• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
cau puma, dobre som si pospinkala :grinning:
skus odfarbovac :grinning:
22. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa na tie duaa :slight_smile:
22. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem Vas damy
dufam ze sa tu mate dobre :wink:
22. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lenocka,co mas novee :wink:
my sa tu mame vselijako,poslednu dobu nemam co citat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si pospala, shaar, dakujem za tip!
akoze uz si videla olasku ciganu??? tak by som vyzerala po pouziti odfarbovaca :grinning:

ahoj leni, ahoj pipi...

cakam kamosov... ten moj je stale zavrety a pise...
snad ale cochvila vylezie. ved ide superstaaaarrrrrr :wink:
22. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pumi aj pipi
ma tu uz nejako prestalo bavit chodit, tak sa tu moc neobjavujem,
pipi sledujem ze si uz takmer na polceste... :wink: :wink: :wink:

pumi a vy ako s tetou a domcekom?
22. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, niekto ta tu nastval? co sme ti jedno? :grinning:
celkom v pohode, dufam, ze do jari to bude vyriesene. dufam...
22. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi niekto ma tu velmi sklamal,a pokazil dojem z tohto tu celeho

riesim teraz veci ohladne svadby, ale clovek ked si uz mysli ze je vsetko ok, tak to tak vobec nie je :frowning2:
takze asi tolko
22. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kockyyyyyyy :slight_smile: joj jak som sa usmievala, jak slniecko, ked dara s karlom spievali :grinning:
a jak pekne je oblecena dara dnes :dizzy_face:
22. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,nooooo :sweat_smile: jupi a uz aj o nom viem kedy cvici :grinning: :dizzy_face:
jooj a taka som zvedava kto ta sklamal :confused:
co ti este chyba do svadby?

dara s karlom spievali,jooooooooj,zmeskala som,a spievali moje zvonky stestii?? :sweat_smile:
shaarka,daj foto velkeho bruska a aj tie foto z budimira ked budu hotovee? :wink:
22. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to si nechavam pre seba
a svadba? este nejake tie drobnosti, oznamka, a skomplikovala sa na situacia so salou,takze 7tyzdnov pred svadbou riesim novu :frowning2:
22. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,len na povzbudenie,my sme rozhodli termin svadby tri tyzdne pred a dalo sa vsetko stihnut,len detaily mi unikli..takze neboj salu najdete urcite :wink:
budete mat kapelu alebo dj?
22. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta druha je na 85% vybavena
a bude ziva hudba
myslim ze urobia lepsiu naladu
22. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, lenočka :wink: . Držím ti palce, nech to všetko vyjde podľa tvojich predstáv, ale hlavne sa zbytočne nestresuj, svadba určite za to nestojí (to ti hovorí 11 rokov vydatá ženská :grinning: :wink: )
22. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vydata 5 rokov a kcela by som este jednu ale s tym istym manzelom :grinning: mozno neskor zriesim obnovenie slubu :slight_smile: :wink:
lenocka,ja som jednoznacne za kapelu,ja som aj v jednej spievala :wink:
22. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie ja som v pohode, nestresujem sa

pipi myslim ze ziva robi lepsiu zabavu ako jeden dj

tak som zvedava

len v poslednej dobe mi zacina byt zle, tak snad to rychlo prejde :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite robi vetsiu zabavu :wink: :wink: joooj isla by som na nejaku svadbu :slight_smile: milujem vernet al.cinzano ci jak a to pise,svadobne predjedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
aaa urad al.kostol?
22. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunkova rolka mnaaam :grinning:
22. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:
pipi my dve sme tu ako vratničky.. ty vacsinou vecer zatvaras a ja rano otvaram tuto temu :grinning: :grinning: :grinning:

vcera ta superstar nakoniec nebola az taka hrozna ako som čakala....
baby ja žeriem bendika.. vcera v tom ruzovom pulovriku nemal chyby.. a bola by som radsej keby vyhral on ako chodurisko.... :sunglasses:
ale ten ich spolocny duet bol uzasny.. skoda, ze nedali tu pesničku celu :sunglasses:
smajda ma vcera tiez prekvapil - toho gotta dal super a mna to normalne bavilo... :sweat_smile: :sweat_smile: mna - taku antismajdacku... :grinning: :grinning:
denis sa mi pacil aj ako dal tu vcielku maju a ako tam blaznivo pobehoval jak taky cmeliak v tej zltej koseli :grinning:
a aj duet denis a monika bol pekny... :slight_smile: :slight_smile:
ale ten miro a dominika - to bolo jak nejake karaoke v podradnom bare :grinning: :grinning: :grinning:

no nejak som sa rozpisala.. tak koncim moj report o superstar... :grinning: :grinning: :grinning:

a este musim dodat predsa len - ta marta bola vcera otrasne nastajlovana.. :grinning: :grinning: :grinning:
v niektorych zaberoch bola jak hola a uz jej chybali iba zajačie usi a total jak vystrihnuta z Playboya :grinning: :grinning:
a dara je nenormalne chuda.... :sweat_smile: :sweat_smile:
23. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne dnes zacina uzavierka, budem rada, ak si vas precitam z casu na cas...

superstar soom vcera len jednym okom sledovala, kedze sme mali navstevu...
23. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau nellie :slight_smile:
hehe, z dary nakoniec ostane len nos a silikonove chranice pluc :grinning: ale velmi sa mi pacilo, ako vcera vyzerala :dizzy_face:
hej a marta fakt ako hola a kamera ju brala asi naschval tak :grinning: som vravela MM, ze tam, kde sa jej zacinal lem tych siat, sa mne zacinaju bradavky :grinning: :grinning: :grinning:

trosku poohovaram ja - nevidela som vsetkych, ale: monika bola slaba jak caj :unamused: zase
chodur bol super, uplne super :slight_smile:
smajdovi, ktoreho absolutne neznasam, to vcera fakt vyslo (i ked som nepochopila tu krutiacu sa "tanecnicu") a ked som si odmyslela jeho vlasy, tak to bolo fakt fajne :grinning: tie jeho vlasy ja uz nemozem, normalne mi je trapne, ked sa nanho pozriem :angry:
a dominika by mohla vypadnut dnes, lebo ona len pili a pili, stale vyssie a neviem, ci je spievanie len o tom :angry: :angry:
tolko moj nazor :grinning:

dnes tu budem len maaaaalicko, dala som si predsavzatie, ze budem velmi uzitocna a urobim take veci, do ktorych sa mi tyzdne nechce :grinning: tak uvidime :grinning:
23. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked tu nebudete vy tak idem teda aj ja makat.. nejak mam toho fakt vela.. som tu ani piatok nebola tak idem dobiehat... :rolling_eyes:

shaar s tou dominikou mas pravdu uz sa ani mne nepaci a fakt ma z nej boleli usi ako škriekala... :grinning: :grinning:

no a smajdove vlasy ved to je nieco hrozne.. mali by mu tam namiesto plysakov zehličku na vlasy hodit.. :grinning: :grinning:
lebo je jak strasiak do maku... :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ale ja tu dnes budem urcite, lebo mi nefunguje system a pan technik moze prist az poobede...takze okrem povinnych papierovaciek, co mozem urobit aj bez neho, robit nemam co...iba labzovat na nete. Este, ze ten ide :sunglasses:
A vcera som Superstar len prepinala, lebo som pozerala "rozpravku" o tragedii lietadla a potom to lutovala, ale suhlasim so Shaarkou, Smajdove vlasy by som v noci ostrihala :grinning:
23. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli... :wink:

shaar pozerala som akurat album.. krasne nabehnute bruško uz mas... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a podla mna to mas uplne super, ze nejak drasticky nepriberas... :wink: :slight_smile: brusko krasne rastie a to je hlavne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to dufam, ze sa take pritrafi aj mne, ked raz otehu...ze najprv pojde co to dole a priberat sa bude len do bruska!!! :wink:
23. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja mám dnes "úžasný" deň... Ráno som pekelne nestíhala, takmer som nezvládla naplniť skúmavku moču, ktorý som musela odovzdať (a to je u mňa divné, cikám na počkanie :grinning: ), musela som ju plniť na dvakrát a preto som nestíhala :grinning: :grinning: :grinning:

...v čižmách na vysokom opätku sa mi totál otlačila noha na chodidle pod prstami (to som ešte nemala :grinning: ),
...na druhej nohe som si našla očko na úplne nových čiernych hrubých pančuškách, ktoré som si dnes prvý raz obliekla,
...trocha som popolievala vyupratovanú kuchynskú linku kávou a ešte som sa dozvedela pár znepokojivých správ, ktoré mi veľa radosti nespravili :unamused:
Ale kašlem na to, už nechčije, tak idem s pesom von. Poobede mám ešte dve vybavovačky, na ktoré sa musím psychicky pripraviť tak dúfam, že tá moja trúbka niečo vtipné na prechádzke nevyrobí, to už by som nezvládla. :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze agroparty :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :slight_smile: tak som si pocitala aspon tuto poslednu stranu co ste popisali :slight_smile: vidim ze ste riesili superstar :slight_smile: hehe tak teda Dara vcera vyzerala ozaj super ale to jej obocie ja nemozem prekusnut sa mi k jej jemnej tvaricke nehodi :frowning2: smajdove vlasy no tragedia ale co uz chalan je narcisko taaaak co uz s nim a k chodurovi nooo ja ho uz nemusim :frowning2: dajako to jeho spievanie je stale o tom istom
23. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok