• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
leni, ja by som sa snazila zistit preco je taky, posadit si ho, priviazat o stolicku a povedat ze kym sa neprizna co je s nim, co mu vadi a prekaza ze sa chova ako idiot ze ho nerozviazem! :grinning:
29. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni možno položím strašne hlúpu otázku, ale nevadí mu dieťa? Bolo plánované, chcené oboma alebo do toho proste "spadol"?
29. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len ja uz nemam ani silu sa s nim bavit, ale nelynka ta predstava priviazat ho o stolicku, fajne, a aspon 2 dni ho tak nechat
taka svina by som dokazala byt

uvidime

ale radsej nieco veselsie preberajme

co ste dnes varili?
ja som bola na vianocnych trhoch takze klasika ze dobra ciganska a domov som si nabalila lokse,mnaaaaam
29. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Leni len tu cez víkend nejako moc veselo tuším nebolo nikomu :grinning:.
Ale ak ťa poteší informácia o mojom dnešnom varení - spravila som šošovicovú polievku, lebo som na ňu mala strašnú chuť. A dojedali sme rizoto z piatku, cestoviny a najmä prírodné kuracie rezne s pečenými provensálskymi zemiakmi zo včera :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ja som nevarila nic, len som upekla kakaovy zavin :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie tak sosovicovu by som si dala :wink:
mnam
tusim idem hladat ci je sosovica, a prinajhorsom by mohla byt aj fazulkova, síce sú z toho prdky ale to sa dá prežiť :sweat_smile:
mnaaaaaaam tak to si mi urobila chut

nelynka a kakaovy zavin by som tiez neodmietla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hybaj, este teply :grinning:
29. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj nely jedine ze mailom posles :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zeby aj vychladol, bo teple sa nemaaaa
29. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak ale hadam si este neobvolala dohodnutych ludi, co ste si u nich objednali sluzby, alebo si nezrusila stalu a kostol... a saty... ??? ono vyhrazky su jena vec, ale zrusit svadbu naozaj, vec druha. :unamused:

my sme vcera dojedali ryzu s tofu a fazulou a dnes sme si urobili cestoviny s cottage cheesom pazitkovym, koprom, cibulkou a tvarohom, mnaaaam :dizzy_face: na zajtra sme dostali nieco od mamky, nejake maso s omackou, tak MM dostane do prace k tomu len chlieb, uz sa mi nechce nic varit.
a kakaovy zavin? s mlieckom, mnaaaam :dizzy_face:
29. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni my uz chalujeme aj horuce xixi :grinning: :grinning:

shari, mliecko nemusi byt ani neni, to pre mna ee, ja mliecko ee, ale kakaovy zavin mnamka mnamka, vyborny je jaaaj :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? :grinning: No vidíš to. Aj ja som mala na ňu strašnú chuť. Robila som ju asi pred dvoma týždňami, ale musela som zase :grinning: :grinning:. Tak som rada, že som ťa potešila :wink: :grinning:.
A koláčik by som si dala hneď :grinning:
je nedela vecer
by sa ani moc z toho nedalo

jaaaaaj same dobroty spominate
no a to moje hej? patrilo Lenočke :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie sak jasne ze aj tvoje
a este k tomu ze par chodov, to by som brala
len ked mne sa v poslednej dobe ani len varit nechce
tak ale jest sa musi
29. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ja som narážala na svoj demnetný príspevok, ktorý som písala rovno po tvojom, ale medzitým kočky dopísali svoje, takže to vyznelo trocha divne, čo to tam píšem... :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode
askurat som to nasla a pochopila som
heh
29. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co, ideme supestarovat? :rolling_eyes:
29. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ani náhodou :rolling_eyes: už by to mohlo skončiť, začínam na to chytať alergiu :angry: neznášam tieto nekonečné "príbehy"....
29. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeee superstaaaaaaaaaaaaaar nieeeeeeeeeeeeeee
29. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, my sme uz nastartovani, zobkame prazene mandle, kt. som nedavno urobila - joooj, spala by som v nich, ale nemame casto - raz za polroka, lebo je to fest nezdrave...ale o to lepsie

baby, my sme mali pohodovy vikend, bez nejakych brutalnych hadok, len jedna vymena nazorov, ale to som az prekvapena, lebo mm je doma od piatku a este aj zajtra, tak este nehovorim hop :grinning:

no a kacica sa vydarila, nakoniec bola s cervenou kapustou a pekinske placky k tomu - tie mi moc nevysli, ale aj tak sa pojedli :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, mňam mandle! A pražené! - také som už dááávno nemala. Jedla som ich tony :grinning:.

Tak my ideme pozerať film, superstar ani neviem, že ešte beží :grinning:...

Už som si bachla jeden plesnivec s bielym vínom a v tom duchu idem pokračovať.

Dúfam, že príjemne ukončíme náročný víkend, počas ktorého sme sa veľa nasmiali, hoci trochu horký smiech to bol :unamused: :grinning: :grinning:
Krásny večer všetkým a hurá do nového týždňa :grinning:
29. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja tlacim jablcka a surfujem po nete :slight_smile: MM pracuje a kulisa je superstar.
a musim vam ukazat, aky peliesok sme jelle urobili!! teda hlavny mozog som ja, hlavny zasivac je moja mamka a pomahala cela rodina :dizzy_face:
foto o chvilu
29. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa pochvalim :sweat_smile:
http://anymedia.blogspot.com/2009/11/jellin-pelech.html
vyrezali sme z molitanu zadnu stenu a ten tunel, kupila som latku, usili sme obliecky, zosili spolu dve casti a na spodku su gumky, aby sa dal ten tunel navliekat na pelech, na ktorom kocka lezi a nerozchadzal sa :dizzy_face: joj jak sa jej tam paci. a aspon si vyhreje, naprdka a bude mat teplucko :slight_smile:
29. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne shari krasne, dobry vymysel
29. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dalsia navsteva za nami.
vianocna vyzdoba tiez, ale stromcek samozrejme este nestoji.
popijame biele a zobeme syrceky...

leni, mrzia ma tvoje pocity, drz sa, nech sa rozhodnes akokolvek.
shaar, domcek parada... neviem ci by som sa zmohla na nieco take :wink:
mon - tu kacicu niekedy musim skusit...
29. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely dakujem :dizzy_face: trosku viac profi to malo vyzerat, ale aj tak dobre :grinning: sme boli v hornbachu a pozerali sme nejake budy - bolo mi luto jelly, ze len tak lezi na pelechu a nic. a v noci 17 stupnov, ona skrutena do klbka, o stenu opreta :frowning2: a rano mala studene usi. mozno preto sa sarpala stale na gauc, nech je chranena aspon z dvoch stran... a v hornbachu sme videli nieco take, ale s klasickou trojuholnikovou strieskou - aj ked len na jazvecika maximalne :grinning: a neskutocne drahe. tak sme zmajstrovali (pat a mat) :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, jaku vianocnu vyzdobu si robila? :confused:
29. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ale super vymysel ste urobili...perfektne..
my mame nasich v posteli alebo na zemi a tiez nejak 17 -18 stupnov mame v noci ale vpohode..
malinka dostala postielku , pelech po macke a v nom deky, tak ta sa ma..
akurat sa napapala a fero ju uspava, konecne nech sa to nauci aj on :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam take svietielka, nieco ze zaves ci co... len biele, tak su v okne. potom gycovy mikulas, co sa stvera po rebriku do okna, a potom ponozky vianocne na darceky a take serepeticky som rozvesala... snehuliakov, sobov a tak...
29. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeziiiis, dnes sa uz v hladisku svieti mobilmi, nie zapalovacmi :unamused: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok