• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
mne je za ceskoslovenskom smutno. :frowning2: nebolo to fer. a keby bolo referendum, nikdy by sme sa nerozdelili.
12. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej baby, ja som najedena a teraz tu pri vas travim :slight_smile:
Ja mam len a len dobre spomienky na to obdobie. Mozno pre to, ze som byvala v malom mestecku, kde kazdy kazdeho poznal, mama robila predsedkynu zvazu zien a ja som bola hrda iskra a hrdy pionier (este sa mi to aj rymuje :grinning: ) a mala som vela kamaratov a stale nejake aktivity, pionierske stretka...len neviem, ako sa to volalo a nacvicovala som spartakiadu. A potom ma zrazu nasi prestahovali do velkeho mesta, na hnusne nove sidlisko, kde boli len novorodenci a ja a chodila som do skoly s namyslenymi deckami...asi pre to.
12. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar... keby bolo hovno cukrom, serieme si do kavy...
neovplyvnili by sme to... my isto nie. v tej dobe sme nemali nikto volebne pravo
a pan meciar s panom klausom sa nas na nic nepytali... :confounded:
12. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pride, ze to ze sme samostatnym statom je fajn...sak keby sa nediali zmeny doteraz sme rakusko uhorsko alebo uhorsko minimalne s nasou slovenskou naturou :rolling_eyes: ;
12. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz viem, pionierske schodzky to boli! :slight_smile:
A Shaari, aj mne je luto za Ceskoslovenskom...
12. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no.. tak asi to bude zniet divne, ale mne by bolo u prdele, ci mam rakusko uhorsku narodnost, alebo som cechoslovacka. zalezi mi na urovni, na akej zijeme, na politikoch a tak vseobecne - na vsetkom, co je dolezite pre zivot.
asi radsej by som bola cechoslovacka s hlavnym mestom praha, ako slovenka s ficom.
:angry: :angry: :angry:
ale hadam dost o politike, ze? :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru radsej dost o politike.. uz sa neviem na vas napojit.. :grinning: :grinning:

dnes sme to tu mali riadne plodne na temy... :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakyyyyyy vtip maam... :grinning: :grinning: :grinning:
ale je pupusacky asi ho nedam sem do plena.. :sweat_smile: :grinning:
12. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dneska nam "islo" :wink:

baby, zajtra mi drzte palce, rano idem na matriku, podpisovat zmluvu s mojou tetou ohladom bytu. chce tam mat overene podpisy, preto matrika...
vzdy, ked sa s nou mam stretnut, mam z toho taky vred... ale to je na dlho, dovody nesondujte :wink:
12. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sice zase mi pises Shaari z duse, ale politiku fakt radsej bokom...
Podte mi radsej povedat, co si myslite...uz od zaciatku tyzdna cakam na ovu, vyvolavam ju ako Saman a nist...od utorka chodim so slipovou vlozkou, aby nebola stolicka podo mnou mokra :grinning: vcera ukazkovy egg, ktory nezvyknem mavat...bolesti vo vajecnikoch a skusila som rano odmerat teplotu a nist...nizka. Takto dlho som na nu este necakala...je mozne, ze vaju sa nechce prasknut, ci co si mam o tom uz do kelu mysliet???
12. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, nie k notarovi? na matriku???
12. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, nerozumiem tomu co pises...
ale aj ja mam podla vsetkeho prave tieto dni pred sebou...
a hlavne, ze sa ideme flakat na vikend prec. len este nechcem baby :frowning2:
este pol roka mi prosim dajte cas :slight_smile:
12. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli hod sem graf... :sunglasses:

aj my sme boli podpisovat na matrike.. tam to vyjde lacnejsie ako u notara... :wink:
tak drzim palce pumi nech to dobre dopadne :wink:

a my ti dame casu kolko len chces.. ved nikto ta nenuti otehotniet... :wink: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli alebo mohla byt len ti pomalsie stupa progesteron a zajtra sa ti vysvihne teplota hore... :wink:
12. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nerozumies?
No ovu mavam tak 16-18 den, dnes je uz 19 a ona nikde...odmerala som rano BT, ci uz bola a ona nikde...ale priznaky vsetky, dnes uz nic...tak ci to vajko prasklo alebo sa na to vykaslalo :frowning2:
12. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli klud... :sunglasses:
kolko si mala tu teplotu a kde mas ten graf.. ci nemerias.. ci ako??? :grinning:
12. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mozno bola dnes rano
:wink:
12. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise shaarka.. ved ju nemusis mat vzdy striktne do 18DC.... sak si videla moje grafy co sa mne porobilo.. som toho zivy priklad.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj nech uz je 15,15 :sunglasses:
uz sa mi nic nechce zacinat.. a robim si slinky na Forentti si pojdem kupit.. take super horuce tvarohove.. tie mam najradsej :sunglasses: :sunglasses: a musim ist do DM-ky dosiel mi makeup tak treba mi ist kupit.. a maju ho tam v akcii tak nech to nepresvihnem :grinning:
12. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fornetti som myslela... :grinning: nie forentti
12. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Graf vam dam zajtra...myslim, ze tam mam nejake nezhody v teplotach, doma si ich pisem, tak to skontrolujem a dam, nech nerobim plany poplach...
Teplotu som dnes rano mala 36,45...to je nic.
No...myslim pozitivne a nemyslim na tehu, hold moje uz porusene heslo :grinning:
Dik, uz som kludna...len som to sem musela napisat :unamused:
12. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :slight_smile: :slight_smile: zajtra uz bude podla mna teplota hore... :sunglasses:

zasa sa tu uzasne zotmelo ze som musela zaznut.. no kde je to Ilkove slnko????!! :angry: :grinning:
jemu tak verit daco.. :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predsa jeden na dnes... :grinning:

Manžel sa vráti z poľovačky o niečo skôr a prichytí ženu s milencom. V zápale hnevu schytí pušku a chce ho milencovi odstreliť. Milenec sa rozplače a sľubuje, že už sa viac k žene nepriblíži, nech mu dá manžel ešte šancu. Ten za zamyslí a povie:
- Dobre teda, môžeš si ho rozhojdať.
12. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, Ilkovi (fetakovi) neverim uz roky!
to si sa este nenaucila???

a nechcem byt zla, ale tie fornetti tvoje maju este aspon hodinu cas :wink:
12. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ja viem ze este hodinu maju cas.. ja sa na ne tesim uz dopredu :grinning: :grinning: :grinning:
no a Ilko hold.. dedo je dedo... :grinning:
12. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
ako sa mame?
mne sa podarilo prechladnut, a beham na wc akoby mi zato platili.
12. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som si prave vypocula kolegynin pribeh o zubkovej vile, ktora nosi detickam, ktorym vypadne zubok, nejaky darcek za to. My sme mali zubkovu vilu? Ja si nepamatam :slight_smile:
12. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ty si nevedela o zubkovej vile?
to myslis ako naozaj?
zubok sa da pod vankus, a zato mas mincu
tak sa ucili deti aby sa nebali vypadavnia zubov, ze to nie je nic zle
12. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni no to myslim naozaj, mne nikto za to nic nikdy nedal :slight_smile: No co, zacnem to praktizovat pri tychto zuboch, co mam, poviem doma muzovi :grinning:
12. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubkova vila je americka tradicia, u nas to myslim nikdy nebolo...prislo to s dobou ako vsetko po roku 89 :grinning:

a inak v ba je koopec slniecka, kam ho posleme?
12. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok