• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
monky, no hej, vylet by bol fajn, to by sme do toho ale museli zamontovat nasich, lebo by nam museli jellu zobrat uz v piatok na chalupu. a to by som velmi velmi nerada. klamat im nechcem a ked by som povedala, ze ideme do bardejova pozriet kocik a urobit si vylet, to by bol len ohen na strechce. podla nasich totiz je este skoro, netreba ist do bardejova, netreba ist do polska, a vobec, nazory mojho otca su :angry: :angry: :angry: staci riesit na jar taketo veci... a bodka.
a vobec, ani MM by nebol nadseny, keby sme isli kvoli kociku :frowning2: to je na dlhe vysvetlovanie - skratka som si ho chcela omrknut, a keby bol ok, len by som ho kupila (postovne je ze vraj zdarma) a nikto by sa nic nedozvedel.
11. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, aj na mna zabera upratovanie - podlaha, sporak, vysavanie :grinning:
11. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nic si z toho nerob. z tejto fotky sa to ani neda desifrovat, ako vyzeram... a prave o to mi islo :grinning:

pipi, ja som si uz kavu dala, ale nezabralo... zatial... tiez by som spala ako zabita..
11. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki zeny, vidim,ze to niesu dobre rady pre mna :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak spi dalej :grinning:
11. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkyy :grinning: :grinning: musim cakat,boo manzel isiel kupit farbu na stenu co som vybrala,pre istotu len liter,potom ju vskusame na stene,troska pockame a potom sa este musim rozhodnut ze ci tu pouzijeme alebo tu co som nadzabala vcera na stenu...joooj milion otienov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

shaarka,pekny kocial,ale tiez by som ho kcela vydiet na zivo
11. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, preco to tak vehementne potrebujes riesit?
uz hned aj teraz? si chcela pod stromcek??? :grinning:
ja by som si ozaj na tvojom mieste omakala viacero kociarov...
ja uz teraz robim prieskum :slight_smile:
takze som ta posledna, co by ti mala davat kapky, ale pochod obchody a poskusaj... pohraj sa s nimi... a potom sa rozhodni, hm?
11. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved dovtedy si mozes schrupnut, nie :grinning: :grinning: :grinning: ???
11. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,

prepacte ze vam sem "leziem", ale rada by som sa spytala ci mi viete povedat ze ako sa vlastne pocitaju tyzdne tehotenstva - ci podla poslednej MS, alebo podla utz ktory mi robil lekar a podla utz sme o 5 dni starsi nez bola posledna MS. Dakujem za odpoved a buducim mamickam prajem vela, vela zdravicka.
11. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, no chcela som to riesit teraz, lebo idu sviatky, sialenstvo, potom bude januar, februar treskuca zima a potom uz budem mat bruch jak tank. a to nehovorim o tom, ze stat sa moze cokolvek, mozem lezat v nemocke a von sa uz ani nedostanem. takze optimalna doba je november. a okrem toho - potom budeme riesit aj tak milion inych veci a proste ked som si ho vybrala, tak neviem, naco mam cakat. bude dost inych veci, co bude treba vybehavat, zariadovat, kupovat.
no a este jedna nie menej podstatna vec: MM chce kupit objektiv. takze ked si kocik nepretlacim teraz, tak to kvoli peniazom ostane fakt na poslednu chvilu, pripadne na druhych. a ja by som si rada kocik vybrala sama. kym vladzem.
11. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stani, ak mas pravidelne 28 dnove cykly, tak sa rata od poslednej MS, ale ak nevies, v ktory den si ovulovala, zvykne sa to potom blizsie urcovat podla velkosti plodu.
cize ty si mohla mat bud ovulku o 5 dni skor (cize asi na 9.DC) alebo je zle pomerany. zle nemyslim zle, ale lekarom je pomerne dost jedno, ako je plod otoceny, len kliknu na hlavu a na kostrc a hotovo.
takze zmenit sa to este kludne moze.
a okrem toho - ak to nie je menej (ak nezaostava v raste), tak co ta trapi?
11. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka netrapi ma nic, len som sa pytala :wink:
11. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ked ťa mám po ruke :grinning: minule som sa to pýtala, ale baby sa na mňa vyprdli :grinning: a nikto mi neodpovedal.... teda asi tu nikto nebol, kto by mi vedel odpovedať, takže: k tej Muránskej?? na ultrazvuk na vývojové vady môže prísť aj manžel? Ako to prebieha? To sa mám normálne opýtať lekárky, či môže prísť dnu aj manžel alebo? :confused: :sweat_smile:
11. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, tak potom tomu uplne rozumiem...
11. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, v podstate mne ho netreba kupovat, len sa chcem na 100% rozhodnut, ze to je ON. a potom ho moze zaplatit MM kedykolvek, aj v aprili :grinning: :grinning: :grinning:
flam, jasne, ze moze. tak patrilo by sa pred tym, ako sa tam zacnete obaja sackovat, povedat sestricke pri podavani papierov, ze si tu aj s muzom. ci to ona povie muranskej, alebo nie, to uz neviem.
11. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, chapem...
11. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
uz sme domaaaaa
11. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Leni krasne fotky :grinning: Vsetko OK, ako ma byt?
11. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Leni, ano vsetko je ok
sme prilis ciperni, dr. nechal pusteny uzv a maly sa hral s rukami kopal nohami, som cumela jak puk
a tie merania co robil su uplne v norme, skoro ako podla knihy sa aj dr. smial
len treba zvolnit tempo
11. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ze vsetko ok. a ako to myslis, ze treba zvolnit tempo?
11. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zivota,vraj mam hekticky zivot ked je take ciperne
11. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: leni, fakt ti toto povedal? mas uplne rovnaku fotecku ako ja v 10tt a tiez maly cvicik jak blazon :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni, aka dobra naladicka :sunglasses:
gratulujem k zdravemu a cipernemu dochodkovemu pilieru :wink:

co si nakoniec vcera varila?
11. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ved mi to aj skratil o 5 dni, nie som 10tt+3d ale 9tt+5d
ale nevadiii
hlavne ze sme v poriadku
shaarka a hekticky zivot mam, takze mal pravdu
11. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte čafte uz som doma, vsetko v poriadku, maly je ok :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, co dnes varime? ja sa uz sice realizujem, ale potrebujem tip na zajtra, pride kamoska z PP aj so synom
11. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini
a co si bola na kontrole?
ja som mala NT uzv

monky brokolicovy krem, a na druhe brav.bocik peceny, cervena kapusta a knedlik
11. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kolegyna si dnes priniesla ten falosny gulas, co som spominala vcera. ze jej to velmi chuti...
a vcera tu bolo dost tipov na varenie mon... skus preklikat par stran :wink:
11. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, ty si bola uz na NT? nie je to nejako skoro? kolko cm ma babo?
(NT sa robi od 4,5 cm a my sme mali na prvej navsteve 4,35 a pani muranska nas poslala domov :angry: )
11. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar NT sa robi od 12-14tt, my sme ho stihli skor, dnes sme 9tt+5d, trosku mensi :wink:
premerali nas, mame 31mm, vsetko ok
maly si cvicil, a pohodak, srdiecko krasne buchalo,no parada
11. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok