• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj vavi, co by som dala za to, keby moj stary siel dakam do pekiel dnes...
vcera mi total nabural den. dnes velice, ze vysava... ano, poslusny je jak hovado...
hlavne, ze ja som vcera pratala komplet podlahy, ale to si on nevsimne!!!!
ale sak ked chce vysavat, nech vysava. len ma vzdy udivuje, ze nas "mega" byt vysava vzdy 45 minut....!!!
takze ani telka, ani radio, nic nemozem...
17. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ale niekedy aj z obycajneho kavickoveho posedenia moze byt super zurka. U nas to tak plati...casto sme sa vybrali do mesta len na kavu a nakoniec sme skoncili na tequila party :grinning:
Pumi moj zase stale lezi v posteli a nic sa mu nechce a ja surne potrebujem ist do obchodu! :confounded:
17. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi no vyzera to u vas na jasnu ponoroku....
Ono tym ze ja som tu cele dni sama, sak on chodi do roboty - ked nema poobede program, tak tam trci do siestej-siedmej, ked ma fotbal alebo squash tak zazracne vie dojst z roboty aj o polstvrtej.....
Vidime sa denne tak 2 hodky, a chyba mi spolocnost, takze ja niesom moc nadsena ze som zas sama tu zavreta....

A co vcera vyviedol? Ako nabural den?
17. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi takyto druh samoty by som ja asi nezvladala...ja mam co robit, aby som sa drzala pri castych sluzobkach toho mojho...
17. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no nemam moc na vyber, ta samota je od septembra v podstate, takze cca 2 mesiace... Kym som neotehotnela a chodila do prace, tak to bolo ine, ja som tiez casto chodila po sluzobkach, kavicky s kamoskami, neplanovane zurky :grinning: aj sa mi sem tam podarilo ist zacvicit a tak....
Teraz mozem akurat tak prd :angry: a najblizsich 15 rokov si asi nebudem moct dovolit ist na kavicku a skoncit na tequila party, ale viem o com hovoris, take su najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Samozrejme ze nelutujem, babo som chcela velmi, sak 2 roky nam to trvalo, ale neubranim sa nostalgii, hlavne ked viem ze moj doterajsi zivot v jeho podobe skoncil.... Len pevne verim ze ta nova podoba bude este krajsia :sweat_smile:
17. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, urcite bude krajsi, iny... a bude to tak ako si zariadite. isto sa dostanes aj medzi ludi, ale asi najskor ked bude mat prcek rok a nebudes mat stres nechat ho u starych rodicov.

a moj stary to vcera posral, lebo mal ist do roboty a ja som sa tesila, ze si spravim "svoj" den...
ale kedze v nedelu sa spil aj s mojim bratom, tak vcera rano sucho zahlasil, ze zostava doma. takze som mala doma lazara a naruseny cely MOJ plan...
17. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi no pekne, ze v nedelu na zatah.... Aspon ze s tvojim bratom, a nie nejakou priblblou partou :sweat_smile:
Ale verim, ja tiez neznasam ked si nieco naplanujem a potom necakane udalosti to zmenia, a hlavne taketo chobotiny :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Inak moj herec sa uz vratil, vzal zle kluce :grinning: :grinning: :grinning: takze akurat tak dal umyt auto a prisiel domov,...
Pozerame statocne srdce, juj Mel je fesak, ale hrozne smutny film....
17. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on nebol na zatahu, spili sa u nas pri pozerani susperstar...
nekomentujem :angry:
ja take filmy nemusim, dnes som cely den pri rozpravkach, ale pojdem o chvilu s kamoskou von. potrebuje nieco pomoct, tak aspon sa ten moj moze realizovat pri vareni.
mna drbne az ked sa vratim domov...
17. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi jaaj, takze doma, no super :grinning: :grinning: :grinning:
Tak tak, chod von, daj si s kamoskou kafe... JA kebyze mozem tak idem tiez....
Ja som sa teraz mojho pytala ze co ma v plane, tak citujem: NIC, a o piatej fotbal.... Takze asi tak....
17. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som doma, som v soku, lebo tu nebol bordel a dosla som, ked tie halusky zlieval.
aj prestrel, asi ho pochvalim ked odide navsteva ale, aby nebol namysleny :wink:

bracho uz parkuje dole, tak sa idem venovat...

vavi, uzi si od 17 chvilku pre seba :wink:
17. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz po obede, navsteva fuc, pustam si madagaskar a verim, ze si pri nom dobre pospim...
kde sa dnes vsetky flakate???
17. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, asi vsetky kukate telku :sunglasses:
ja mam dneska totalne oddychovy den.. doobeda som citala upiracku knihu - nejak som sa do nej zazrala.. potom som pozerala na Nove Nevesku na uteku.. aj ked som to videla uz minimalne 15x tak preco nie aj 16-ty :grinning: :grinning: :grinning: ked ja milujem kombinaciu Julia Roberts - Richard Gere :dizzy_face: :dizzy_face: a potom samozrejme Madagaskar a tusim asi idem dalej citaj Belu a Edwarda lebo to nikoho neni :confused: :grinning: :grinning:

a farbila som si vlasy a malo to byt gastanove a mam to skoro cierne :sweat_smile: :sweat_smile: draheho porazi ked ma zbada.. teda moje odrastence su pekne gastanove ale to kde bol cerveny podklad chytilo nejak nacierno.. :sweat_smile:
pockam kym sa to riadne vysusi..a ved je to len sampon tak to hadam rychlo vymyjem... :sweat_smile:
17. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nellie,milujem juliu roberts :dizzy_face: :dizzy_face:

tehosky,jete bryndzu?nespracovanu tepelne iba tak ako je ,nepasterizovanuu?
som jedla v restike polievku demikat,bryndzova,neskutocna bola :dizzy_face: len potom tie vycitky,ci boli zabite literie keby nahodou :sweat_smile:
odporucam,kto nejedol na nete su recepty,skusim aj ja spravit :dizzy_face:
17. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky dlhsie som tu nebola nie je cas kvoli robote :angry: ako sa mate? nieco nove? ja ani nic....
17. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau dzou :wink:
17. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :slight_smile: ako sa mas?
17. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik,v pohode,som prespala cely den a teraz sa mi nic nekce :grinning: ale musim si aspon vlasy umyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaa dala by som si nieco,ale neviem co :sweat_smile:
a ty?
17. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v robote... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja akurat papam zase tu brokol. polievku od nellie sa jej neviem dojest :grinning:
tak ja som uz zase na cakacke... na zac. decembra mam narodky tak by ssa mohlo postastit a dat so darcek :wink:
17. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,nooo to by mohlo :wink: :wink:

aa uz si jedla bryndzovu niekedy?
17. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj hej ale uz daaaaaaaaaaaaaaaavno ale dala by som si :dizzy_face:
17. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my prave tiez po veceri...
uz pred telkou..
pospala som poobede, asi 2 hodky, tak neviem ci tak skoro zaspim...
vlasy umyte, pedikura aj manikura DONE :wink:
17. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pumy tak si sikulka vidim ze ste si slovaci uzili... ja som makala dnes :angry: :angry:
17. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to je vyhoda pri tych nizkych platoch :wink:
statne sviatky...
ale buduci rok vychadzaju uplne na figu... :angry:
17. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no sak na svk je ich straaaaaaaaasne vela tu je ich az 8 tusim za cely rok...
17. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....tak ja od dnes s drahym chudnem :grinning: som zvedava, ci mi to vydrzi aspon do vikendu :grinning:
Takze radsej budem tu, lebo dnes som uvarila super obed a dala by som si aj veceru :astonished: a mam zakazaneeeeeee :frowning2:
17. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je ich tu viac, uz ich ani nepocitam, ale dobre padnu :wink:
ake mate pocasie dzou?
17. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No buduci rok fakt vychadzaju blbo hlavne Vianoce :frowning2: tento rok to este ujde...ale tak aspon sa budeme menej prejedat, inu utechu nemam :grinning:
17. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, co si varila?
17. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi varila som teply cestovinovy salat s morcacim masom, syrom a oprazenymi slnecnicovymi semiackami. Robili to kedysi v jednej restike, kde sme chodievali, ale prestali. Ale je to fakt super!!!
17. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, to si neviem predstavit. to su akoze "cestoviny" potom, nie?
ako sa to robi?

ja sa chystam tento vikend robit rezance siroke, pre mna na slano a moj tu pisti, ze s lekvarom a orechami... POMOC... :wink:
inak nie sme nejak na cestoviny velmi...
len halusky, ci bryndzove alebo do polievky jedavame. male cestoviny ako planujem teraz na vikend ideme asi prvykrat spolu zbuchat :wink:
17. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok