• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka, super, ze je prcek v poriadku..
aj ja mam placentu nizko, vlastne naspodu, na hradzi,prekrzva mi krcok, co je nebezpecne... a tak mam ten isty rezim ako ty...okrem toho aj zakaz sexu :slight_smile:

tie mliecne, neznesiem nic.... ani syr, dala som si syr lucinu na chlebe a pregrcala cely vecer
Beriem teda tabletky, vapnik.....
3. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aspon ze tak :slight_smile: tie tabletky myslim.
no ja mam placentu tusim hned vedla hlavy babatka, cize ked bolo otocene dole hlavou, tak si vies predstavit, ze kde. o sexe nehovorila nic a ja som sa zabudla spytat. mam to potom povazovat za bezpecne? :sweat_smile:
nevies, co je cislo 6 v kolonke Nalieh.? viem, co je to naliehanie, ale preco cislo 6? :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este som zabudla napisat, ze chlop ma 222g a TP sa mi posunul na 5.5.2010 :grinning: lebo zodpoveda 18tt+1 :wink:
3. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa dnes to otvaraju, ale ked presne toneviem

shaar uz som takmer ok
len som mala tak prazdny zaludok ze som zjdla 4 rozky
3. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde s te dnes vsetky?? :frowning2:
3. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka takže malý pridáva na rýchlosti čo sa týka rastu :grinning: Náš citrónik tiež.... na poslednej poradni mi lekárka povedala, že malý je tri dni pozadu a včera je už tri dni popredu :grinning: Takže mne sa tiež presunul TP na 15.6. z 19.6. :sunglasses:
3. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, opacne, nie? myslim ten TP :wink:
musim ist so psom von, sa mi nechce, taka som unavenaaaaaa :angry:
zajtra ma MM dovolenku (nutenu), tak sa tesim :slight_smile:
3. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nie prečo? :fearful: ten TP 15.6. mi včera napísala Muránska aj do správy... povedala, že malý je o tri dni starší ako by mal byť podľa posledného menzesu.... Prvý TP určený Mikulovou som mala 19.6.2010 a včera mi ho Muránska zmenila na 15.6.2010 :slight_smile:
3. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaj prepac, ja som zle precitala predlozky :slight_smile: som precitala z 15.6. na 19.6.
este raz sory :zipper_mouth:
3. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som este chcela vediet, do akej miery je dolezity TP urceny podla UZV v pripade, ak presne viem, kedy som otehotnela, teda kedy bola ovulacia. je to tak, ze babatko, ktore je popredu v raste, sa bude na svet pytat skor?
3. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka no podľa toho, že presúvajú termíny podľa veľkosti plodu mi to tak vychádza, že asi sa bude pýtať skôr na svet :fearful: neviem :sweat_smile:
3. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte fesandy, sme od včera doma
no a tfuj tfuj nech ste vsetky tehule a potom premenujeme temu ako sa nezblaznit a byt mamou :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeej tinikaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak rychlo pis, kopiruj, ake to bolo? dalo sa vydrzat?
a secko pis, do podrobnosti!!!

:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
:hearts: :hearts: :hearts: GRATULUJEMEEEE t i n i k e a p a t r i k o v i :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
3. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, no hej, ale ja som to myslela tak - ze si nie su isti pocatim. ak by si boli isti, tak by vedeli presne udat TP.
no a ked si nie su isti, tak sa to pohybuje podla UZV.
a ked si ja ista som, tak co je spravnejsi datum? podla pocatia, alebo podla velkosti plodu na UZV?
3. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharka dakovam, no napisem napisem, len nestiham
asi tak v skratke, v utorok o 9 odtiekla voda, ziadne bolesti len v krizoch a podbrusku, v stredu rano pichli oxitocin nepomohol, stale nič a vo strvrtok nejkau tableku po ktorej strasne bolesti, tie prisli do hodky, takze od pol 9 do pol 3 som sa trapila a kedze som krvacala a stale len na dva prsty otvorena, navyse maly isiel temenom tak rozhodli ze cisarak, mal 50 cm a 2850 g a sme zdravucky akurat od maternice ma trocha ulezanu hlavicku ta cvičime vojtovku a polohujeme a uz musim utekat papa zatial
3. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, dik, ved este popiseme, ked budes mat viac casu :wink:
3. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo čakam kedy drobec vstane a ideme sa umyt a papat
3. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika zááááááááááááávííííííííííííííííííídííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja už chcem chrobáčika tiež pri sebe :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa toho desim :grinning: :grinning: tak nech len je este dlho v brusku :grinning:
3. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak pôrodu sa desím aj ja... a zatiaľ si akosi nepripúšťam, že bude musieť aj von :grinning: ja mám momentálne v sebe predstavu: teraz je v bruchu, potom nič a potom bude pri mne :grinning: :grinning: bojim :sweat_smile:
3. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, tak nejak si to predstavujem aj ja :grinning: a nech mi nikto nehovori, ze to bude inak :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč z tej Muránskej som sklamaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: vyšetrenie trvalo cca 5 min... a keď som sa opýtala na pohlavie, tak bez toho, aby sa pokúsila aspoň pozrieť mi rovno povedala: v 20tt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, no ale tak bud rada, lebo asi bolo vsetko ok, ked to tak prebehla :slight_smile:
a pohlavie? to sa rysuje este do 16tt, takze aj tak by ti nevedela povedat.
mozno ti povie tvoja gyndoska pri buducej poradni :wink:
3. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď jasné... ale keď si za to človek ešte aj dopláca, tak chce mať aj nejaký zážitok... nehovorím, že nebol, bol... ale aj keď napíšem 5 min tak preháňam, pretože ma brala tesne pred desiatou pár minút a 10.01 mám na vytlačenom obrázku.... :unamused: A nebolo nič také, že či má pršteky a pod. podrobnosti.... proste nič :confounded:
3. dec 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, to len vava mala protekciu. ani nami sa nezaoberala dopodrobna, lezala som tam hlavou k oknu, oci vyvratene na monitor na skrini (robila mi vaginalny UZV), takze som vsetko videla tak nejak krivo a bola dost skupa na slovo. ale dolezite je, ze vsetko je ok a ze NT je v norme! tak sa tesim s tebou. :dizzy_face:
3. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari uz viem co su tie "cisla" - to niesu cisla, ale poloha babatka - ty ho mas dolu hlavou - takze "brusko sestky" je hlavicka, ja mam deviatku, lebo ja ho mame hore hlavou :wink:

Inak ahojte secky, aj my sme ok, 200g, pohlavie nepotvrdene, lebo stupel mal pupocnikovu snuru medzi nozkami :confounded: takze o 2 tyzdne snad...

Flam nerob si z nej nic, Muranska je taka stroha, ja som mala stastie, mala akurat vybornu naladu, ale co mam kamosky, tak u vsetkych bola dost odmerana... Podstatne je, ze prcek je ok :wink:
3. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojttee :slight_smile:

tinika,vitaj mamicka a gratulujem,patko je krasnucky :slight_smile: :dizzy_face:

flam,podla mna je normalne,ze ti nekcela povedat pohlavie,to sa v 13tt neda zistit..hlavne ze mas vysledky v poriadku :wink: :wink:

shaarka,super a gratulujem :dizzy_face: takze urcite je to pipik,kukla zas pohlavie?

...ja som dnes bola na morfo aa vsetko je tak ako ma byt :dizzy_face: :dizzy_face: drobciatko vazi 352g,chodidielko mame 2,6 cm :grinning: ,placenta je vzdadu,takze skvelee aj krcok je uzavrety :dizzy_face:
mam +3 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaa pindura zatial nebolo vidno :grinning: len na konci sa nieco zazdalo,zeby pipik,alebo pupocna snura?pockame si dalsie 4 tyzdne,ach joo :sweat_smile:
3. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavee,tak super ze aj ty,gratulujem :dizzy_face:
3. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kocice
ako?
ja som uz konecne doma, celkom narocny den dnes
3. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne doma a pred telkou...

tiniiii, nadhera, uzivaj si kazdu sekundu s drobcekom :grinning:

zajtra mam dovolenku a idem kadernici a pripravujem sa psychicky na narocny vikend...
nakupene je ako tak, zajtra este masiara vybavim a budem varit...
3. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok