• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
noooo neviem teda veru ako to nakoniec dopadlo s tym steniatkom ta macka uz vyzerala byt poriadne nastvana :grinning:
23. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, shaari, jedno lepšie ako druhé :grinning:
Už som aj naspäť, bolo to skôr zhnusené baletenie po mokrej tráve ako venčenie, ale čo už, s gaučákom... :grinning:
23. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie a aku havu mas?
23. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni... :wink:

shaar mne tu v kancli tie tvoje videa nejdu.. :frowning2: ale doma mi to vcera fungovalo tak si pozriem dodatocne :slight_smile:

a este jeden mini na dnes.... :grinning:

Hovorí muž žene po milovaní:
- Keby som nevedel, že máš astmu, tak by som si myslel, že si má vypískala.
23. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ridžbeka :slight_smile: .
nellie, a ja že dnes budeme bez vtipu :grinning:
23. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ten psik sa mi moc paci ale my sme v panelaku tak preto mame YT :slight_smile:
23. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni :slight_smile: . Inak mám kopec kamarátov s veľkými plemenami, ktorí bývajú v byte a nie je to žiadny problém. Ono ide hlavne o to, dopriať im veľa, veľa pohybu a potom môžu byť naozaj kdekoľvek. My sme v RD, ale tiež máme gaučáka a do záhrady chodí iba na prvé a posledné vycikanie. Ale je to pohodlné, že sa nemusím obliekať a obúvať, len otvorím dvere :slight_smile:
23. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak to :slight_smile: ja by som ale takeho moc velkeho havina nemohla mat doma v byte a asi ani takeho co by plzol :slight_smile: hoci clovek si zvykne na vsetko :slight_smile:
23. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :slight_smile: ja tiez velmi nemam rada ludi, ktori odsudzuju psov v byte - ze sa trapia a tak.
netrapia. pes aj tak vacsinu dna prespi, je mu jedno, ci je pan doma alebo nie (aspon vsetkym psom, ktorych som mala ja a moji znami). a je to fakt jedno, ci ma byt jednu izbu alebo 4 izby, pes nepotrebuje velky byt. treba mu pravidelne vencenie.
akurat pri RD je to o dost jednoduchsie, lebo psa len vypustis a dufas, ze sa zahra aj sam :grinning: :grinning:
niektori majitelia to potom aj zneuzivaju, myslia si, ze ked si pes sam pobeha na zahrade, tak mu to staci. ale figu. potrebuje sa prechadzat, byt v cudzom prostredi, reagovat na pana aj mimo domu a stretavat inych psov.

ale zas ked sme s jellou na chalupe, je to super pohodlne, obleciem si bundu a tak jak som sa len postavim pred dvere. jella obeha a osteka celu zahradu, urobi co ma... a ked vojdem dnu, o chvilku skrabe na dvere :grinning:

nellie, dobry ftip :grinning:
23. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si predtým evľa vecí nevedela predstaviť :wink:. S pĺznutím to u nás nie je také strašné, ale keď kedysi dávno presrsťoval zo šteňacieho kožucha, to bolo veselé :grinning: .
Fú, držte mi palce, idem do soc. poisťovne, nech zase neprídem nasratá :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, ked ho milujes... :grinning: :grinning: :grinning: ja som tiez z tych chlpov chora, ale tak co mam robit? tak vyslo :grinning:

ja som odjakziva chcela mat dogu. ale nemam preto, lebo ma velke hovno. byvame v starom meste, tu je travy len tak na postrasenie a velky seruci pes priamo v centre mesta... no neviem, asi by som sa necitila velmi dobre pri pohladoch okoloiducich :grinning:
23. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, nemala by veľké hovno, keby nebola kŕmená granulami. :wink:
23. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka tak toto si vystihla :slight_smile: ako ja tiez zboznujem velke plemena mali sme dobermana ked som bola mala ale v rodinnom dome a potreboval vencit kazdy den inak bol nervozny a niekedy sa stalo ze sa pretisol okolo cloveka ked vchadzal brankou a usiel sa vencit sam :grinning: aaa viem ze na chlpy sa da zvyknut akurat ked je clovek na upratovanie 3izbaku sam tak to uz nie je sranda :slight_smile:
23. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, no Leni, alé každý es by mal mať dosť pohybu :grinning: . Väčší sú, samozrejme, náročnejší, obzvlášť niektoré plemená, ktoré treba doslova vybehávať. Ale mne to už pripadá prirodzené, málokedy venčíme len na vodítku, po meste...
23. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, presne toto zase neznášam - opačný extrém. Psy v rodinnom dome a načo s nimi chodiť na prechádzky, veď sú v záhrade... :angry: Z toho ma ide šlahnúť.
23. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas dobermanik chodil na cvicak a behal za bikom :slight_smile: aby mal pekny hrudnik chodilli sme s nim na vystavy :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, asi viem, co tym malym a velkym hovnom myslis, ale zas doga ma velke tak ci tak a je jedno, ci je to o cm kratsie alebo uzsie, alebo nie :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bicykel je dobrá vec, to musel byť vyšportovaný krásavec. :grinning: :wink:
Tak dievčatá, ja utekám, keď sa vrátim nakuknem, dúfam, že nebudem frflať ako som zase pochodila :grinning: :sunglasses:
23. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervy moje vy tu riesite velkost psich hovienok ja z vas umreeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale uznavam pri venceni je to fakt dôlezite.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie on bol krasny :slight_smile: teraz som uz davno takeho nadherneho nevidela :frowning2: co je skoda pretoze je to krasne plemeno a hlavne ked sa im kupiruje chvost a usi :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari :wink: No z koníka toho vypadne tak či tak viac ako z čičavy, to je jasné. Ale pri prirodzenom kŕmení je to parádny rozdiel oproti granulovým hovniskám :grinning: :grinning: :grinning:
Idem obliekať, čaute zatiaľ! :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, hovná sú vďačná téma... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie... :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, co clovek, to nazor, ja kupirovanie vrcholne neznasam a odsudzujem :angry: :angry: :angry:
odtinala by som ruky tym, co to uznavaju a robia, prepac za nazor :zipper_mouth:

neviem, ako je to u dobremanov, ale vdakabohu odkedy sme v EU sa aspon vyzlam kupirovat chvost uz nemusi. :rolling_eyes:
23. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, potom este pokecame o tej strave a o hovnach, hej?
ja krmim granulami, mame pekne kakanie, 2x denne, hovienko ma primeranu konzistenciu, farbu aj smrad, dokonca aj velkost sa mi zda ok :grinning: :grinning: netrufam si varit, lebo nie som dobry (pravidelny) kuchar ani pre ludi a mame maly mrazak. a este sa trosku bojim, ze by moja varena strava nemusela obsahovat vsetko, co ma mat pre zdravie psa :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze je to vec nazoro ako nie je to moc dobre ze len pre krasu nieco ufiknut ale ked ten pes s ovadnutyma ussaaama a dlhym chvostom uz nie je ten krasny doberman ale robi sa to aj teraz :slight_smile: videla som minule dobermanika s oviazanou hlavou ...ale vies zas ked sa to spravi malemu steniatku tak to nie je az tak tragicke zober to tak ze je to ako prepichovanie usi u deti :slight_smile: a na druhej strane viem ze taky tenky a makky chvostik narobi viac skody v dospelosti ked si ho ten psik zlomi alebo pri hre s druhym mu ho doslova vysklbnu :(
23. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka v tomto s tebou suhlasim ono to zalezi aj od druhu granul cim vyssia trieda granul tym menej odpadu a a smradu ale zas aj vyssia cena preto je asi dost financne narocne skrmovat taku dogu granulami ktore stoja 8euro na kilo a viac :slight_smile:
23. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co je to krasa? krasny doberman je len ten, co mu chyba z ucha a takmer cely chvost?
no dobre... ja si to ale nemyslim.
a kedysi sa vyzlam skracoval chvost kvoli tomu, aby sa im pri polovacke niekde nezachytil. prislo sa ale na to, ze to je v dnesnej dobe uz blbost a ci je to stena alebo dospelak, je to stale zivy tvor - a preco mu sposobovat bolest? len preto, lebo na nu zabudne? :angry:
a co sa tyka prepichovania usi, aj tu som zastancom nazoru, ze ja ako matka prepichovat nebudem, ale ked bude kocka vo veku, ze usi chce mat prepichnute, nech ide a da si urobit aj tri dierky.

jooooooooooj trosku ma to rozladilo. pri hre sa moze stat cokolvek a odseknut chvost len kvoli tomu, ze by naaahodou niekedy pri hre s nim mohol mat problem, toto je uz dost pritiahnute za vlasy.

no ok, idem zehlit, bude to mudrejsia cinnost ako toto handrkovanie :grinning:
23. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, len som vas prisla pozdravit a palim k zehliacej doske :wink:
Zelam pekny den.....
23. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok