• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
jaaaaaaaaj tak 54ka, to je ina rec :grinning:
nellie, no to je blbeee, len nech si naozaj overi, ci sa pomylil on, aby nakoniec nesiel zbytocne...
mas tehu priznaky? :grinning:

ja som nosila 99% take elasticke cierne, nie bavlnene, obcas mali trosku cipky v predu, alebo po bokoch. a koncili sa tak tesne pod pupkom. no a v nich sa teraz necitim dobre, gumicka tlaci. a kupila som si farebne bodkovane, uplne divoke, ale maju maly predok, tak tym padom ich mam akurat tak akurat :grinning: a koncia sa tam, kde mi uz zacina brucho :wink: chapete. proste ich budem moct nosit cele tehu. mam odfotit? :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, ja uz par tyzdnov nosim male gatky, nizke, ale mam ich malo. svoje klasicke som uz davno vytriedila :wink:
a maliarske mam tiez, tie su niekde na spodku :grinning: :grinning: :grinning: uz som premyslala, ci nepredam vlozky :grinning:
16. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! ODFOT! :grinning:
16. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning:

aha, reklama z tejto stranky:
http://www.bodyhug.eu/
ale tie ceny!!!!!!!!!! obycajna trickovina a oni za to chcu takmer liter? ha ha ha. :angry: :angry: :angry:
to im kto kupi???
16. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak toto je nasa veta so segrou.. ze co keby nas auto zrazilo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ked nahodou si dam nejake vyprance.. :grinning: :grinning: :grinning:

a fakt nie je nad pohodlie... :wink: ja som vzdy nosila tangace iba vynimocne.. ja mam vzdy pocit ze mam potom roztrasenu rit a takto ked si dam celoritňaky tak ju pekne drzia pokope :grinning: :grinning:

take nizke ako opisujes shaar nosievam aj ja.. lebo potom nemam rada ked mi trcia z bedrovych rifiel tak si kupujem tiez take so snizenym pasom nohavicky...

a pomylil sa naozaj on... :unamused: prehodil si dve vykladky.. takze mu to teraz paletovo nesedi... :unamused:
16. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech sa nehnevaju aj ich bodyhug drahe to je jak hovado... :angry: :angry:
16. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar uz fotis tie bombiše??? :grinning:
16. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar nie nemam ju po znamosti, nasla som na nete, nacitala referencie na fore a skusila som sa tam spytat ci este bere nove pacientky, a potom som sa uz len obiednala...

a ked rozoberate gatuse, tak ja nosim uz tiez nejaky rok aj daco len klasicke bavlnene a zbavila som sa vsetkych zapalov a mykoz co ma trapili pri tangacoch
16. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tangace mam doma nejake, ale nenosim vobec, podla mna sa nehodia k mojmu zadku :grinning:
nesiel kon :angry: :angry: :angry:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3538351&vReferer=
16. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, parada, aj ja chcem take...
budem musiet niekde pohladat. ja som ale viacmenej za biele, cierne a max. telove pradlo.
jasne, ze mam aj par kuskov farebnych, ale nosim ich pomenej...

mala som strasne litanie rozpisane uz parkrat, ale presne ako pises, nesiel kon... kua...
a samozrejme, ze som uz zabudla, co som pisala... :confounded:
16. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :wink: pridávam sa k téme, aj ja nosím nízke, úplne nízke a farebné, ale aj biele, s nápismi a všelijaké besné. Tangá nemám rada, mám asi dva kusy a som schopná mať ich na sebe raz za pol roka pár hodín. Dosť nechutný vynález, pdoľa mňa :grinning: :grinning: . Niečo zápalovo-mykotické som mala raz v živote, ale to bolo ehm vo veeeľmi rannej mladosti z dôvodov, ktoré sa tu už raz niekde rozoberali (priveľa sexu :grinning: ).
A konečne idem zapiecť brokolicu, ktorú som pôvodne chcela robiť v sobotu :grinning:
16. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky :slight_smile:
Siouxie dakujem za video, straaaasne zlate. Aj ja by som raz takto chcela behat so svorkou psov.

Doteraz nesiel kon, to je strasne.

Shaar krasne gatky, ja nosim nieco podobne. Hlavne nech su bavlnene a vesele. Aj moj drahy ma na mne rad taketo pestre farby :grinning:
16. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuška, pekné, že? Dlhé, ale pozerala som to viackrát, úžasná svorka.
16. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie ja som si to pozrela tiez viackrat. som zasla ako ho posluchali :grinning: A spomenula som si ako to vyzera u nas, ked sa vencime... uplny opak :angry:
16. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som vas prisla len pozdravit, kedze som sa sem dobijala :grinning: , ked konik nesiel a teraz uz budem v praci koncit...
16. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli, tak to sme na tom rovnako. aj ja som sa doteraz dobyjala a uz budem koncit v praci :slight_smile: dnes bol o nicom den. polovica firmy si vzala dovolenku. uuuplna nuda.
16. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes unudila v robote k polosmrti :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam tiez si u vas vzala polovica firmy dovolenku?
16. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny, ako sa tu mate?
Aky bol vikend?
Shaari de si kupila tie gate?
Inak ja mam skoro secko tangace, nedam na nich dopustit - teda ani moj chlop nie :grinning:
16. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja som dnes nabehla na bavlnene gatky :grinning: ale len 5 ks,kcem aj iny typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tiez som nosila tanga,ale teraz nekcem riskovat zapaly..
inac moja slavna e.coli je prec :dizzy_face: som bola dnes u gyndosa,aa moja sestricka minule zle pozrela,ked som jej volala na vysledky,takze som cistaa,hip hip huraa :grinning:
dufaston mam brat az do 20tt,tiez do stratena :wink:
cez vykend sme mali kapustnicu,ale teraz koli manzelovi,strasnu chut dostal,este nikdy neziedol viac porcii ako jak,takze poprvee :grinning:
teraz ideme na obed do kiky,velmi tam dobre varia :wink:

shaarka,ty uz fakt citis pohyby? :fearful: sranda ze tak skoro,ja sem tam citim nejaku bublinku,uvidim ci to toto,ked sa to rozbehne :sweat_smile:
16. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, pohybmi by som to nenazyvala, to su skor take motyle v podbrusku, take ako keby bubliny (ale prdy to nie su) :grinning: aj my sme raz jedli v kike, mnaaaaaaam :dizzy_face:
16. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,sori nooo mottyliky myslim :grinning: este furt sme neboli,hladna soooooom :astonished:
16. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja necitim este nic, len ked kruti crevo :grinning:
16. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,mozno sa s nim hra babo :grinning:
16. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi v kike moc nechutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre rano. vcera ste tomu vela nedali...
a Ben je uz vonku... podla mna to chcel uz davno...
my sme mali vcera necakanu navstevu, kamosi boli aj s malym synom, asi 3 hodiny a mala som dost...
neviem si predstavit mat tu krpca... pomoooocccc :unamused:
17. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: aj ja som po vcerajsej necakanej akcoske, ale take su najlepsie :grinning:
17. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, najlepsie, ale vtredy, ked nemas zdemolovany byt :wink:
17. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? smutno mi je...
:cry:
17. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

Ako sviatkujete? Moj spolubyvajuci siel na stavbu, takze ja sama - ako vzdy.....
Joj necakane akcie su uplne najsamlepsie, uz sa tesim ked to zas roztocime, tak o rok :sweat_smile: a ked nasi vezmu krpca, teda to budeme planovat aspon tyzden, a teda asi to uz neplanovane neroztocim :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok