 17 tej chcela dodrziavat s tebou, ale uz 2x mi to nevyslo a teraz sa cpem lentilkami...ach moja pevna vola, kde si? Davam posledne 2 lentilky a tiez idem umyt zuby :grinning:
7. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no ja sa snazim po piatej nejest.. ale keby vidis co som pojdela za cely den... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sodoma gomora... :grinning: :grinning: to som si predjedla do zajtra vecera.. :grinning: :grinning:
takze nemusis mat vycitky... :grinning:
7. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*pojdela = pojedla... :sweat_smile:
7. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
Ale ja som taka koza, ja keby som jedla pravidelne, ale od obeda som nic nejedla a nechala som sa vyhladovat. A uz taka hladna by som zjedla celu chladnicku. Keby som sa bola najedla ako zvyknem pred tou piatou, tak som v pohode...sice mam chute, ale uz ich ovladnem.
7. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme vooooooooon, caute :slight_smile:
7. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej caute...si to uzite :slight_smile:
7. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari prijemnu zabavu

Ide film :slight_smile: tak to tu balim aj ja ....
7. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecerr :slight_smile: :slight_smile:

vavi a shaarka,ja este vzdy beriem dufaston :unamused: ze to sa moze az do 20 tt...pre istotu v pondelok zavolam ci som to dobre pochopila :wink:
7. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co je nove? my sme vcera boli po dllllhom case vonku medzi ludmi. paradne bolo.
a teraz sa idem zaradit ku sporaku...
bo niekto tu pisti, ze je hladnyyyyy - kua, co nema ruky??? :grinning:
8. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:

ja som zasa sama - drahy siel hrat šach.. vzdy ked sa vytesujem ze skonci futbalova sutaz tak nastupi zimne hranie sachov... ale to mi az tak nevadi, lebo o 12 uz bude davno doma... :sunglasses: :sunglasses:

ja som dala akurat dusit masko, potom tam pridam sampinony a ku tomu ryzu s kukuricou... :slight_smile:
8. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko, tak ako sa mame? :slight_smile:
8. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte ako sa mate?shaari, ty uz si v 15 tt a pipi ty uz 17tt tak toto sa mi ani nechce verit :slight_smile: ako rychlo bezi ten cas....ale som rada ze vam takto krasne pribudaju tt :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ty ako sa mas :wink: uz je to lepsie s tvojim mocakom...?
mne nastastie rychlo to prechladnutie preslo.... :sunglasses: :sunglasses: mam sice nadchu ale totalne slabulinku, po tej stvrtkovej bolesti hrdla som myslela ze ma to zlozi riadne ale nie..nastastie... :slight_smile: :slight_smile:

jak mi tu to masko rozvoniava... uz sa tesim na obed... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, akurat dnes mi preskocilo :grinning: :grinning: :grinning: na 15tt :grinning:
mne sa vcera v noci ako som si lahla zdalo, ze citim babatko, ako sa mrvi. nechcela som si to pripustit, ale po minutke som vylucila pohyby v crevach aj vzduchove bubliny aj neviem co este a vyslo mi z toho jedine - citila som, ako sa mechri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jasne, ze na bruchu nic nebolo citit, islo to len zvnutra. no srandovny pocit, fakt :sweat_smile:

ako sa mame? dnes nedela, u nas prsi (asi aj u vas :grinning: ) a velmi dufam, ze sa poobede dostaneme von :unamused:
8. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to si citila tie "bublinky" ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to tusim baby popisuju ze citia bublinkovanie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na zapade neprsi... :sunglasses: :sunglasses:
8. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha teraz citam pozorne.. cize to neboli bublinky ale mechrenie... jeeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, ze "zaradit ku sporaku" :grinning:
a nellie, tak to je MM sen, keby mohol mat tolko konickov, ze futbal, sach a tak... a stale by mohol zmiznut z domu :grinning: :grinning: :grinning: nene, on ma nastastie konicky, ku ktorym potrebuje len svoj PC :grinning:

s mocakom je to ok, ved uz vo stvrtok ked mi predpisala ATB, som jej hovorila, ze uz netreba, ze som uz z najhorsieho vonku. este papam uroval (v lekarni v byv. slovane mali akciu: tabletky (60ks) + prasok vo vrecuskach za nejakych 15€, co je skvela cena - keby ste si chceli kosicanky kupit).
a ty mas dobru imunitu, nellie, ze? no ved pocaj ked budes kinderko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari tak to je super sa tesim :slight_smile: nuz mocak je hnusna vec...vie to hnusne boliet...a je to celkom dobra cena...myslis tu staromestsku lekaren?
8. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no to si hovorim, ze som stvorena na otehotnenie, s touto mojou imunitou... :grinning:
musim si zaklopkat ale uz asi 2 roky som nemala ziadne ATB :sunglasses:
a nachladnuta som bola hadam po roku a pol... ale bolo to len take light nachladnutie...klop klop klop :grinning:
8. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak to ti zavidim taketo zdravie a imunitu mas to uplne super...mozes byt stastna
8. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, mozem ti povedat, ze HA HA, ja tom bola pred tehu tiez taka frajerka :grinning: :grinning: :grinning:

fly, nene, je to nova lekaren na tej strane ako su zastavky na nam. osloboditelov, je otvorena dokonca 7,30-18,30 a aj v sobotu (9-12) - im robim reklamu, lebo tu na okoli zatvaraju vsetky o piatej, co je otrasne.
no a tu akciu na uroval, co maju, tak usetris 9€ - no nechapacka. :grinning: ze?
8. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok