• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte.
ja na to idem už cez víkend, ako tak pozerám na autorov to iste zlé nebude. Nedávno som videla Osadné, ktoré sa mi nejako extra nepáčilo, ale myslím, že toto bude lepšie :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty si ako ja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa tu usulam z teba.. ja robim presne to iste.. a drahy sa mi smeje ze ma raz odfoti - ze keby sa vidim.. ja sa tiez vzdy "operujem" pred pocitacom... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie - ja som osadne nevidela, ale ludia, co vychadzali von zo saly to komentovali tak, ze sa im toto viac pacilo, lebo ze osadne sa im zdalo viac hrane ako toto..
ja som vcera videla svoj druhy dokument v zivote (celovecerny), prvy bol "slepe lasky" a pacilo sa mi to...
preto pisem a robim "reklamu", ze ak ma niekto moznost, nech si to pozrie - aj o rok v telke...

vavi, svieckova z bravcoveho je super. mam ju radsej ako z hovadzieho :wink:
vela zdaru :wink:
12. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM sa vyhrazal a urobil to :grinning: :grinning:
a manikuru si robis tiez? :grinning:
12. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko to isti
bre ranko
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, co sa deje???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar jasneeeee.... aj manikuru a pravidelne sa aj odličujem a trham obočie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ved tomu sa hovori multifunkčnosť... :grinning: :grinning:

inak veru aj ja mam radsej svieckovu z bravcoviny.. :slight_smile: ja hovadzinu moc nemusim...
12. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada hovadzie, ako steak, potom na UHO s hraskom, alebo na slaninke.. a este ako tatarak...

tini, kde si? preco :frowning2: ?
12. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, ja mám dokumenty rada, je fakt, že som videla viac zahraničných ako našich, o to viac sa radujem, že ich začína bť v posledných rokoch dosť.
nellie, keď ste pri tejto téme... tyčinka zabrala, dala som si mega dávku a zmizli :grinning: :sunglasses:
12. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nechcelo mi len prispevky pridavat
12. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nahodou som klikla na smutneho smeja, trikrat som pisala a nič tak reku skusim smeja :wink:
12. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa hanbim, lebo co sa tyka beziacich obrazkov, tak len jednym ockom od kompu sledujem superstar a obcas pocuvam panelak. hanba mi! a na kulturu ma muzik nevytiahne :frowning2:
ja ho netaham, lebo on sa nudi pri mojom vybere, frfle na zvuk, tvrdo sa mu sedi alebo ked uz nic ine, tak kino je prilis drahe. :grinning:
:rolling_eyes:
autor
tini, si nas vylakala :grinning:
autor
vyľakala nie vylákala :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie - aka tycinka???
nejaka antiyebakova???

inak, dnes sfetovanec bukovsky v telerane hovoril recept na vyrazky a akne, prirodny, takze budem testovat na chlapovi a dam vediet :wink:

tini, aspon ze tak, som sa zlakla, ze nieco horsie...
ako sa citis? nechcela by si ho uz aj vykuckat? :grinning:
shaari, slovenské dokumenty ale nie sú drahé :wink:
autor
ze vykuckat :grinning: :grinning: :grinning:

siouxie, hej a zabudla som, ze v luxusnych kinach dobre dokumenty ani nejdu :grinning:
12. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, nemas sa preco hanbit, sto ludi, sto chuti :wink:
ja tiez nemusim kino, velakrat ma divadlo vyjde tolko co kino a mam z toho kvalitnejsi zazitok...
ale vcera ma ten moj vytiahol a nelutujem. dostal pozvanku, tak sme sli...
ta premiera predtym, co sme boli, to zase mna znami zavolali, tak sme isli...
ale viac sme v divadle...

dnes zase ten krst knihy, ozaj, myslite, ze ked autorke prinesieme kyticu a sekt, bude to ok?
12. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ste zlate ze sa o mna bojite, ja som vas nechcela strasit ale fakt mi utiekla mys k smutnemu smejovi :slight_smile:
tak idem ja cvicit pomaly papa a pekny dnik
12. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, to "vykuckat" raz moja kolegyna byvala pouzila, ked mala brucho ako melon a malej sa nechcelo von... a bola taka zufala uz, ze zahlasila "beta, ked ta nevydurime zospodu, vykuckam ta von!" :grinning:
12. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, s týmto mám trocha skúsenosti, určite bude. A keď sme pri filmoch, v multiplexe som nedávno videla výborný festivalový film Sin Nombre. Takže sa nájdu. Ale skôr to bdue tým, že už "normálne" kiná pomaly nie sú, tak to musia hrať aj v pukancových :grinning:
12. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, ja som to nemyslela tak, ze sa mi paci superstar a panelak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ok, nechajme to tak
nemam ponatia, co sa nosi na krst knihy. a co idete krstit?
a teda kto ide krstit?

na divadlo mam najlepsie spomienky z BA, z westu - tam boli vsetky hry uplne fantasticke, vacsinou dobre komedie :slight_smile: tu v KE som bola v divadle len parkrat, ale v podstate som odchadzala sklamana.
12. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute opat :slight_smile: U mna je to ako zakon schvalnosti, ked mam tooolko roboty, tak ste tu vsetky a ked nemam do coho pichnut...tak vsetky utekate :grinning:
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, tak si robotu odloz, neutecie. my ano. :grinning:
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved uz som odlozila...teda preniesla na niekoho ineho :grinning: len si vas musim rychlo docitat, kym ma nezavalia dalsou :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ja som to nemyslela tak, ze si fanusikom panelaku a superstar, ale telky vseobecne. niekto cumi do bedne od rana do vecera a niekto nie. that's all...

a co sa tyka krstu, tak to nebudem prezradzat, lebo ma vysmejete a poslete do certa, ale toto cele spachal moj chlap a ja som vlastne privesok... aj ked, som zvedava na tu osobu aj live :wink:
12. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi mozem si tipnut, na koho krst ides??? Dnes bola v Telerane? :grinning:
12. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ozaj neviem ci bola v telerane... prisaham... :confounded:
12. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumaaaaaaaaa ale uz ma seres s tym tvojim tajnostkarstvom!! :angry: :angry: :angry:
12. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok