• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
:grinning:
ale kocky, no. :grinning:

stiahla som si slepe lasky, bude filmovy vecer :slight_smile: ked sa vratim od zubara.
teraz idem s jellou von. papaaaaa :dizzy_face:
12. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vracala od prvého dňa 6tt :confused: :sweat_smile:
12. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
shaarka,z akej stránky si sťahuješ filmy?
12. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slni, ja bezne nestahujem.
http://easywar.sk/moviez/
treba sa zaregistrovat.
tento som stiahla z uvedenych linkov na rapidshare, na 7x, medzi nimi bolo treba cakat stale 15 min. ale nevadi - ked som na kompom cely den, dalo sa.
ale urcite su aj jednoduchsie riesenia.
12. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a jake teraz bezia filmy? co sa oplati vidiet?
dajte nejake tipy :wink:
12. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a tie slepé lásky nejaká romantika?
12. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slni, si vygoogli, to je skor dokument :wink:
12. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby :grinning: Nebola som už na nete, musím vás dočítať (8 strán :confused: ). len som zazrela jedno meno - Luckine :grinning: :sunglasses: . No, ja ju osobne poznám, takže sa nevyjadrím :wink: .

Radšej k téme tyčinka (pre nellie): je to lacák Aknelot, pre pubišov, ale tuším mi ako jediná funguje. Je to zmeska, tuším aj čajovník a pod.). Tak vyskúšaj.

Filmov je stále v kinách dosť aj pozerateľných, ja sa teším na nového Almodovara. Horšie je to stými kinami, ale aj v Bratislave je ešte pár klasických, neuziapaných a bezpukancových, našťastie :slight_smile: . Ja tiež vidím kopec doma, ale zase dobré kino je kino, od malička mám rada atmosféru takých klasických kín. A znesiem aj multi, lebo na moje obľúbené filmy chodí tak 10 divákov :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som vás prečítala, teda vy ste tu pospomínali mien, ku ktorým sa nemôžem vyjadrovať. Dobre, že som tu nebola :grinning: :grinning: :grinning: . Zapojila by som sa tak otázkymi do debaty o strojčeku a hodila by som jednu ovulačnú otázku shaarke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Viac by som si netrúfla :grinning: :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, praveze sa vyjadri, zmen nazor vacsiny! :dizzy_face:
12. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by nebolo fér, väčšinu spomínaných poznám. A som ticho! :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, ved ked dotycnych poznas osobne, tak von s pravdou! aki su? :sunglasses: :grinning:
12. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi milí a dobrí kamaráti. To je všetko. Ale nehovorím o všetkých spomínaných jedného nepoznám a ani nechcem. A zmeníme tému, dobre? :grinning: :wink:
12. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, ty si sa teraz zobudila? Mňa už berie na spanie, po celom dni :grinning:
12. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sio, no to je skoda, ze neprezradis viac - odkial sa poznate, ako dlho a tak.
lebo potom tu rozoberame len pocity, ako na nas posobia v tv/radiu a je to skoda!!
12. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio jo konečne som si trocha pospala, ale som normlane mimo bola hihi kukam vonku tma, budik nezvonil a muza nikde ta reku kde je ked do roboty este nesiel hihi a to on este v robote ale fajne som hajala jak uz dlho ne
12. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja spolubyvajuca z intraku spala po tvrdej makacke zaverecnej semestralnej prace (nebudem blizsie specifikovat) 24 hodin vkuse!!! bez jedla, pitia, bez navstevy WC :grinning: :grinning: :grinning: sme sa o nu bali.
a predchadzalo tomu par prebdetych noci, samozrejme. :sweat_smile:
12. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka no tak mne 24hodin bez wcka nehrozi teda ani mimo tehu a nie este teraz, mala som este nedavno jednu noc ked som bola na wcko len raz som sa sama čudovala ale to uz tak skoro nezazijem hih len dufam ze po orode to prejde bo vstavat kvoli wcku, malemu a to uz ani spat nepojdem hihi
12. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jedna kocka ze mi dava tak tyzden do porodu ak nie uz tento vikend ta uvidime hihi
12. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa dá? Môj mechúr by to nezvládol určite. Tinika a čo budeš robiť v noci? :grinning:
12. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kopirujem z vedlajsej temy:
Potkají se dvě spermie, manželská a milenecká.
Manželská povídá:Vypadni, já jsem tu doma a milenecká na to:To jo, ale já jsem tu častěji!

alebo:
Tři spermie.
První: "Já oplodním vajíčko a bude to kluk!"
Druhá: "Ne, já oplodním vajíčko a bude to holka!"
Třetí: "Nechci vám do toho kecat, ale před náma jsou mandle."
12. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten druhý je lepší :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme si tiez mysleli, ze sa to neda... :grinning:
tini, a ten TP 6.12. mas preco az tak neskoro? ci to presne vychadza na ukonceny 40tt? nechce sa mi pocitat.
12. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SHARKA to podla poslednej mrchy mam tak a som salena z tych terminov jak sa mi menili ze 7.12.,6.12., 3.12., 6.12., a potom v 30tt co som bola na prietoky v papieroch ze 28.11. a v tehu knizke podla prvehu utz 22.12. vraj a ten je vraj ten presny haha
12. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: no ale ved ty vies, kedy si mala ovulku, nie? takze si vies aj TP vypocitat sama :wink:
12. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne vysiel tvoj TP 8.12. (idealny) ale moze to byt uz od 24.11. - tak povedala www tehotenstvo.academy
12. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari hej od 21,11 mne to hadze a ze optimalny je 5,12 ak dam posledna mrcha 28,2
ty s podla ovulky počitala?
12. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, podla ovulky (o den neskor ako FF) a minus 14 dni :wink:
12. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok