• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Jaj Nellie...to mas take silne??? Chuda moje...ja mam vtedy najvacsiu chut jest a hlavne jest blbosti! :sunglasses:
19. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli vacsinou aj ja hlcem jak po nebohom.. no dnes nemam fakt chut... :unamused:
sem-tam mavam taketo silne ale vacsinou len prvy den - zajtra to uz bude lepsie...
19. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, presne poznam ten pocit, ja by som si najradsej dala mega cigansku suknu a medzi kolena si priviazala dake vedro... nech to steka rovno tam. nie? :wink:

bubli, o chvilku mas tie info co si chcela v IP...
19. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ze vedro... :grinning: ale hej dnes by sa aj zislo veru... :sweat_smile:

vypada to tak ze ja fakt dnes tie tabulky normalne dokoncim.. :grinning: som na seba pysna :grinning:

a dojali ma ze zas bude dozorna rada... :rolling_eyes: :rolling_eyes: dobre ze bola len v septembri.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si velmi sikovna nellie.
ja som tiez, vcera som si sama nainstalovala comp, kedze nasi chlapci z helpdesku nemali cas...
ked som potom na helpdesk volala kvoli nejakym nastaveniam, ich sef sa ma opytal, ci nechcem ist k nemu robit, kedze som to zvladla :wink:

a dozorna rada je akoze zle? ja sa v tom nevyznam, my tu take nemame...
19. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam stastie, mne stacia tie mega velke vlozky a aj to tak 3-4, potom tie mensie... :slight_smile:
19. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, bubliiii, aj ja chcem taky priebeh maliarov, ja mam prve tri dni take, ako ma nellie prvy :frowning2:
19. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to aj ty si frajerka... nainstalovat si comp :wink:
nechcem sa chvalit ale mna tiez nas IT-ák chváli ze som tu jedna z mala co ho nevolam na kazdu kravinu.. lebo co mam kolegyne to amen tma... jednej uz hadam 5 rokov ukazujem taku primitivnost, ako si spocita sumy v stlpcoch v exceli :sweat_smile: :sweat_smile:

no pre mna dozorna rada znamena milion tabuliek s predajmi ...preto ju nemam rada :rolling_eyes:
19. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to ty mas taketo gejziry az 3 dni??? :fearful: :fearful: nervy moje.. sak by som bola uplne stecena z krvi... :sweat_smile:
ja to mavam fakt iba tak 3x do roka ze jeden den mam takyto.. ale inak mavam vcelku slabe.. ze vlastne vlochajdy menim len pre moj dobry pocit a nie preto ze by boli zaplnene... :sweat_smile:
19. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi a to teraz mam aj 3 dni, ale boli casy, kedy 2 dni a dost... :grinning: Mne to teraz tak vyhovuje... :wink:
A ja mam tiez kolegyne, co nevedia spocitat sumy v stplcoch v exceli...potom mi to posielaju na mail a robim im to ja :slight_smile: Moj mm je celkom PC talent, tak ked cosi neviem, radsej volam jemu, lebo trapas ako nejde mi zapnut PC, volam technika a on zisti, ze je zabudnuta disketa vnutri (ked este boli diskety) uz nepotrebujem :grinning:
19. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, tak take expertky poznam aj ja, ze si sumy v exceli zratavaju na kalkulacke a potom to prepisu do bunky pod tie sumy :wink:

Ja mavam maliarov tak 6-7 dni, akoze prvy den len krce a echo, ze halooo, tu sme, dni 2-4 BRUTAL... v noci nocna vlozka + budik a menim v noci poslepiacky. Cez den tampon + vlozka riadna a menim kazde 2-3 hodky... :frowning2: a zvysne dni take dozvuky "len" s vlozkou... ake super...

tak teda, dnes predsalen varim... ohlasil sa kamos na navstevu, potrebuje s niecim pomoct... a on je vecny hlados... uvidim ako budem stihat a ako sa mi bude chciet...
19. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi a to aj pri antike si takto mala? Lebo ja pocas brania som mavala dlhsie, ale relativne slabe...
A v prvy den maliari tiez len vyklopavaju od rana a mam krce, dalsi je to horsie (to su tie maxi vlozky) a potom normal a finito. A v noci ani neviem, ze su u mna :grinning: Rano si posedim dlhsie na zachodiku, lebo sa zobudia, inak pohodicka!
19. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi presne toto robia moje kolegyne ze zratavaju na kalkulackach.. lebo "zevraj to excel neurobi presne" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa vzdy na nich bavim, lebo keby mam takym stylom fungovat tak ja sa tu v tejto mojej funkcii zblaznim.. :grinning:

no pumi - ty to mas fakt desne... :frowning2: normalne mi ta je luto... :frowning2:

ja som pri brani HAK mala ovela ovela silnejsie ako teraz... :sweat_smile: to som tiez fungovala na tamponoch dokocna aj v noci.. lebo inak by som sa rano zobudila ako po vražde... :sweat_smile:
odkedy som vysadila HAK tak v noci skoro vôbec nemam - ale vcera som mala normalne ze nezvyk.. este stastie ze sa mi to spustilo uz pred spanim tak som sa poistila ze som si dala este jednu vlozku dozadu a fakt som dobre spravila...

a co ides tomu kamosovi vyvarat???
19. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som to pre tabletkami mavala aj 10-12 dni :frowning2:
akoze prezvesti a dozvuky sa predlzovali... a to mi vadilo, primarne preto som zacala brat HAK...
a teraz sa mi to upravilo na tych 6-7 - co je pre mna SUPER kratko :wink:
my to mame v rodine...
19. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este 10 minut a idem na bus... :sunglasses: :sunglasses:
tesim, tesim.. tabulky poposielane, stôl upratany a prijemny pocit ze mam dnes vlastne uz piatok a od zajtra vikendujem... :grinning: :grinning:
tie "modre" volna fakt super vymysleli... :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, modre volna nie su fer voci nam pracujucim. ale su fer voci tym, co u vas o pracu neprisli :grinning:
budem robit v predstihu tie "slane" rezance... s kuracim masom, susenymi paradajkami a syrovou omackou... take nieco asi... a mozno chlapovi spravim trochu kapustovej polievky, mame tam nejaku klobasku, nech sa potesi... to mu len tak vyvarim a bude pokoj...
tak asi toto, uvidim ako sa mi bude chciet...
19. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi slane rezance, to je skoro ako moj teply cestovinovy salat :grinning: a sice ty davas syrovu omacku...ale tie susene paradajky, to moze byt super, to musim vyskusat.
Jaj Nellie zavidim potichu, ja si zajtra trochu maknem, dnes som to zanedbala :confounded:
19. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :grinning: . No čo sa to nedozvedám...? Že MS môže byť pri HAK horšia ako bez nej? :confused: :confused: :confused: To ja som nikdy nevedela ani že mám a na štvrtý deň finito. Teraz už je to iné, ale teda aj tak neviem, či som sa viac ako raz v živote v noci musela prebaliť :grinning: Pumi, to máš dosť veselé.

nellie, ha, že absencia a čo tu mám v takýto deň trčať? :grinning: :grinning: To bola úplná nádhera! Ale mala som aj povinosti popoludní, takže preto som dorazila až teraz. A spravila som poriadnu hromadu rizota, zostane aj na zajtra. :slight_smile:
19. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie, ty si nebola v praci???
ja sa nehram, cely ten krasny den som presedela v kancli, ak nepocitam "vychadzku" na obed...
19. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, ja mám prácu doma. Aj keď momentálne sa skôr vzdelávam ako pracujem :grinning:. A doobeda som sa vydriapala so psiskom na Ahoj, to bol krásny výhľad po ceste! Všetko len tak žiarilo v tom slnku. Normálne som mala náladičku celý deň :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj, a teraz si sa prezradila, takze si "nasa" :grinning:
(ten ahoj ta prezradil)

len mi nepis, ze sme susedy, alebo zname zo skoly, to by ma piclo...
lebo kusok od ahoja byvam... relativne... :grinning:
19. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto som to napísala :grinning: :grinning: :grinning: . Som tipovala tri veže a tipovala som správne, že? :wink: :grinning: Tak ja kúsok bližšie k lesu a Račku. :wink:
19. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak vies, ze tri veze?
to co je?
sa pozname ci ako? moj tato byva pri Racku, ja ta tiez odhalim, ked sa naseriem :wink:
19. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty trubka, však som ťa čítala v druhej téme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Okrem toho, už si sem nie raz písala, že okolie polusu, novostavba a "neeejsom blbá, si domyslím ne"? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiissss, sak dobre, ne?
to bol len foooorrrrr

(aj tak ta dostanem :grinning: )
19. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a to keby si ešte vedela, že zrejme robím vo veeeľmi príbuznej oblasti ako tvoj manžel, tak aj kre dostaneš :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kre malo byť kŕče :grinning:
19. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam manzela, to je prve.
moj spolubyvajuci robi v roznych oblastiach...
a neviem, co je "kre"...
19. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, padruh. Aj ja robím v rôznyhc oblastiach. :grinning:
19. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si raz na ahoji mozte podat ruky... :wink:
19. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok