• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
coo? rodiaca??? :confused: ...ja posledne dni vobec nestiham :frowning2:
25. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika

tiez som sa to len teraz dozvedela
uz to ma mozno aj za sebou :wink:
25. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky nas zanedbavas...tak nevies :grinning:
25. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni len nie kazdy ma po dph ze ma kus volnejsie :sweat_smile:
25. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory, ale musim uprednostnovat svoju malu, lebo zase ju mam doma - uz ma z toho ide docista porazit

takze tinikaaaa????? jeeej, drzim jej palceky.....ked si dobre pamatam, mala termin na Mikulasa, nie?

no a uz zase som ziadana, uf :grinning:
25. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej jak sa to tu rozbehlo.. no konecne paničky a slečinky... :grinning: :grinning: :grinning:

no dnes som nemala chut brat si z domu jedenie a o tretej dojde po mna drahy a ideme na pizzu, tak ja si setrim zaludocne komory na dokonale zaplnenie :grinning: :grinning: :grinning:
a ja viem som si vedoma ze sa stravujem nezdravo ale je to moja jedina nerest.. :grinning: :grinning: ja ani nepijem ani nefajcim ani nedrogujem tak musim to telo nejak zdevastovat.. coze ma ist do hrobu nezhumplovane??? :grinning:
25. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky to bolo myslene zo srandy, neber to osobne. Ved ani ja nemam stale cas sem chodit. Niekedy sa neukazem ani cely den...
Leni uz ju len teraz zaplatit :slight_smile:
25. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni este stastie ze nie z vlastneho nie? :wink: :wink:

monky tak jasne ze malu, to by bolo ake zle nas pred nou?

nellie ja jest ako ty umrela by som
25. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc ale ja jem veeeeeelmi vela... to by si isto neumrela... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ibaze niekedy mi nechuti brat si navarene jedlo aj do kanclu, lebo viem ze ked dojdem o 4 domov tak budem mat komplet teplu veceru.. (to je este vyhoda byvania s maminkou :grinning: )
mne MM povedal, ze radsej ma bude šatiť ako živiť ale časom zistil, ze ani to satenie nie je bohvieaka vyhra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pradlo vyvesat, hned som tu :wink: :wink:
25. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, ja to neberiem osobne, len som chcela podat info, preco sem v poslednej dobe ani nepachnem - neda sa
25. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja uz som minule na teba myslela, ze co je s tebou... ale jasne, ved to je pochopitelne ze sa musis venovat Hanke :wink: :slight_smile:
a krasne ti tt pribudaju :sunglasses:
25. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, dakujem, ide to, v piatok vecer ma caka NT vysetrenie, tak som zvedava, co nam povedia
inak rada by som tu bola castejsie, ale momentalne uz niekolko dni beham po byte s odsavackou hlienov a snazim sa chytit Hanku...stale v jednom kole :zipper_mouth:
25. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky tak to ti teda nezavidim...

Nellie ozaj co ten kavovar, co si nedavno vyhrala? Teda tvoj muz? Je to Dolce Gusto?
25. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu
25. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, mate sa fajne?
25. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax
do pohody
a co ty?
slniecko svieti
25. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rozlietana, uz len kridla mi chybaju....a ako naprotiven som si dneska obliekla tielko a este aj sveter, a je mi teplo ako v juni..takze tak dajako..

ale ze svieti slniecko je velmo pozitivne :dizzy_face:
25. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax :slight_smile: :slight_smile:
hej vonku je krasne... :slight_smile: :slight_smile: ja mam poltopanky a iba tenke tricko a tenky kabat... :sunglasses:

leni - to bola taka ošuškavačka ten kavovar... :grinning: :grinning: to som si mohla mysliet.. drahy si nedocital druhu stranu
:grinning: :grinning: :grinning: sice tam bolo ze sme to vyhrali a oni to pridu osobne odovzdat ale mali sme poslat prihlasku kde budu uvedene dalsie 2 pary a oni nam dojdu urobit prezentaciu uz ani neviem na ake vyrobky.. :grinning: :grinning:
som to hned aj hodila do kosa... :grinning: :grinning:

takze dalej budem snivat, ze mi dolce gusto donesie ježiško :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helouuu :slight_smile:

som sa normalne rozrevala ze tinika rodi,hormooooony :sweat_smile: :sweat_smile: jooooj myslim na teba tini a nech to mas uz za sebou :dizzy_face:
shaarka,vsetkoo naj naj :slight_smile: ako budes oslavovat,haaaa???

nelie,ty niesi snazilka?? :confused:
25. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie toto neznasam. Vyhrali ste, ALE objednajte si knihu za 50 eur, alebo prihlaste este niekoho a pocuvajte prednasku, bla bla bla. No ale nevadi...Posluchaj este mesiac a snad ti ho jezisko prinesie :grinning: Ja poslucham, cakam na pekarnicku :grinning:

Tehulku aj netehulky o tejto sutazi viete?
http://www.funradio.sk/sutaze/najkrajsie-tehotenske-brusko

Posielajte fotky, prva cena je super! Teda aspon si to myslim :slight_smile:
25. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to je fakt dobra cena
ked si predstavim ze ten odber normal stoji cca 800eur
25. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved! Keby som bola tehulka, tak by som to urcite chcela. Tak sup sup, nejako pekne sa naaranzuj a posli foto. Nemas uz vela casu, sutaz je do 2.12. :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nemam este nejake extra brucho ale tak snad aj buduci rok budu sutaze pre tehulky
25. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym katkam vsetko naj :wink:
25. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuska, dik
ale pozor baby,
•Fotografie vkladajte cez formulár na tejto stránke, najneskôr do nedele 29.11.2009 do polnoci.

monky a ostatne, dakujem :dizzy_face:
25. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky spime, ci oslavujeme Katarinky?
No az na Pumu, ta oslavuje Backstreet... :grinning:
25. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: No, to je teda čo oslavovať :rolling_eyes: :grinning: :grinning: (myslím BB)
ja len občas nakúkam, opäť dnes varím, nech mám zo dva dni pokoj. A rozmýšľam, čo si pustíme večer, mám chuť na nejaký film.
25. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, nebi ma, keď sa vrátiš, už som sa potrestala sama,strčila som si prst od čili papriky do oka :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, vstavame spachtosky :slight_smile:
26. nov 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok