• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
ahojte, tak som tu znova. Pumi, nemáš čo závidieť, slnko som využila, aby som dobre videla na ten bordel doma a upratala som. A tá sviňa zaliezla a už to vyzerá, že je po slnku pre dnešok :angry:
Ešte som síce neskončila úplne, ale tak sa mi staršne nechce. Mám celkom dosť. Asi sa idem najesť :grinning:
lenuska, čau :slight_smile:
20. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som akurat upratala kuchynu a teraz sa chystam pustit do kupelky a vecka...
u nas stale svieti slnko :sunglasses: :sunglasses: a vypada ze este sa nechysta zaliezt... :slight_smile:
20. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tu je hmla ako mlieko. pojdeme pomaly na obed, tak zatial seruste...
20. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pumi, dobú chuť. nellie, pošli trocha energie na to vecko a kúpeľnňu, mne už sa nechce. :grinning:
20. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie aj mna to uz opusta... :grinning: :grinning:

prave si pustam co budu spievat v superstar...
http://www.cas.sk/clanok/139573/video-finalisti-superstar-zaspievaju-hity-karla-gotta.html

vacsinu tych gottoviek nepoznam... :sweat_smile: :sweat_smile: nechapem naco take stariny im davaju spievat.. :unamused:
a lacho ze vcielka maja :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som sa prave dobre pobavila na tych pesnickach, poznam z nich 2 - gottovky samozrejme...
to co budu v duete spievat chodur s bendigom, to je ina sila, len skoda, ze som na to brutal zvyknuta z live verzie... nemam tu youtube, ale isto ju vsetky poznate...

"ladies and gentlemen, Mr. Elton John!" :grinning:
20. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak uz teraz sa tesim ako zaspievaju tie gottovky. Pumi hej presne tato veta ma napadla ked som si precitala ake duety budu spievat.
Co si mala inak na obed???
20. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som brokolicovu kremovu s krutonmi a kuraci gordon na prirodno s ryzou so sampinonmi...
bolo to mnam!
20. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm a co si mala v gordone... broskynu?
Ja som mala tiez ryzu a k tomu kuraci spiz so syrom v zemiakovom cesticku... tiez mnam :grinning:
20. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ee, v gordone bola sunka a syr... mnam!
20. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to bolo slovenske gordon blue. v pravom by mala byt totiz slivka! Ale uprimne mne to chuti aj tak najlepsie so syrom a sunkou. Niekto tam dava namiesto slivky broskynu ale to tiez nemusim :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je to jedno, co bolo vnutri, podstatne je, ze som mala maso :wink:
20. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maso musi byt! :grinning: ja by som neprezila na zelenine :grinning:
20. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja asi tiez nie. ale keby sme boli od malicka zvyknute, mozno by to slo...
co mas v plane na vikend?
20. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no chceli by sme ist s drahym v sobotu na vystavu akvaristickych rybyciek a v nedelu do Kostolnej pozriet tu:
http://www.tigre.sk/index.php

A co ty?
20. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy mate doma akvarko?
my zajtra urcite na trh, to mame ako ritual v sobotu rano.
a dlho sme neboli, lebo sme sa flakali po vikendoch...
a na obed zajtra asi do kina. nenavidim masy ludi v kine a zajtra hraju to, co chceme vidiet aj okolo obeda. a potom asi len doma, padruh si chce upratat skrinu, ja chcem ku kamoske zbehnut, uvidime teda...
20. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pumi keby len akvarko, mame akvarisko! 400 litrove. :grinning: Je to pekne, len ked to treba raz za cas vycistit tak ma ide porazit. Ale vyhovorim sa, ze nedotiahnem na dno, kedze ho mame na skrinke polozene a ja som malicka :grinning: takze to cisti chlap :grinning:
A na co idete do kina? Nieco dobre?
20. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chceme vidiet to This is it - od Michaela Jacksona...
tak na to pojdeme...
bohuzial to nedavaju v inom, ako pukancovom kine = polus, aupark
a ja tie kina nemusim, takze ideme na obed v sobotu, spolieham sa na to, ze tam nebude vela ludi
20. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej to som aj ja chcela vidiet, to moze byt dobre. ale tiez nemusim tie velke pukancove :grinning: kina. minule som bola s kamaratkou v kine v Senci. Take malicke skoro komunisticke kino pre par ludi a boli sme tam len my dve a ujo premietac :slight_smile: take mile to bolo...
20. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute...tak aj ja hlasim plne brusko...ani som nevladala dojest, tak som si dala zabalit, mam veceru :grinning:
20. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, presne, aj ja mam radsej vsivave charlies, alebo mladost... ale tam skor hraju alternativne filmy...

bubli, co dobre si mala??? daj tip :wink:
kde ste boli jest? :wink:
20. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pumi mala som salat s kuracim maskom, ale dostala som veeelky dezert, tak som sa pustila donho a polovicu salatu nechala zabalit :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pumi, okolo obeda to určite ešte nebude také zlé, začína sa plniť to tak po druhej... V sobotu doobeda asi všetko upratuje... Tečda, aké sú aspoň moje vypozorované skúsenosti s multiplexami :grinning:
Lenuš, vy máte doma hotový zverinec :grinning:. Akvárko som mala aj ja kedysi a ako som vás čítala, vybavilo sa mi, že sa mi práve dnes v noci snívalo o asi 4 veľkých akváriách v byte starkej. Vtipné je, že tam už 10 rokov nebýva a nikdy akvárium nemali, Divné sny :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bóže, samý preklep, píšem ako pako... :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie, nelutuj sa...
je piatok, mozme si to dovolit... :grinning:
20. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: a už aj slnko znova vykúka :wink:
20. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty kde si? lebo tu je hmla jak mlieko
20. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj u nas je slniecko :grinning:
Siouxie mas pravdu mame zverinec, ale mne to neprekaza, ja mam rada zvieratka.
Kuk na toto :grinning:
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/muzovi-zakazali-vlastnit-zvierata-jeho-milacik-barney-vazil-totiz-70-kil-a-nevladal-sa-hybat.html
20. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pomoc, to ako vyzera ten pes?
teda, vyzeraL...
inak, nas adam zozerie aj mrtvemu z ucha, dostava dvakrat denne zrat... a vobec nema nabeh na obezitu, nechapem, lebo on je skor gaucovy pes...
:grinning:
20. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pumi, som doma a fakt vidím slnko :grinning:
Lenus, to sem takéto veci ani radšej nedávaj, mňa z toho ide šľak trafiť. Ľudia sú neskutoční idioti. :angry: :angry: :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok