• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja mozem brucea willisa a patricka demseyho z chirurgov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dostat? si to mala blizsie charakterizovat :grinning:
ja to mam ale lahke, od detstva jedine a nikto iny, len clooney a willis.
moja prva laska vyzerala ako bruce a moja druha, co sme sa mali brat, ako george.

a ostatni su mi sympaticki.
ale ked sa zasnivam, vidim, ako sa s jednym alebo druhym stretneme v NYC v restike, preskoci iskra a bulvar bude plny clankov, ako sa bruce ci george zamiloval do obycajneho dievcata zo slovenska :grinning: :grinning: :grinning:
Hodim Nellie, len aby ma potom odtialto nevykazali :slight_smile:
A ked ste pri tych ciernych, pozeral niekedy niekto z vas Julie Lescotovu? Tak mne sa kedysi pacil Enguma :grinning: no fakt...ja som na takych velkych chlapov :grinning:
bubli, sak denzel washington... gentleman najvacsi podla mna...
autor
no ja uz musim ist do tej vane, sedim tu hola, este prechladneme :grinning:
12. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a k tym plastikam...moj tata mi vzdy povedal: dcera moja, ty si taky tip pre sochara...ja ze taka pekna? A on ze nie...potrebujes otesat :grinning:
No a miluj otca svojho :grinning:
12. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj ja mozem dempseyho... a Kliniku greys milujem.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a este pri tomto http://www.playbill.com/images/photo/s/u/sunjata1.jpg
sa nam so segrou v tej istej chvili zatajil dych.. v jednom filme.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja nemam rada peknych chlapov...mne sa vzdy pacili taky drsnejsi a taky, ktory neboli ako to ja volam Kenovia :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli toto je denzel... http://knightleyemma.files.wordpress.com/2008/12/dw_lg.jpg

a tvoj tata je fakt riadny komik.. :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som este do "bieleho" ze channing tatum...
aaaaaaaa
http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Channing_Tatum%20-%201%20-%20Step_Up.jpg
a zo slovenskych sa mi paci jano kroner a kobielsky a kolenik - ten je vraj totok, na chlapov, sa mi to ale nechce verit... :grinning:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ja som vtipna po nom :grinning: :grinning: :grinning:
A teda Puma...Denzela ti nepreberiem :grinning:
12. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zo slovenskych asi nepaci nikto, skor z ceskych, ale neviem ich mena :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak by som ti ho ani nedala, bubli :wink:

mojho som tiez naucila a dotlacila k tomu, aby nosil strnisko.
aj som mu take ferarri na to zakupila, strihacie. k narodkam...
tesi sa z neho strasne a mne sa velmi teraz paci :wink:
som zistila, ze mam asi najkrajsieho chlapa vlastne doma :grinning:
12. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi anoooo tatum.. toho mozem aj ja od filmu Lets dance... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
tiez je jeden z tucno perovych.... :grinning: :grinning:
to MM vzdy frfle ked vzdycham pri plnych perach hercov.. ze co ma na tom fascinuje ked ich maju jak kubanske upratovačky... :grinning: :grinning:

zo slovenskych.. aj mne Kroner, Kolenik a Kobielsky, Pyco... :wink: :wink:

Kolenik je teply.. :sweat_smile: :sweat_smile: mam to z overeneho zdroja... :sweat_smile: ale tiez vzdy s drahym pri Keby bolo keby nechapeme.. sak taky kus a ritkopich??? :sweat_smile:
a mne sa prosim nesmejte ale mne sa moooc lubil Luke Perry :grinning:
Kolenik je teply??? nevyzera veru - no skoda ho

aj mne sa lubi Pyco -ale on vraj tiez je..ale neviem
12. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ja mam este krajsieho doma :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ked sa oholi je ako decko.. ale ked sa necha zarast vypada super... a raz som mu spravila taku super foto.. normalne je tam jak model.. ibaze stoji pred dverami na vtedy este nasej detskej izbe pri plagate Leonarda Dicapria tak to vypada tak priteplene.. :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zdesena z toho kolenika, ale co uz? kazdy ma moznost volby :wink:

nellie, preco drahemu nezaobstaras taky len zastrihavac fuzov?
ja som mojmu, odkedy ho poznam, zakazala sa na totalku holit, lebo vyzera ako tela... kupila som mu ten strojcek premakany a jeho to jednak bavi a tesi sa z neho a zalezi mu na tom, aby sa mi pacil... takze sa neholi dohladka :wink:

a pyco je BI
12. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj je pekny, ale nie je najkrajsi....som sebakriticka. Ale ma nenormalny sex appeal... :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Kolenik sa mi tiez nepaci...baby ja mam uplne iny vkus ako vy...by sme sa aspon nepobili :grinning:
12. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kazda z nas ma doma toho naj, asi by sme s nimi nezili, nie? :grinning:

a je dobre, ze kazda mame doma ineho... :sunglasses:
12. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pyco je bi?? faakt? isto?

ja zvazujem na vianoce kupit polovicke strojcek-ale vooobec sa v nich nevyznam :sweat_smile: neviete poradit? co ma mat a co nema mat? a znacku?
12. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi on ma aj zastrihavac.. ale vacsinou sa vzdy oholi klasika na hladko ale uz na druhy den vecer ma strnisko takze pohoda.. na hladko je ozaj iba par hodin.. :grinning:

mna z neho skoro porazilo v den svadby... moja mama mu nakazala ze sa musi oholit 2mm pod kozu a ja uz som lezala u vizazistky a odrazu nabehne moja segra ze uz dosiel drahy na to fotenie ale ze je cely zakrvaveny a nevie si zastavit krvacanie po holeni.. ja som ze ma slahne tak kozmeticky ho zobrali do parady a dacim nababrali a museli mu dat makeup.. :sweat_smile: :sweat_smile:
to sa mu nikdy nestalo ale ze ked mu svokra nakazala ze 2mm pod kozu tak riadne tlacil..ale viem ze to bolo zo stresu, lebo to som necakala ale v den svadby stresoval iba on a ja vôbec...

a nakoniec vypadal takto - jak decko no ale co uz... :grinning: :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=716487&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso tu sa neda nebyt, sak potom polhodinu len docitavam :rolling_eyes: :rolling_eyes:
K divadlam: este ako studacka v BA som chodievala do Gunagu, bolo to hrozne fajn a strasne som mala rada Radosincov, este ked boli aj s Markovicom, ale to uz bolo daaavno :slight_smile:
Teraz maloco idem do divadla, aj ked teraz ideme na Producentov, budu hostovat v KE, tak som zvedava....
A ja som bola hotova z Robbieho Wiliamsa....
A inak klasika, Bruce, George (ako Shaarka), aj Brat Pitt sa mi paci, aj Nicolas Cage inak aj Jean REno je hrozne charizmaticky chlap, mne sa asi secia pacia :grinning:
12. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, neviem co od toho strojceka ocakavas, ale ja som vedela, ze chcem, aby to malo aj zastrihavac, aby to bolo na cele telo, na sucho aj na mokro (cize aj v sprche sa moze s tym holit, jasne, ze bez snury v zasuvke :wink: ) a musela to byt dobra znacka, ked uz, tak uz...
a prisla som s tym do predajne a ujo zahlasil, nemame co riesit, taky je len jeden :wink:
samozrejme najdrahsi, ale ten moj si ho velmi pochvaluje
12. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2mm pod kozu...chudak!!! Ale je aj tak zlaty...
Moj sa tiez nechava zarast, ale do prace musi chodit oholeny...tak cez vikendy je najkrajsi :slight_smile:
No a pocas dovolenky to prehana, lebo sa neholi vobec a vyzera potom ako Usama bin Ladin...
12. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, aj mne sa ten moj najviac paci ako usama :wink:
ked to ma cerstvo zostrihnute na 2mm tak sa mi to nepa, ale viem, ze po 2 dnoch uz bude paradny :wink:
12. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na mokro holit nemusi ale musi dobre holit na sucho a asi teda aj zastrihavat -a samozrejme znacka-ktora je dobra... asi idem pokukat aj net :slight_smile: a dobre by bolo aby bol bez snury a daval sa len do "nabijacky",ze?
12. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidite, to nie je zly napad s tymi strojcekmi. MM sa tiez prestal holit... najprv predlzoval holenie z 6 dni na mesiac :grinning: :grinning: :grinning: a potom si zacal poziciavat strojcek na vlasy od mojho otca.
takze aky odporucate? necham sa inspirovat.
12. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok