• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma take speci vysetrenie
presnejsie vie vavenka ta uz bola

a ta psycho? uz som jej to poslala a furt vola cuuuza
9. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja mam brutus chut na nieco sladke...ako ju zahnat? Ja tu nic nemam a mne sa taaak nechce ist do obchodu :unamused:
9. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli a si doma ci v robote s tou sladkou naladou?

ahoj leni
9. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V robote :unamused: doma by som uz zblajzla vsetko, co mame :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, napi sa vody, vela....
9. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si sprav cukrovu vodu, hod si cukor do vody nechaj rozpustit a napi sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v robote vzdy v zasuvke nejake sladkosti. aj ked nie som velmi na sladke...
lebo presne poznam tie stavy, ake prave opisujes!!!
9. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najedena, spokojna, vypite 2 pohare vody...ale taku cokoladu by som si dalaaaaaa :slight_smile: este, ze lenivost je silnejsia ako ja :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam stale plny suflik tzv: "bulimicky" ked ma zacne "honiť mlsná" :grinning: :grinning: :grinning:

baby my sa tu taaaaaaaaak kosime.... skopirujem vam sem cast mailu co poslala moja kolegyna na vsetky pocitace v celej firme..

citujem:
Ak máte pripomienky k navrhnutým časom, dajte mi vedieť do utorka - 12.00, aby som prípadné zmeny mohla ešte prediskutovať s udítormi!!

že s uditormi... ta na co myslela ked to pisala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ja som prave cmulala Milku.. sice tuto obycajnu moc nemusim ale ked uz ma kolega uplatil tak reku dam si,nech nesplesnivie :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uditori :grinning: No to ktora pisala? Ta cica mica? :grinning:
Mam chut na Mars, ale pomaly ta chut prechadza, tak neviem, ci sa necham presvedcit :grinning:
9. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ake dobre??? :wink:
pobavila si ma zase raz. keby kolegyna vedela, ze to sem skopcis... aj by ta prizabit mohla.
to bola ta, co nenosi ciclajbel?
9. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli nie tuto som vam este nepredstavila... :grinning: :grinning:
volame ju "Kuko" - lebo ma presne taky isty rysavy nabrcaveny uces... :grinning: :grinning:
a vie sa uzasne dohabat.. ja som sa s nou v lete hanbila chodit aj na bus.. lebo ona si kludne dala minisuknu, slapky a do slapok si obula take tie silonkove ťapky... :sweat_smile: :sweat_smile:
akoze mlada baba ale total bez vkusu... :sweat_smile: a spod kazdeho tricka jej presvita tielko.. akoze dobre beriem, ved zdravie je dôlezite ale keby si da nejake pekne elasticke, ale nie klasika slovenka volne vrubkovane jak nosil stary v Slnko seno :sweat_smile:
9. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovenka volne vrubkovane :grinning: take uz ani moj mm nenosi :grinning: a ten je na tielka poctivec :grinning:
Nellie nemate volne miesto? Aj ja sa chcem takto bavit v praci...my tu mame samych sucharov!
9. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam raz dosla oficialna ziadost kde na konci bolo napisane:

Vašu žiadosť okakávame v termíne.... :grinning:

Tak sme okakali :grinning:
9. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to co tam mate za zjavy prosim ta???
my sa tiez nenudime, ale to by ste museli poznat suvislosti, aby ste sa pobavili...
nas je tu ako hadov...
9. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no sak jasne ze take sa uz nenosia a vypada to fakt uzasne.... :grinning: :grinning:
ona je stale taka zamrznuta a lakomaaaaaaa... pred nou ked povieme ze napr. v stredu robime maso, tak sa dobre ze neprezehnava, ze taky hriech mimo nedele varit maso :grinning: :grinning:
a zabudla som dopisat jej specificke oblecenie - satky na krku a´la ferdova mravcova gvendolina ci jak sa volala :D
a vzdy samozrejme farebne uplne od veci :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a mna raz moja negramotna kamaratka (keby to tak citala :grinning: ) poprosila, aby som jej napisala ziadost o prijatie do zamestnania a ja ze si to ulahcim a nasla som v PC ziadost inej kamosky...tak som to len prepisala a poslala a az ked to uz bolo poslane, tak som si vsimla, ze hore su spravne inicialy (vymyslim si Helenka Mrkvickova, adresa atd.) a dole som zabudla prepisat podpis tej povodnej, cize ziadost poslala Helenka Mrkvickova a podpisana bola Milka Fialova :grinning: Doteraz sa jej neozvali :grinning:
9. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okakavame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je dobreeee :grinning: :grinning:

bubli aj to bola dobra blondina.. :grinning: :grinning:

mna teraz napadlo co raz zapotila jedna moja kamoska, neviem ci som vam to nespominala, lebo to je pamatna veta...
U nas v dedine bola jedna baba tehotna s cernochom a samozrejme vsetci sa o tom bavili no a ta moja kamoska raz ked sme to preberali sa normalne vazne spytala - ze ci ked sa to male narodi bude hovorit po slovensky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...tak to je tiez asi blondina :grinning: :grinning:
Mna uz aj chut na sladke presla... :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, tak som tu len tak na skok...

Kedze sa tu preberali sladkosti...
Videli ste uz niektora tuto ediciu Milky? Nezohnala som to slovensky link takze len takyto:

http://www.probierpioniere.de/pp/roller-ui/Produkte/entry/neuer_milka_winterspa%C3%9F_ab_auf
9. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooze som to napisala jak madar :grinning:
9. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu niektora macher na matiku, konkretne zlomky?
9. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu fann som uz videla, ale nekupila som ju. Ty si ju uz mala?
9. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze fann :grinning: :grinning: :grinning: Ja som uz fakt mimo :grinning: rozmyslam nad parfemami...fun samozrejme...
Anax co potrebujes? ja som bola kedysi expertka, ale to je uz davno :wink:
9. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko je 112/896 zo 1058?

resp. napis navod ako si mam aj v buducnosti tie zlomky vyratat, bo ja som uz zabudla :rolling_eyes:
9. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli mala som tu snowboard aj ski ale tu tretiu sa mi uz nepodarilo zohnat :frowning2: V nijakom obchode som ju nevidela... tak ci nahodou ste sa s nou nestretli :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju Leni videla vcera v Kauflande!
Anax nerozumiem 112/896 zo 1058 ? No pockaj...tam musime najst spolocneho delitela 896 a 1058...ale tam bude asi len c. 2...jaj no asi pockaj na niekoho sikovnejsieho...resp. mladsieho, ja som zo skoly uz dlho...
9. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej super bubli, dakujem za typ, pojdem sa pozriet :grinning:
9. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax.......112*1058/896 = 132,25

inak vas len citam a zabavam sa :grinning: lepsie ste ako kniha :wink:
9. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok