• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru, ten google sa nezda.
ale tak cest konovi, ze to ma secko nastavene tak, ze sa VZDY ocitne medzi prvymi prispevkami :rolling_eyes:
10. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prave ma nellie zneistila a idem si znova menit foto... pomoc :frowning2:
nechcem, aby ma tu kolegovia spehovali :frowning2:
10. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, nechcem vás strašiť, ale tie, ktoré s tým máte a môžete mať problém (napr. v práci), tak naozaj pozor. Šikovnejší pozorovateľ a vyhľadávateľ si vás naozaj dosť ľahko nájde a identifikuje. Anonymita na nete nie je taká, ako sa môže zdať :unamused:
10. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcela som vas plasit baby... toto bola fakt nahoda ze on si dal do vyhladavaca akurat vyraz koconina a hodilo ho sem na stranu kde sme to rozoberali.... :wink:
a keby nepozna moju foto nema sancu zistit ktora som ja... :wink:
10. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som Vas docitala a dobrovolne sa priznavam, ze nie som nellie-nina (ci ako sa to pise(?)) kolegyna :grinning:, aj ked premyslam, ze sa inspirujem a dalsiu sezonu budem nosit ponozky v sandaloch :grinning:
Na svoju obhajobu dodavam, ze som zacala citat len nedavno :wink: a nie som velmi pisaci typ :zipper_mouth:
10. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale o tom to je nellie, stačí vedieť málo a mať trocha trpezlivosti a na nete nájdeš takmer čokoľvek :wink:
10. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aveline :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie - presne ako pises. vsetko je na webe.
a mne osobne je jedno, aj keby ma odhalili.
ked mam robotu spravenu, tak je to moja vec. ak si to spolocnost nezela, nech nam stopne net. nie?
10. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné puma, ja len pre tie, ktoré chcú zostať v čo najväčšej anonymite (dosť relatívny pojem :grinning: ).
10. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a túto fotku si už mala :wink:
anonymita na nete je fakt velmi relativna :grinning:
pumi moja rec... :grinning: :grinning: :grinning:
ja ficim na tychto strankach od roku 2007.. najskôr som bola denne na mojej svadbe a potom som presla sem... a pokial stiham robotu tak preco nie... a je to tu vzdy taky super relax.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

aveline to mi odlahlo :grinning: :grinning: :grinning:

a viem ze ani kolegyna "kuko" sem na beton nechodi.. takze viem koho si mozem dovolit tu pred vami ohovarat.. teda no ake ohovaranie sak ja iba konstatujem pravdu, no nie??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je velka pravda o tom, ze najdes na nete cokolvek. Ja som minule len tak zo srandy dala do googlu meno mojho draheho a zistila som, ze v tretej triede na strednej sa zucastnil nejakeho celomestskeho behu ci co a ze skoncil na 2. mieste :grinning: Sa mi ani nepriznal, ze je taky bezec... a ked som mu to povedala, tak sa zasmial, ze on na to uplne zabudol a neveril, ze som to vyhrabala na nete.
Inak mne sa tiez nechcelo verit, ze vie tak behat, najma ked ho doma vidim sediet na pohovke alebo za pocitacom :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som to tu videla prvýkrýt niekedy okolo roku 2006, potom intenzívnejšie 2007. S prestávkami som čítala, čo ma zaujímalo a veľmi itenzívne od minulého leta (2008). Píšem len toť od júna :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuška, no čo sa človek všetko nedzovie, však? :grinning: Toto ale robí veľa ľudí, hodí meno známeho do googla a hľadá...
10. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie
a tuto mam prvykrat :wink:
10. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm, pekná :wink:
10. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a menim ju, lebo podla adama ma spoznaju, keby "nieco" :slight_smile:
10. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeziiis Pumi aky krasny havko :astonished: To je tvoj???
10. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj. :grinning:
10. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ano. to je moj adamko :wink:
Puma! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
Pumi sak ano ADAM, uz si spominal. Len foto som nevidela este. Je krasnucky :slight_smile:
A siouxie to ma len tak napadlo z nudy hodit tam meno a aha co neobjavim :slight_smile:
10. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie
ze ty si niekto, kto ma tu spehuje? (si si na mna nejak zasadla :grinning: )

hej, adam tu uz ma fanklub... niekde som aj link na jeho fotky uverejnila... je vydareny. ale ancikrist :sweat_smile:
10. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No kocky...tak akurat dnes rano som rozmyslala nad tym, ze ci ma tu niekto pozna...kolko kolegyn sem chodi a ci podla niektorych mojich aktivit nezitili, ze som to ja. Viem, ze mi sem chodi jedna kolegyna z manazmentu a aj moja kolegyna, ale do inych tem...ale ktovie :slight_smile:
Ak ste tu, priznajte sa!!! :grinning:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, tvoja kolegyňa :grinning: :grinning: . Ale bacha, nemôžeš byť istá, tiež som z BA. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi toto je aka besna foto... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ta s Adamom sa mi pacila viac :wink:

ahoj Bubli :sunglasses: :sunglasses:
10. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode. jedna moja kolegyna sem chodi. do inej temy. neviem, ci vie, ze aj ja sem chodim. ale je mi to fuk...

siouxie - aj ja by som bola taka husta ako ty, keby som tu nemala fotku... :grinning:
Bublinka, tak tvoja kolegyňa nie som, už som pumina :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok