• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shari ja to beriem vpohode a aj drahy...ked uz my nateraz nemozme tak pomozeme aspon niekomu inemu..kto take statsie nema, ze ma svoje vajka...
drahy je za, ja sa trosku bojim stymulky a odberu, ale to som ja a bude to OK...a potom verim ze sa nam to 100x vrati spet :grinning: :grinning:

ja sa hlavne teraz sustredim nech stary zacne poriadne sexovat, potom budeme riesit neplodnost xixi.. :grinning:
20. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky uz som tu.A budem az do vtedy kym tu bude nejaka ziva dusicka. :grinning: Este budem trochu zehlit popri vas.
20. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - krásny foto.... som hneď ako som dočítala kukla album, že či si dala a dala.... jéééééj.... malinkaté, krásnučke.... aj ja chcem....
20. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - skoro naraz sme prisli.. :wink:
20. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ako dobre ze si mozem po sebe opravit co napisem aj dodatocne :grinning:

shaar no dajako som sa preratala ale teoreticky by som to dneska aj mohla dorazit. lebo uz mi chyba teda daco okolo 40 prispevkov, ze? dobre uz ratam...jezin ta moja matika..

mimo ahoj, aj jane ahoj:slight_smile:))
20. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax jasnee...ja som tiez komandator xixi, ked nieco vidim ako robi drahy jak keby mal obe ruky lave tak ma ide vyrvat z koze vtedy :grinning:
20. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dakujem :wink: tak ti posielam tehu bacily TFUUUUUUUUJ :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj nastastie lave ruky nema, akurat do pc obcas a to viem byt nervozna a radsej ho od neho poslem spat ze to spravim sama nech vydrzi :grinning:
20. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely neuveris ale aj ja mam toho teraz dost, nova praca sa stale odklada, tak som povedala ze nejak do septembra este vydžim v tej čo som. Mam teraz toho vela, danova kontrola, dph a este aj RZZP no nenudim sa a tom som čakala ze v aprili uz bude pokoj, uz je skoro koniec maja a ja furt daco riesim hihi
20. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - ja neviem preco ale mam pocit, ze by to uz mohlo byt... :wink:
stále mam silnejši a silnejsi pocit ze uz to je... a aj ked nie práve mi zacinaju plodne dni... dnes ma pobolievalo brusko a maju mi zacat... tak dufam.... :wink:
20. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme sa v kuchyni skoro pozabijali a asi 3x rozisli. teraz je to uz lepsie, ale aj tak - bud vari on alebo ja, spolu nevieme ani pri najlepsej voli :grinning:

aaaaaaaaaaa totooo je fotka mesiacaaaaaaaaa: (klik)
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Ftinika&vImageID=2786438#navigator

:wink:
20. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja som posledne mesiace uz tak bola divna, ze som mala priznaky v kuse a tehu som nebola, tak som sa na to vykaslala a podarilo sa
20. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini malinke je rozkosne :grinning: :grinning: mate uz nejake mena vo vybere?
20. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja ze co tam mas za foto, dajaka znama mi je :grinning: :grinning: sak to moja fazulka :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini verim ti...a este ty, co by si mala oddychovat juj :angry:
pockaj, nakoniec do tej novej prace ani nenastupis xixi :grinning:
autor
44mm... o chvilku uz bude mat 44cm! :wink:
tini - ja sa na to posledný mesiac tiež snažím kašlať... idem na kurz, rátam ovulku a nemyslím na tehu oba na ovulku :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa na to vykaslala uz pred rokom a pol a stale sa nepodarilo hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tini, ja som dnes tak kukala na monitor na UZV, ked mi ukazovala folik... som kukala a usmievala sa - ze "tam si ty moj krasavec" a mala nehu v pohlade :grinning:
20. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely ja to aj tak budem robit externe, takze v poho, len ma stve ze sa to posuva, lebo na začiatku toho bude vela a takym tempom skor porodim hihi a neviem ako sa potom rozbehnem
20. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko mimo :slight_smile:
20. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely mozno aj v podvedomi to mas stale silne, ja som na to fakt nemyslela, ale to bolo okolnostami, lebo ina zby som to z podvedomia nevyhodila :wink: takze zahrabat sa do prace a sup sup snazilkovat tak 2x pred ovu ako ja :grinning: :grinning:

shaarka ja som tiez dnes uz aj videla fazulku a doktorka sa nejak zasmiala neviem čo jej bolo smiešne bo sa nepochvalila :slight_smile:
tini to hej, to je pravda..a to budes mat dobre, popri materskej a zarabat peniazky, to hej to by sa mi pacilo :grinning:
kam sa vytratili mimo a jane?
20. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my prerabame malej izbu na skolacku :slight_smile: kupili sme nadherny koberec :slight_smile:
shaar super,tini tesim sa :slight_smile:
nelynka dakujem krasne :wink:
no nely ano bude to super, len zase si tu matersku tak nevychutnam ako ine maminy ale čo uz musim aj niečo obetovat
jane mi prave zehli tricko :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini...
ja to nemam ani v podvedomi..
v mojom podvedomi dieta este nechcem, vies?
a do prace sa zatial nemam do ktorej zahrabat, a na snazilkovanie treba dvoch a ja som bohuzial na to sama :grinning: :grinning: :grinning:
mimo tvoja mala pojde na jesen do skoly? parada tedaa..:slight_smile:
mimo vobec nemas za co :wink:
tini to je pravda, nevychutnas, ale zase peniazky su treba a hlavne ked drobcek rastie a ked chcete brat hypo duplom...
20. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok