• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nellie tak toto som pocula prvy krat :grinning: super
30. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus ku tvojej ankete....
- piseme si to v sms-ke (teda iba v tych ked je na jazde v zahranici a vtedy spolu nevolame tak si to vzdy napiseme)
- a aj pred spanim ale nie uplne kazdy vecer vacsinou po dobrom sexiku... :grinning: :grinning: :grinning:
alebo ked ma drahy troska vypite tak vtedy som strasne "lubena a milovana a najlepsia na svete a keby sa mi nieco stalo tak on to neprezije..." :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus niektorych chlapom to len dlhsie trva kym nato pridu
to je vsetko
30. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoska si pred rokmi nabalila anglicana a naucila ho, ze dobre rano sa po slovensky povie "milujem ta" a kazde rano ked otvoril oci jej to povedala... a vraj mala hned krajsi den :grinning:

ano, povedal... aj taki su... no nic, je to za mnou, aj ked, vzdy ked si na to spomeniem, tak sa mi tak zvlastne stiahne krk....
30. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma, dosť veľká pecka :unamused: :confused:

nellie, ešte k tým škutám, to poznám, keď som si ich sušievala fénom, v pohode som o dve tri hodiny siahla zospodu k hlave a tam mokro. Ja som musela fénovať, lebo to by som bola inak pol dňa doma, kým by uschli :grinning: :grinning:

no a k ankete, nepočítam to, ale nepoužívam ten výraz. Skôr ľúbim ťa. Pripadá mi to také dôvernejšie :grinning: :grinning: Ale to sú moje mozgochody :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj Nellie tak to aj moj je taky pritulny ked si vypije. najviac ho vtedy ma rada nasa havina. :grinning:
ja si tiez myslim, ze ked sa to hovori len z povinnosti a prilis casto uz to potom strati to svoje čaro...
a koniec koncov ved to o sebe dobre vieme ze sa lubime, ved inak by sme spolu neboli.... :slight_smile:
siouxie inak aj my vacsinou s MM pouzivame vyraz lubim ta.. to aj mne pride krajsie ako milujem ta... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas v rodine sa zauziva taka veta, ze lubit mozes kazdeho, milovat iba jedneho. Tak preto som pouzila tento vyraz. Ale kolko ludi, tolko chuti, kazdy ma svoj nazor :grinning:
30. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné lenuš, hovorím, že to sú len také moje haluze. Mne pripadá to prvé trocha strojené, ale to je aj tým, že mne maminka od detstva rozprávala ako ma ľúbi, takže mi to pripadalo také prirodzenejšie. Ale také "mám ťa rada" mi pripadá skôr to, čo píšeš ty, lebo mám rada strašne veľa vecí a ľudí a zvierat :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky chcela by som sa vas opitat mam 46 den cyklu.Teotensky test mam negativny a bazalnu teplotu 37,2 este mi to takto nikdy nemeskalo minuly tyzden som bola u doktorky a nic mi ne[povedala len ze mam zveceny vajecnik o 2mm.Teraz neviem ci ist k doktorje nech mi da vyvolavaciu injekciu alebo pockat poradite mi??
30. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemozme byt vsetci rovnaki :grinning: Ale jasne, beriem kazdy jeden nazor.
30. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalanecek to je tazko ti takto radit.. vyvolavackou nic nepokazis keby si aj tehu ona praveze pomoze lepsie udrzat plod keby to bolo tehotenstvo.... alebo si mohla mat oneskorenu ovulaciu a ak si aj tehotna tak este ti test nic neukaze, no neviem to je tazko ti takto radit... to ti mala doktorka v tomto hlavne poradit, ked uz si tam bola... moja by mne osobne asi hned pichla vyvolavacku a hotovo....
30. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z toho zmatena pokusame sa o babetko uz 5 rokou a takto mi to este nemeskalo dostavam pravidelnu menstruaciu a teraz toto asi je skoro aj na test vsak?Ked pises ze mi este nic neukaze??
30. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
k ankete:
kedysi sme si to hovorili velmi casto, niekolkokrat denne, pouzivali skratky a tak.
teraz omnoho menej, urcite nie kazdy den. niekedy pred spanim - lubim ta, niekedy ked mi je smutno, alebo ked sa po hadke zmierime. priznam sa, ze to nejak nesledujem, lebo mne tie slova az tak nechybaju. chybaju mi skor skutky, ciny, ktore MM vycitam :sunglasses:
30. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalanecek - no tak skusaj kazdy druhy den test mozno mas pomalsie vylucovanie HCG hormonu...
tak vela stastia ti prajem :wink: :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenočka, kde si? Papáš polievku? :grinning: Ja som práve dojedla :grinning: :grinning: :grinning:

A nejako sa nám do... počasie, taký pekný a teplý deň to bol :slight_smile:
30. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny teply? a kde? :grinning:
v KE je slnecno, ale kosa :slight_smile:

siouxie, az teraz som si vsimla, co mas v pase... mrzi ma to velmi :frowning2: aky mate dalsi plan?
30. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie tu soooom
ano papala som polievocku
ako si uhadla?
30. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, keď som sa nadžgávala, myslela som na tvoju fazuľovú :grinning: :grinning: :grinning: .

Shaar no tu bolo slnečno, 15,5 stupňa (na teplomeri v aute okolo pol dvanástej). Trocha pofukovalo, ale inak normálna jar. teraz sa zatiahlo a vyzerá to ako už jesenne :grinning: Ale furt je teplo.
K tomu pasu, no čo iné - nejaké vyšetrenia a ďalšie kolo... :unamused: :grinning:
30. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie a nedostala si chut? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vieš čo, predtým spravím hrachovú. Nech nemáme dve kyslé po sebe :grinning: :grinning: :grinning:.
30. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie dobre nato ides
30. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj nic sa mi nechce
30. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme dve :wink:
30. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ja dnes idem este aj pracovat
30. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja musím niečo porobiť, ale aspoň budem online :slight_smile:
30. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to