• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
boze vavi, to by som chcela vidiet tych dvoch, ze snehulienka a cert:slight_smile:))))))))))))) to ich ako napadlo?? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: urcite bude srandaaaaa :grinning:

no mne cigy prvu hodinu nevadia, prave naopak (pokial mi niekto nefuka do ksichtu), ale potom je to horsie a po troch hodinach (a zvyseni poctu vyfajcenych cigariet a navstevnikov podniku) chodievam na vzduch a taham MM domov :grinning:
4. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute vospolok

pumi uz mas ostrihane haro?

vav tak to moze stat zato taky pohlad, na tych dvoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dobre zasedela, resp. zalezala pri tom pc, a tom som sa chcela ist osprsit a umyt si vlasy :grinning:

nemate niektora nejaku rychlu infosku ci daktory online fotoshop nema akcie na fotky? chcela by som dat vyvolat strasne moc fotiek este zo svadby a aj s krstin mojho synovca a teraz ked som doma mam kopu casu na to
4. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax teraz ma happyfoto akcio na 9x12, mi dosla reklama na mail.....
4. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky dnes som tu aj ja mam volno :wink: ale idem ozdbovat dom uz vianocne a piect medovniky a linecke :wink: tesim sa
4. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou jeej to mas super, ja musim pockat kym sa spolubyvajuci rozhybe, netrufam si vesat girlandy.....
A potom posli na kostovku par lineckych, za tymi sa viem zabit, a mozno sa naserkam a skusim aj ja spravit, sak secko raz musi byt prvykrat, nem? :wink:
4. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to je ktory rozmer? ten klasicky komunisticky ci uz ten vacsi? sa mi nechce to hladat :confused:
4. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to je uplne easy peasy ja mam taky recept ze na hrnceky na linecke ze ti netreba vahu ak chce poslem ti recept :wink:
a ja sa teda priznam ja mam dnes narodeninove volno :grinning:
4. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ty mrska, co sa nepochvalis? Tak secko najlepsie zelam, a hlavne novorocnu fazulku do bruska :slight_smile:
Heej, prosim posli posli, budes to mat u mna :wink:
Anax no tak to ti neviem teraz presne, ale sa mi zda ze trosku vacsie ako tie za komunistov.... Sak daj happyfoto.sk a pokukaj, mozno maju aj na ine akcosku :wink:
4. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki tak poslem na ip :wink: no sak ja mam mat MS akurat nejakeho 30.31.12... tak dufam, ze nedostanem lebo jak na novy rok tak po cely rok :grinning:
4. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa idem na to happyfoto poflakat

a dzou vsetko naaaaaaaaaaaaaajlepsieeeee :dizzy_face:
4. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeem :grinning: joj ani sa mi nechce verit ten vek co uz mam ja sa furt citim na 20 :grinning: ako minule som aj pocitala ci som sa nahodou nesekla lebo sa mi to zdalo nejake divne ze ja nemozme mat predsa uz tolko :sweat_smile: :grinning: a teda mam 27 ak sa budete pytat :grinning: ja viem ze nie vela ale tak mne to normalne pride smiesne ze uz mam 27 sak len vcera som sa nevedela dockat 18-tky :sweat_smile:
4. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja som na to presne tak isto!! Ja sa citim tak na 22 maximalne, a to mam o 10 viac :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 22 je tak maximalne to je taky optimalny vek clovek uz nie je taky sprosty ale uz je dospely v celom svete :grinning: i ked tu je teraz novy zakon a na kupenie chlastu by ste mali byt stasri ako 25r.uz som obcas aj mala problem ze mi nechceli verit ze mam viac ako 25 :sweat_smile: :grinning: som bola taka pysna :grinning:
4. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musim povedat ze uz kazdy rok si usetrim dovcu na narodky je to supeeeeeeeeer byt doma :grinning:
4. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :slight_smile: :slight_smile: no aj mne malokto tipne ze uz mam po 30tke, aj ked uz to asi dlho nepotrva :grinning:
Btw kesenem za IP :wink:
4. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac :wink: ja ze jake kesenem a potom mi to docvaklo :sweat_smile: :grinning:
no ja si tiez hovorim ze to dlho nepotrva ale tak mne vzdy tipuju tak 2-3 roky menej :wink: zevraj strelci vyzeraju mladsie na svoj vek :grinning:
4. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A o pannach ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si panna? aj mm je a teda faaaaaaaaakt on tiez vyzera jak sopliak :sweat_smile: a dakedy ked sme boli trochu mladsi kazdy na nas dakde kukal ze to co za ''deti'' sme prisli a my mozno aj starsi ako oni :grinning:
4. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou jj, ja som panna, ale nejak moc sa na to znamenie nehodim - co sa charakteristiky tyka. Ale tak ktovie, mozno ma to punktickarstvo chyti v neskorsom veku :slight_smile:
4. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj je panna jak z knizky takze si vies predstavit co doma mam :grinning: ale tak my sa doplname ja som bordelar a on opak :grinning: sak dvaja rovnaky by sme nemohli spolu byt :grinning:
4. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nasla aky rozmer potrebujem, 10x15cm

tak sa budem najblizsie dni mojej pn bavit na pc s fotkami..no jaka uzastna prestava, len tak lezat a bavkat sa :grinning:
4. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dzou! hepi brzdej :wink:

uz som doma, som spokojna...! asi som konecne nasla kadernicku, co ma chape.
zhodou nahod to je moja kamoska!!! z davnych cias...
ja som sa objednavala cez telefon, nasla som ich na nete a hned ma k nej pridelili :wink:

jake dobre?

mozno sa nabuduce odvazim skor, ako o dva roky :wink:
4. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis puma, a tak si sa toho baala :wink:
ale zas lepsie ako mat velke ocakavania a potom byt sklamana
4. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cautee :slight_smile:

dzou ,vsetko naj naj naj samozrejme prajem plodny mesiac :dizzy_face:

ja som koza aj sestra je kozorozec,ona je o 5 rokov mladsia odomna ale vzdy si vsetci myslia ze je odomna starsia,celkom sa mi to paci :grinning:

shaarka,dakujem,skoda noo,aj som sa pytala ci tu sa krv neberie na potvrdenie pohlavia,ale zatial len v blave,takze o mesiac snaad,sa kcem objednat na 3D ultrazvuk,tam by to uz mohlo byt jasnee,ale zatial je to defcatko :slight_smile: co by som aj kcela aby bolo :sweat_smile: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi takze vy pravdepodobne dievcatko? ja som to asi prehliadla niekde v minulych tyzdnoch...no a meno sa uz dajake rysuje?
4. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,tak zatim sme pipik nevideli,takze mam v sprave napisane defcatko,aleeeeee nakoniec ako sa tak hemzilo doki sa zahacil,ze pockajte mozno som tam nieco videl,akoze pipicek,ale mohla to byt pupocna snuraa :wink: takze zas cakat :rolling_eyes: ale nem vadi,hlavne ze je seecko v poraadku :dizzy_face: a mena sa risujuu asi filip alebo tamara :slight_smile:
anax a vy aku dlhu pauzu planujete od snazenia?
4. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ahaa takze mele vas furt zavadza a nechce sa ukazat..no to bue certik uz od prednarodenia :grinning:

my nemame pauzu, akurat to nesilime...cakame na spravnu konstalaciu hviezd a toho ze dakedy zakopneme o dve ciarky aj my...take nenasilne :grinning: sak mame co ine riesit, napr. neviem si predstavit zeby som bola teraz tehu, so seknutymi krizami resp. v horizonte kym sa z toho nedostanem... :rolling_eyes:
4. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi takze dievcatko?
Moje tiez malo vcera pupocnikovu snuru medzi nozkami, takze sme nevideli ze co a ako, takze zatial plati povodna verzia - "asi dievcatko".... 16.12. mam morfologicky, tak snad uz uvidime co sa to tam skryva :grinning:
4. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok