• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ozajski moja :wink:
ale bez kevina... :confounded: a prave do neho som bola vzdycky kua kua...

flam, nepaci sa ti ako spievam??? :grinning:
24. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nevieeeeeeeem :sweat_smile: :sweat_smile: a to ako vsetci? sak tam nebol aj Justin? Aj on bude?
24. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, justin je N'Sync!!!!
mas vazne medzery dzou, sa zamysli nad sebou :grinning:
24. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kevin, Nick, Brian a ten taký škaredý... neviem mu meno :grinning:
24. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ceeeem ist na BB
24. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, bolo ich 5 : Brian, AJ (ten skaredy :grinning: ), Howie, Nick a Kevin
ale Kevin uz s nimi nie je...
Nick je ten blondak, co sa podla neho strihali na hribika :wink:
24. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, ty si mozes doma pustat ich videa na youtube.com :grinning:
ma stve, ze sa nemoze fotit...
ale na stvrtok si isto vezmem volno z prace...
24. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nick je hribik hihi hihihi
no mam medzeri sa ospravedlnujem :sweat_smile: ja som si furt myslela ze on bol v BB
aj von it deeeddd vej :wink:
ju are, maj faaajrr, d van, dizaaaajrrrr :wink:
24. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoowie s tými zajačími zúbkami, že? :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, taky hispanec trosicka...
:wink:

AJ ten potetovanec..
a Brian ten jediny, co vie spievat z nich

a Kevin len vyzeral, ale uz s nimi nie je...
ale on bol vzdy presne MOJ TYP... svetle oci, vysoky, tmavy... mnaaammm
24. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska: dakujem za povzbudive slova, hlavne to co sa prihodilo vam sa da nazvat ako zazrak, po tej diagnoze co ti stanovili lekari ale hlavne ste sa na to pozerali tak, ze sa vam to musi podarit uz aj ked ste na to nemysleli kazdy den, tak my na to tiez uz nejako casto nemyslime uz sa o tom ani nerozpravame, snazime sa vychutnat si jeden druheho, mame svoje zaujmy, mam aj skolu dokonca ktorej sa venujem som v 4. rocniku VS, o rok koncim...
no hadam aj k nam zavita to stastie ze budeme cakat drobca... tebe drzim palceky nech vsetko dobre dopadne...
kolko ste vy nemohli otehotniet, aku dlhu dobu? ja som mozno spravila chybu ze som cely tento rok nebola na gynde a uz som od leta ked sa nam nedarilo nejake dva mesiace prve mohla vediet ci som ok... a ked som ja ok poslem draheho na ten spermiogram, a ten sa prosim ta kde robi, teda aky lekar mu ho spravi?
dakujem za odpovede este raz..
24. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej BB, to bolo daavno :slight_smile:
Pumi tak si to uzi :wink:
24. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vavi... :wink:
24. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute krasky :slight_smile: prisla som vam popriat krasny vecer a Pumke krasny koncert :wink:
24. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby BB? to letelo ked som mala tak 12 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvaram vecernuu debatu :grinning:

lulu,dakujem aj ja a dufam,ze ti to pomoze :wink: :wink:
my sme sa snazili 5 rokov..a co sa tyka tvojho draheho,tak ho treba v pripade neuspechu poslat k andrologovi :wink:

tinika,hej moja nakoniec sa to podarilo prirodzene na tej dovolenke :dizzy_face:
24. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a nely,protilatky vysetrili aj mne z krvi,pohladala som vysledky a pise ze imunologicke vysetrenie a pod tym viac koloniek a jedna z nich je ze vytvaranie protilatok proti spermiam,...krv mi bola brana v kosiciach a peciatka z vysledkou je z fakultnej nemocnici v kosiciach..krv mi bola brana minuleho roku a az tento rok mi to gynekolog oznamil..neviem ci to najprv v karte priehladol,alebo sa tak dlho cakalo na vysledky :wink:
potom ma poslal na imunologiu,ze ma budu liecit a na to lekar povedal,ze to nieje jednoduche,je to dlhodoby proces,kolko neviem..

nika832,je dobre ze ste obaja v poriadku,mozno vas do ivf tlacili koli veku,aj ked urcite trebalo skusat najprv iui.myslim ze je to len otazka casu,tiez by som skusila iui kazdy mesiac,nieje to financne narocnee a nema to ani negativny vplyv na organizmus..
co sa tyka protilatok,niesom v tom velmi zbehla,ja ich vytvaram vseobecne proti spermiam,vysvetlene mi bolo,ze sa ten hlien nachadza pri krcku maternice a ten spermie zabija,ale aj tak to u mna jedna spermijka po piatich rokoch zvladla cez vsetky prekazky :wink:
24. nov 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:

hned v uvode nech nezabudnem prajem Shaarke vsetko najlepsie k dnesnym meninam, nech sa Ti splnia vsetky Tvoje najtajnejsie sny a priania... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ak su tu este nejake skryte Katky tak aj im prajem vsetko najlepsie :grinning:

Pumi - ja ti normalne tych Backsteetakov zavidim.. :grinning: :grinning: aj ja som chcela ist, len kazdy na mna pozeral ako na sibnutu.. segru by som uz aj bola nalomila ale nemohla ist..no co uz.. :grinning:
25. nov 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak toto nema chyby.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vyskusajte.. http://www.tackfilm.se/en/
25. nov 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink: Aj ja sa pripajam, vsetkym Shaari vsetko len to NAJNAJNAJ a ostatnym Katarinkam podobne :slight_smile:
25. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Bubli :slight_smile:

dnes tu priserne trpim.. ja by som taaaaaak spala.. :pensive: :pensive: :pensive:
este ze zajtra mam volno tak to je moj dnesny svetly bod... :sunglasses:
25. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Nellie, ty sa mas, aj ja chcem 4 dnovy pracovny tyzden!
A inak ja akosi zle spavam asi od nedele...vecer nemozem zaspat, sa prevalujem v posteli aj do polnoci...
25. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli to neznasam ked neviem zaspat.. aj ja to tak z času na čas mavam.. hlavne ked je spln :sweat_smile:
na mna to dost vplyva.. mozno mam nejake vlkolačie geny alebo čo :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na mna spln vplyva, len ked je jasna obloha a viem, ze spln je, ak je zamracene, tak nan zabudam :grinning:
25. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takze sa aj ja pripajam. Shaarka vsetko najlepsie k meninam!
A samozrejme aj vsetkym Katkam. Ja mam sestru Katku, takze prve blahozelanie mam uz za sebou :grinning:
25. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

vsetkym kacenkam hepi nejmsdej...

nellie, ja si asi tiez na zajtra vezmem volno, budem sa spamatavat po koncerte :wink:
25. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sorry, že sa vám tu vtieram do témy, ale len vás chcem informovať, že tinika už rodí, tak držme jej palce :wink:
25. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi diky za info..... :slight_smile: :slight_smile:

ja som jej to vcera vravela ze tie jej "mrchovske bolesti" nebudu iba tak... :sunglasses: :sunglasses:
takze Patko uz bude na svete... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
potom nas informuj :wink: :slight_smile:
25. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok