• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
asi, lebo včera veselo vypisovala kade-tade, len nie sem. Ale je fakt, že sme písali len tak popri robote, nič zásadné :grinning: :grinning: :grinning:
A ty čo robíš?
21. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...zase som tu nejaky casik nebola predychavala som skutocnosti ako sa mate co ej tu nove ? :slight_smile:
21. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sweet, asi ani nic nove, ako pisala Siouxie piseme len tak popri robote a akosi nas sem chodi malinko :unamused:
Ako skutocnosti si predychavala?
Siouxie ja teraz nerobim nic, psychicky sa pripravujem na upratanie kupelne :grinning:
21. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz tlacim obed. nakoniec sme v kine boli na 11.40, presne 8 ludi bolo v sale aj s nami :grinning:
takze odteraz do kina len takto...
uz som stihla navarit obed, padruh spi, resp. kuka fucik v spalni.
a ja tlacim rezance. vysli mi, tesim sa z toho, prvykrat som to sama doma robila...
21. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau sweet, jake precdychavanie? :grinning:

nebola som tu, lebo ste nic dolezite nepisali a mala som ine starosti :zipper_mouth: dodatocne sa ospravedlnujem :sweat_smile: proste som len nemala naladu klebetit.
no a dnes sme boli fotit. ja uz mam pracu za sebou, ale MM isiel na obrad a hostinu, takze mam vecer pre seba.
tma, hmla, zima... kocke som odporucala topanky na prezutie a nejaku deku, nech si mozu niekam aj sadnut, ale neposluchli ma :((( a tiez sa cudujem, ze nemala vetrovku a teplaky pod satami - ved to sa da na zabery povyzliekat a na presun zas obliect. no chudatka, sa vytrapili... ale komu niet rady - :unamused:

a za posledny tyzden mi strasne narastlo brucho :grinning: uz som aj pribrala. teda stale mam menej ako pred tehu, ale uz to nie je -2 ale -1,5! :dizzy_face: prave tlacim jahodovo jogurtove cukriky campino, mnaaaaam :dizzy_face:

no a vcera som robila cestovinovy salat (studeny): vrtulky, narychlo opecene kuracie prsia (nadrobno) s gril. korenim, kukurica, paprika a uhorka + tvrdy postrihany syr. a trosku vegety. straaaasne fajna dobrota.
21. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ja som sa tak odhodlávala včera :grinning:
pumi, to som tušila, že sa ti bude v kinosále o takom čase páčiť :grinning: a gratulujem k rezancom :slight_smile:
21. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, vitaj po dlhej dobe.
ako sa da nafotit nieco pekne v tomto pocasi?
asi len v nejakych interierovych priestoroch, nie?

uz inak do kina nejdem, len cez vikend na obed :wink:
so brutal prezrata... nedokazem sa pohnut zo sedacky...
21. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ani ja som sa dlho neozyvala lebo cez den som v praci a navecer ked sem zajdem tak kunem len do svojej temy a nejak uz nemam cas pisat aj sem ale ja vas sledujem :grinning: ako sa mate?
nieco nove?nieco zaujimave? ja ani nic ale tiez je tu dnes take hnusne pocasie :confounded: a uz sa zacinam tesit na vianoce :grinning:
21. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj vavenku som tu dlho nevidela ako sa ma?
21. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzu, aj tu je hnusne pocasie.
typicky jesenny den.
ja vianoce nemusim, ale co narobim? musim sa podriadit vacsine :grinning:
21. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda pumy :wink: ty si ako mm on ich tiez neznasa... ako sa inac mas a na com si bola v kine? ja som v kine uz asi nebola 100rokov........
21. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme si pozriet MJ This is it... vela ludi to vychvalovalo a ja som to chcela vidiet, tak sme sli.
a nelutujem...
ja tiez kino nejak nemusim. bola som s mojim na jednej premiere nedavno a teraz toto. lebo viem, ze taky film vidiet doma je o nicom (kvoli zvuku, ktory je v kine ovela lepsi...)
21. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fotili sme v kastieli a potom trosku v meste :unamused: priznam sa, ze je to velke trapenie, ale co uz - pocasie si nevyberies. a ked snubenci chceli kastiel, tak bol kastiel.
ibaze v budimiri su 2 miestnosti so sedackami a potom este asi 3 dalsie mensie miestnosti s vystavnymi predmetmi. a pod kazdym oknom radiator. :confounded: nie je to moja salka kavy :frowning2: no som zvedava, co sa s tym bude dat urobit :confounded:
21. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no to mohlo byt dobre :wink: ja som bola naposledy asi pred 7rokmi :sweat_smile: mm ked bol na vojne tak robil kinooperatora tak ked sme spolu zacali chodit(to bolo tesne po jeho vojne) tak on kino nemusel a odvtedy sme ani neboli cize my sme ani neboli spolu v kine :grinning:
21. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaark tak drzim palceky ze stym daco vymyslis.. no a uz mas 16tt :astonished: som ta dlho nevidela sak uz si skoro v polovici :dizzy_face:
21. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, isto z toho vykuzlis pekne kusky :wink:
si profik... takze to bude paradne, nepochybujem...
21. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooj dik baby, za povzdbudenie :dizzy_face:
a dzou, zajtra uz som 17tt :grinning:

dnes je depeche mode party, koncert a krst CD blackrose, ktore ma na svedomi aj MM. no ale MM foti svadbu a tak premyslam, ci sa party nezucastnim namiesto neho ja :grinning: :grinning: a neviem sa rozhodnut... laka ma vecer pred telkou, som unavena a idu Bobule. ist alebo neist? o druhej sa tam mozno dotrepe aj MM, ale ja dovtedy na dzusikoch v tom hluku a zafajcenom prostredi nevydrzim :unamused:
21. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz 17tt no to je supeeeeeeeeer :wink: tak ja neviem ci mas ist ale ak tam budes uuuuuuuuuplne sama tak e e ale ak tam budes mat kamosov tak co nie?
21. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, kamosov tak budem mat, len take akcie nie su velmi pre mna - jedak depeche husdbu ja nemusim a dvak ked nefajcim a nepijem a netancujem a nechcem byt v hluku, tak tam asi budem postavat kdesi v kutiku s dzusikom sama :grinning: no ved uvidime. mozno pojdem a ked sa budem nudit, zavolam si taxi a pojdem dom :slight_smile:
21. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nakoniec bude dobre sak to je pravda ze ked sa ti niekam dakde nechce tak vtedy je nakoniec dobre :wink:
21. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehe :grinning:

a dnes vecer tu bude niekto konikovat? :slight_smile:
21. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k tomu predychavaniu asi taky vseobecny zhon vo vsetkom :slight_smile:
a preco sem chodi malinko mamuliek buducich ? tak ale asi niekedy treba vypnut aj od netu a priznam sa a isto nie som sama ze som strasne poslednu dobu vycerpana ani nepamatam kedy by sa mi podarilo skor nez sa hodim do sprchy zaspat pri telke no hanba :grinning: napriklad vcera a nebola som schopna vstat a odpratat sa smer kupelka a postielka.

a ty shaarka budes konikovat dnes vecer ?? ci si to ako myslela tu ci na mm?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ahoj dzou, bublinka, sue a siou and spol :dizzy_face:
21. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja tu mozno budem tak do 20.00(cize 21.00 u vas) lebo potom mame Xfactor :grinning:
21. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa maniacka :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no tak ja to rada kukaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co robis teraz?
21. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejako sa to tu rozbieha, ked tu nie som :grinning:
Shaar...ja by som sla na party... a hned, pred TV budes este dost vela vecerov. Ale ak sa tam nemas citit dobre :confused:
21. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bublinka akeho krasneho snehuliacika mas na fotke :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani neuveris ale natieram moridlom drevo z ktoreho ideme robit bar medzi kuch. a obyvkou... uz som jak nafetovana :sweat_smile:
21. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo, tak na 99% som uz presvedcena, ze idem :sweat_smile:
21. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok