• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nelie myslim ze nie, trocha tvrdlo brucho a nič do rana uz a teraz normalka, sak idem na ctg dnes ta uvidime na papieri či su či ne su ale teraz necitim nič
no mala si zaujimavy večer hihi
24. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi - superstar... no skoro ma vystrelo lebo som v jednom momente myslela ze fakt vypadne Honzik, ale to by bolo nespravodlive... aj ked mi pri denisovi potom vypadli nejake 2-3 slzy... :sweat_smile:
neviem co to bolo, ja nezvyknem revat ani pri total romantickych filmoch.. ked on je take chutne decko, asi sa vo mne prebudili nejake materinske pudy alebo co pri nom.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini inak to je super, ze teraz uz tak poctivo monitoruju tehulky tym ctg.. :wink: aspon si si ista ze nic nezanedbaju... :slight_smile:
24. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie veru veru hoci aj v dnesnej dobe sa stavaju vselijake veci, sak v nedelu sme boli u svokry a v spravach davali myslim ze zo SNV ze tam tehula čo bola na rizikovom a ju poslali domov a potom uz len mrtve babo ze idu rodit a zomrela aj ona no hroza a doma dva deti po nej ostali
24. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, ty uz ho vykuckaj prosim ta... :grinning:
24. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma sak est som len 38+par dni a este mame čas a uz ked tam vydržal ta este do piatku nech potiahneme :wink:
24. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podstatne by pre mna bolo, ze uz nebude skorpion :wink:
ja som sprosta, viem...

preco ma pockat do piatku?
24. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj to napr. aby nebol skorpion ale to sa uz skončilo 22 ne? ak dobre pamatam a preto lebo vo stvrtok mam estes seminar jeden a v piatok tehu cvičko a som slubila ze este dojdem ta uvidime či splnim
24. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo od včera uz je to strelec a moj bracho skorpion ta som nechcela hihi
24. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky seminar prosim ta? ty mas jeden seminar v bruchu teraz, tak sa tomu venuj :wink:
a na cvicko pojdes aj buduci tyzden... si myslim ja :wink:
24. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma no kvoli praci ja totiz budem robit aj na materskej troska a tiez si myslim ze to potiahnem do 40tt :grinning:
24. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super posedela som tu kus a hned sa mi chce spat, ale uz nemozem hihi povinnosti volaju
24. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, chod este aspon na chvilu hodit usko... boze, ako ti zavidim, ja som si kafe zaliala a idem makat. strasne sa mi nechce, ale musim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz o chvilu musim ist preč z omu takze nestihnem pohajat
ale poobede si určite schrupnem hihi tak prijemnu pracu
24. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprovokuj, dobre? :grinning:
ale jasne, nejak to snad uhrame... vela je toho, ale prezijeme.
a aj vy sa drzte... paaa
24. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate cas pozrite... niektore foto su fakt super... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://fishki.net/comment.php?id=61219
24. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dosla som vas aspon pozdravit...ako sa tu mavate?
24. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdravim :grinning:
takze denis odpadol? no teda... a ta stara sa drzi zubami nechtami? ach jaj. :unamused:

nellie, vysvetli mi prosim ta - jednu foto som nepochopila - tu zensku, ako stoji na pobrezi, za nou more, ona na skalach, do ksichtu jej nevidno. co je na tom vtipne? kukam jak puk a nic som na tom nevidela :slight_smile:)

ja sa idem pustit do fotiek. ked sa tu rozprudi dobra zurka, dobehnem :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
pozdravujem
24. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojteee....ako sa mate?ja sa tu v poslednom case ukazujem menej...lebo ideme do väcsieho bytu a vsetko komplet prerabame..taktiez praca,skola skratka same stresy....ale teraz som 2dni na dovolenke tak sa tesim lebo som to uz potrebovala :grinning:
24. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeej fly, vy sa stahujete? jak vam dobre! do ktorej casti idete?
velmi zavidim. my nie a nie predat nas byt. uz som z toho taka nestastna... nakoneic sa maly asi fakt narodi do tohto :frowning2:
24. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá
Som tu nová, mám 39 rokov a za sebou 3 neúspešné IVF pokusy. Po 2. neúspešnom pokuse ma konečne poslali do Prahy k Dr. Maďarovi na imunologické testy a tam mi zistili protilátky na manželove , ale aj cudzie spermie. Brala som 3 mesiace Prednison a išli sme na posledný 3. pokus IVF. Mám hlavu v smútku - nevieme čo ďalej robit. Moja lekárka v Care ma už nerieši - nie som pre ňu zaujímavá - lebo nechceme ďalši IVF. Nevedela mi ani odpovedat na otázku, či mám ďalej brať Prednison. Som samoplatca - z Prahy mi poslali iba výsledky... No, neviem sa v tom nijako zorientovat. V Sr sa imunologia nerobí .. Viete mi niektorá poradiť? Budem veľmi vďačná... ďakujem
24. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari moja neboj ono to snad vyjde...a kde mate ten bytik ze sa neda predat?niekde na sidlisku ci dakde mimo sidliska? :fearful: a kde by si sla rada byvat?
24. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, no my byvame pri dargove, oproti thalii.
a kam by som sla? no to mi je uz v podstate jedno, nemame vela casu. ak by sme ho predali, tak potom by som si dala nejaky ten mesiac na hladanie noveho a co by sa v tom obdobi pritrafilo ako najlepsie, to by sme brali. nemame na vyber. :frowning2:

nika,
neviem, ci protilatky proti spermiam suvisia s IVF, resp. s tym, ze vam to nevyslo. skor si myslim, ze nie.
malo si o sebe napisala. IVF je len jedno z rieseni - ale preco si hned isla na IVF? to ste sa tak ponahlali? ci mas nejake problemy? nemas cyklus? alebo? napis viac, tazko sa takto vyjadruje.
24. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

shari musim reagovat, treba to skusat a mozno trosku aj znizit cenu, mozno by to pomohlo..
skusit popripade aj realitku ked to inak nepojde alebo inzerovat kde sa da, ale to si asi urobila..
protilatky proti spermiam dost suvisia aj s IVF, ked mas protilatky, mas problem oplodnit vajko a aj ho udrzat v tele, pretoze tie vsetky spermie zabijaju, ale neviem ako sa take veci riesia..

nika, ako ti zistili ze mas protilatky na ine spermie? to sa da zistit jedine tak ze mas sex alebpo ti vpravia spermie aj niekoho ineho ako manzela---
24. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenusky :grinning:
Prisla som vas len na skok pozriet, lebo mame DPH-cku a chaos v robote...
Som vas docitala a kedze som strasnou milovnickou hafanou tak ma zaujala tema granul a surovej stravy a kupirovania.

Shaarka aj my krmime Eukanubou a som velmi spokojna. Vela som citala aj o varenej a surovej strave a celkom sa mi to pozdavalo ale kedze nemam vela casu, tak granule su pre mna velmi dobrym nahradnym riesenim. A nas hafana ich ma velmi rada, je zdrava a vyzera zdravo.
A k tomu kupirovaniu. Som proti tomu, ale kedze sme nasu kupovali bez chvostika, som radsej ticho. Avsak ak by som mala kupirovat ja osobne, tak to urcite NIE.
24. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nelynka, teba som tu uz daaavno nevidela. Co mas nove?
24. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenus ani nic dohromady, ty sa pochval :slight_smile:
24. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemam cim Nelynka. Vsetko po starom. Tesim sa uz na sviatky a na Silvestra :grinning: Malinky problem uz je len s darcekmi. Nemam este ani jeden! :grinning:
24. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok