• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aky serial?
27. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odsudene
klasika slovensky, a vynimocne pozeratelny :grinning:
27. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak to nepoznam :sweat_smile: tak mas dnes volno?
27. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: :slight_smile:

lenocka aj ja sledujem odsudene.. a dokonca aj MM so mnou.. ze konecne daco na co sa da pozerat... :grinning:
a este zerieme Keby bolo keby... :sunglasses:
a to kedysi my - a slovenske serialy...?? :grinning: :grinning:
ale tieto dva su fakt prudko pozeratelne... :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie ako sa inac mas ? uz sme si dlho nepismenkovali... dnes mam vynimocne viac casu :wink:
27. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzousephine a ty ako sa mas???? :wink: :slight_smile:

ja cakam kym sa mi dopecie klobaska uz mi tu rozvoniava tak sa tesim ako si s nou pojdem potykat.. :grinning: :grinning:

a drahy mi zdrhol do krcmy.... :angry: akoze uzas :unamused: - ja len dojdem domov a uz tu jeho kamos cakal pred dverami a MM si pytal odo mna eurace a ja som mu kazala ze do osmej doma.. a jeho kamos sa len kosil ze to jak keby som jeho mama... :sweat_smile:
27. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou naraz sme sa to opytali... :grinning: teda ked si to ti odoslala ja som to akurat pisala.. veru uz dlho sme sa tu "osobne" nestretli :wink:

ja sa mam celkom fajn.. vsetko po starom.... som strasne hladna fakt ze otrasne este horsie ako Čenkovej deti na strane 7 :grinning:
27. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ti odoslala... samozrejme ze som chcela napisat ty.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
niekedy fakt nechapem ako sa mozem takto pretuknut... :sweat_smile:
27. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: isto ja mama :grinning: :grinning: :grinning: no ja si robim polievku strukovu tu zboznujem mame ju aj 4x za mesiac :sweat_smile:
no mam sa tak vselijako ... ako ked to vezmem mam sa dobre, ale ked sa to vezme so snazilkovskeho hladiska tak sa mam na prd :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou chnapes...
27. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pochopila som.... :grinning:
tak ale aspon mozes byt pri compe nie?ked mm je v krcme... a ty co nejdes ? ako nie zeby som ta vyhanala :grinning:
27. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo klesajuci graf.. ja to poznam az moc dôverne :sweat_smile: takze chapem... ale ved vy sa snazite kratucko, neboj ono to pride.. :wink: :slight_smile:
aspon ze mas pekne pravidelne ovulacne grafy... :wink: to je zaklad vsetkeho.. mne sa to teraz poposuvalo a pretiahli sa mi cykly na 40 dnove.. ale co uz narobim... :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou jasne ma to vyhodu som tu teraz ja "paňou compu" :grinning:
on chodi do takej dedinskej krcmy kde by som teda ja ani za nic nesla... :confounded:
ja ked uz tak do jedneho baru co tam mame ale aj to len zriedka lebo sa tam citim divne medzi tymi 14-rocnymi dedinskymi detičkami :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kratucko... pre mna to je uz ako 100r :grinning: ale jasne v podstate je to kratko este... sak aj bud.mesaic asi kocnim s meranim mm sa to nepozdava ze mu to pride take umele(ako nechapem preco) ale ze to chce viac prirodzene tak ma ''poprosil'' aby som s ytm skoncila :confounded: :rolling_eyes:
a viec preco sa ti to pretiaho na tak dlho?
27. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda a ja som si myslela ze ty si z BA odkial vlastne si?
27. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, devusky, ja vas chcem len pozdravit...chystam sa rychlo do sprchy a potom sup sup na to NT sono...ale este musim malu prichystat, aby s nou au-pair nemala vela prace :grinning: ...tak myslite na mna :astonished:
27. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked mas take pekne pravidelne cykly tak to meranie predsa len troska stresuje... :wink:
viem, ja ti nemam co radit ja meriam tusim cely tento rok :grinning: :grinning:

so mnou je to zlozite.. snazime sa vlastne uz druhy rok.. prvy rok ma davala doktorka dokopy lebo som vôbec neovulovala a nemala menzes, potom laparka a po laparke sa mi krasne upravil cyklu a ovulovala som na 17DC a v chorvatsku sa mi to takto doserinkalo a neviem sa dat dokopy.. ale nejak to neriesim, nechavam to tak, som rada, ze ovulacia sa dostavi aj ked s meskanim a nemusim chodit na vyvolavacky... s MM mame taky plan ze do leta 2010 cakame a potom uz pojdeme do centra ze nech tam daco s nami poriesia.... :slight_smile:
ale teraz to nechavame tak, lebo jednak sme malo spolu, a este stale nebyvame sami takze to je takto aj lepsie :slight_smile: :slight_smile: ja verim, ze ono to pride... :wink: :slight_smile: ja som taka vecna optimistka... :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky jasne budem drzat palce.. urcite bude vsetko na 1* :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som zapadne slovensko - trenčiansky kraj - neviem ci tieto smery poznas... :wink:
27. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam takmer stale volno dzou
dnes som bola nakupovat,so svagrinou, varila, trosku upratovala
27. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky a to teraz vecer ides k dr :astonished: ale tak drzim palce :wink:
no mna to ani nejak nestresuje praveze ... mne to bude aj chybat tak apson viem uz par dni do predu ze pride mrcha a som o to kludnejsia ako len tak nejak tusit ze co bude... no on to nechape :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaj no tak to som nevedela ze si ani neovulovala .. tak aspon ze mas ovulku teraz :wink: a ako dlho ste spolu ak sa mozem spytat?
lenoc uz si dopozerala odsudene??? :wink:
vcera bol dobry diel.. jak sa tam tí dvaja spráskali.. cvoci :grinning: :grinning:
dzou ty si ako ja.. mna to tiez vôbec nestresuje a som rada ked viem kedy mam ockavat maliarov :grinning:
ved meraj tajne.. napr. MM vôbec netusi ze kedy ja meriam.. on vie ze meriam (ale zije v tom ze pod pazuchou) aj uz ovlada co znamena červene čiara a vzdy sa cuduje ze kedy som si merala ze on ma nikdy nevidel... :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som bola/som :grinning: tak ze narodila som sa na vychode... a ked som mala 3roky sme sa prestahovali do BA takze tak som byvala 20r. cize som v podstate z BA ale trenciansky kraj neviem ci poznam mozno :sweat_smile: ale v Trenice som raz bola z tabora :grinning:
27. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som s MM 9 rokov, z toho sme 2 roky manzelia...
27. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no aspon ze ti to daco hovori ten trencin... :grinning: :grinning:

ja napr. vôbec nepoznam vychod... raz som tam bola v Košiciach na intraku technickej univerzity a pametam si odtial este to centrum Optima ale inak mi vychod nic nehovori... :sweat_smile:
27. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si myslis ze ste spolu kratko? ci to som nieco zle pochopila? :sweat_smile: jaaaaaaaaj to si pisala ze ste malo spolu uz chapem :grinning:
tvoj mm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako ona sa tiez nebudi ked meriam ani nic ale ze parkrat sa zobudi mozno 2x do mesiaca a tiez som rozmyslala ze budem tajne :grinning:
27. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no to malo byt ze ON sa nebudi nie ona :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to myslela tak ze ma na prd robotu ... a zakon schvalnosti ked treba vacsinou nie je doma... :sweat_smile:

ja meriam o 5,30 takze to on vacsinou spi a preto nevie, ze som take dačo praktizovala... :grinning:
27. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja o 5.50 :grinning: a raz vyhlasil ze ty si to tam rano davas a ja pritom spiiiiim :astonished: :astonished: ze chudacik co vsetko mu ujde ked to nevidi :grinning: :grinning: :grinning:
no ja mam vzdy teplomer vedla postele tak podla toho vie ale tak ho budem schovavat asi... no uz viem ze mi staci zacat merat tak 10-11dc...
27. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mas tu klobasku? joj tak by som si dala nasu pravu slovensku :dizzy_face:
ja si idem dat polievku a hned som sp5t :wink:
27. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok