• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma celkom fajn vecerne citanie :grinning: :grinning:

fuuuuuuuuuuj.. akurat sa vratil MM z krcmy... fuuuuuuuuj :angry: :angry: :angry: :angry:
nenavidim ten smrad... to je daco strasne..a to mal ist za kamosom ohladom plynu.. a ze co sa rozculujem ze ci neviem ze najlepsie sa veci riesia v krcme.. :angry: :angry:
10. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze mrtvoly... :grinning: :grinning:

bubli nechaj tu foto.. fakt je dobra :wink:
10. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt otras toto co sa tu da precitat... niekedy sa cloveku rozum zastavuje...

no nic, idem asi k panelaku.
moj chlap je na sporte kdesi, ale slubil, ze pride do housa domov... tak uvidime...
10. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem uz kukat aj tak ma MM vyhodi hned jak vylezie zo sprchy... :unamused:
10. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj sa urazil, lebo som ho vyhodila od notebooku s tym, ze uz hodinu hladam tu fotku, co som tu mala :slight_smile:
Nellie ja by som ju nechala, ale mam taky strach, ze ma tu niekto, kto nema, objavi...jaj ved ja by som si uz aj album spravila, ale zatial to nejde :unamused:
10. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky? Ved uz panelak skoncil :slight_smile: a dala som inu foto, aj s kamosom :grinning:
10. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no servus bubli. asi ide house teraz a mozno sa uz vsade spi :wink:

pekna fotka :wink:
10. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
10. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kocky
uz spite?
10. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:
pumi, ty si v jednej z troch veží? :grinning: :wink:
10. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkaz pre shaarku - silne pochybujem, že si mala horší životný štýl ako ja pred pár rokmi :wink: :sunglasses:
10. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespim. cakam na spolubyvajuceho, pozieram syr a popijam vinko.. :slight_smile:
10. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ste to teda fakt prehnali,skoro hodinu som citala asi cca 15 straan :grinning:

ahojteeee :slight_smile: mne sa redovy tanec paci aa velmi rada som ho aj spievala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vifonky milujem ak kuracia aj hubova aj zeleninkovaa ale neodvazim sa teraz :wink:
co dva dni tlacim do hlavy je balkansky syr s cibulkou.mmaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes sme zacali prerabat obyvacku,zajtra sa zacina malovat...musim vstavat o 9.oo :sweat_smile:
10. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim si aj ja zmenit fotoo
10. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja idem do nemocky na ctg takze musim vstava o 8 uz hihi
10. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz malujete???
10. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumy,preco vadi ti to? :grinning:

tinika,co je ctg?..aaa kedy chodis spat,lebo ja uz mam tak nastaveny rezim,ze zaspavam az tak okolo tretej rano :sweat_smile:
10. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma dik...to uz je privolavanie snehu namiesto toho hnusneho dazda :slight_smile:
10. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to taky pristroj čo srdiečko a kontrakcie sleduje, niečo s kario to ma
10. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,aha jasne,to teraz budes chodit kazdy tyzden ci jak a posledny aj kazdy den,daco take som citala :confused:
10. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,ako si citila prve pohyby?ja som dnes prvy krat ako keby citila bublinkovanie asi 6 sekund,moze to byt to? :sweat_smile:
10. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning: :grinning:

sa mi paci ako to tu vacsinou otvaram... :grinning: :grinning: ja uz mam prave hodinu "odpracovanu" - ale ako vzdy realne zacinam makat az po 8-mej :grinning: :grinning: no dnes rekord.. zakladala som vsetky zmluvy co som hadzala za môj chrbat na okno... kedze zajtra mame mat tu rakusku auditorku tak nech ju neporazi, lebo to by asi nebolo v sulade s ISO-m tie zmluvy na okne nahadzane... :grinning: :grinning:
az to je aky nezvyk take vyupratovane tu v kancli... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nellie...si ma predbehla, uz som vas tu chcela budit ja :grinning:
Ja mam dnes volno...ale chyta ma nejaka choroba....asi som od vas minuly tyzden chytila :grinning: ale mna priedusky. Nemame nejaky ludovy recept? Ja nemusim lieky... :unamused:
11. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli sak som sa snazila moc neplut na monitor..odo mna to isto nemas :grinning: :grinning: :grinning:
inak tato foto je fakt super.. a aktualna s tym studenym fešakom :grinning: :grinning:

fuu na priedusky??? vyskusaj tej zabal z nahriatej masti alebo oleja to by mohlo prieduskam urobit dobre..
11. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja privolavam sneh...ved dnes je Martina, ale asi mu ukradli kona, ked nedosiel :grinning: A dakujem za kompliment :slight_smile:
Vecer dam zabal, teraz musim nakrajat cibulu s cukrom...vyskusam rodicovsky recept, co som vzdy neznasala...
11. nov 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli mne zatial ten snech nechyba.. ja nenavidim clapkanicu ked sa sneh roztapa.. nech radsej este nepada... staci ked napadne 20.12. :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie suhlasim...mne by tiez stacil na Vianoce, ale nenavidim taketo pocasie ako je vonku. To je na depku!
11. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
jeden martim mi povedal, ze na tento rok sneh neplanuje hihi ale braoch ma dnes narodky tak ho mozno ukecam aby zastupil martinov :grinning:
11. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... bubli, skus ten zapal na hrudnik.. uz sme to tu nedavno preberali...

tu je otras pocko, mam toho plne zuby, rano sa nie a nie vymotat z postele...
:confounded:
11. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecer poziadam mm, nech sa so mnou vypoti :grinning: a potom by som dala zabal...
A mne sa akosi aj zle spalo, som nemohla zaspat a rano som vstala skoro o hodinu skor...no nechapem ja
11. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok