• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
hmm, ja ani nic, kedze mi na preventivke u obvodnej nasli stopy po zapale, tak hladali, ze kde je a on kotuha sa skryva, presla som ORL, zubarom, vytermi hasam zovsadial a na gynde zistili e-coli, tak mi nasadili macmiror a to je asi vsetko :unamused:
7. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale vy sa pochvalte :wink: shaar, uz citis pohyby? je to stale chlop?

puma - a ty co nove? inak s tym kombinovanym sporakom sme si to rozmysleli, teda muz si rozmyslel a ja som si vydychla :wink:
7. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a coo? jaky kombinovany sporak? a jaky ste si vybrali?
hej, maly sa vrti riadne a ked sa stane, ze ho ani raz cez den nepocitim, som dost nervozna :grinning:
7. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko babenky,tak shaari aspon ze tehulky maju protekciu na koznom...tak hadam sa ti tie flaky coskoro zmiznu...
7. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caaau fly, aj som sa obzerala, ci ta tam niekde neuvidim :grinning: :grinning:
a flaky ma netrapia, nesvrbia, takze je to ok, hlavne ze to nic nie je :dizzy_face:

jak sa mame? strasne pocasie vonku. to malo snezit, len to globalne oteplovanie... :unamused:
7. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - puma ma sporak, ruru a mycku v jednom a moj manzel si zmyslel, ze chce umyvacku, ale kedze pred prerabanim kuchyne sme sa zhodli, ze nam ju netreba, takze linka je na mieru, bez priestoru na umyvacku, tak vymyslel to, co ma puma ... lenze nas povodny sporak by sme museli predat a z linky odpilit, lebo ten novy s myskou je sirsi o 10 cm... ale nastastie si to rozmyslel a budu pokojne sviatky :sunglasses:

fly - teba som davno nevidela, ako? studujes, ci uz si skoncila?
7. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaj :slight_smile: mudro :grinning:
7. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaar pekne pekne ze si ma hladala :grinning: chvalim ta :wink: ...ja som dnes doma lebo som si vybrala paragraf lebo som chora...ale nastatstie to nie je chripka..aspon zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
made jasne studujem dalej...bc skoncene len este Mgr skoncit :slight_smile:
7. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nejake stare videjko - urcite ste uz videli, ale ja sa idem postat furt ked ho vidim :grinning:
http://anymedia.blogspot.com/2009/12/blog-post.html
7. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, neviem si ho spustit. prave som prisla z obedu...
dobre bolo...
este nieco male sladke a budem spokojna...
7. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz je tolko hodin?
no tak je cas na male alebo velke sladke :slight_smile:

jak to, ze ti nejde? :frowning2:
7. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to proste nejde spustit, mi napise, ze skuste neskor, alebo take nieco.
ale kaslat na to.
kokso, dnes to tak leti... :(
7. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čaje?
ja zase na skok kym maly drieme
7. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre, ze leti, uz chcem byt doma
7. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - gratulujem a vybozkavaj Patrika :wink:
7. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini, maly zatial poslucha?
casto sa v noci budi?
7. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, ake to je? :grinning: neuveritelne :dizzy_face:
7. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari a inac ako tehulkujes?vsetko je bez komplikacii vsak ano...
7. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ano, fly, myslim ze je secko ok. 16.12. idem na morfo UZV, tak dovtedy mam stisnutu rit, ale hadam potom si vsetci vydychneme... :grinning:
a uplne necakane zacinam mat chute s vrazednymi sklonmi :grinning: to znamena, ze ked mam chut na colu, musim ju mat IHNED. inak som zlaaaaaa :grinning: :grinning: takisto napr. mliecny kokteil alebo cesnak :grinning: :grinning: :grinning: alebo vlastne cokolvek. maly zahlasi, na co ma chut a ja staviam kazdeho do pozoru :grinning:
7. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a na dnes som si povedala, ze by hadam aj stačilo... :grinning: :grinning: :grinning:

shaar takze uz mas take tehu chute?? to musi byt sranda... :grinning: :grinning:
ja to ked raz budem tehotna budem taaaaaaak zneuzivat... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicole, ze UZ stacilo. ved ty ides o chvilu domov :wink:

inak, vcera som mojmu povedala, ze halo, ja by som UZ aj... a on ze, OK, ale asi to nebude vhodne znamenie :grinning:
kokso, to uz co mam doma? povie mi to niekto????
7. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak colou sa ja nalievam už dávno... a tiež mávam agresívne, až vražedné sklony keď ju nemám :grinning: a momentálne som sa úplne zbláznila do bravčového mäsa (pred tehotenstvom som ho nemusela :zipper_mouth: ) teraz by som ho jedla každý deň na obed..... :sweat_smile:
7. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten dudlik je brutalny.... ja som sa az zlakla... :confused: :sweat_smile:

pumi no za pol hodku padam.. lebo este budem musiet skocit ku notarovi podpisat jednu zapisnicu a potom na bus... :sunglasses: :sunglasses:
a dnes som sama doma tak sa tu este asi vyskytnem... :grinning: :grinning:

pumi som to troska nepochopila.. to UZ aj myslis tehotenstvo??? lebo som teraz zmetena, lebo ved si pisala ze este nechces babo po tomto vikende... :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, prosim ta, to snad nechces pre drobca taky cumel???

nicole, hej, bejby som tym myslela, vcera som mala slabu chvilku...
je vela PRE aj PROTI v mojom vnutre a niekedy sa to bije a je to stale ine...
7. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem, no maly sa budi na papanie tak 1-3x ale ma noci ked je plačlivy a treba k nemu vstat a dat cumel alebo na chvilu do naručia zobrat, cez den o nom skoro ani neviem, len ked treba papat, nerad papa z prsnika, ale dnes zatial len kojime, robime pokroky
7. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma :sunglasses:
7. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flam ako tehulkovanie? ranne nevolnosti nemas? alebo boli?
7. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini nevoľnosti boli, sú a už som sa zmierila s tým, že asi ešte dlho budú, lebo zatiaľ ani náznak zlepšenia.... :rolling_eyes: Ináč všetko v poriadku... akurát ma od včera večera "trápia" také slabučké občasné tlaky zo spodu.... a len na jednej strane... nechápem čo to je, dúfam, že nič zlé.... podbruško ma nebolí, nešpiním, proste nič... len tie také slabulinké tlaky úplne zospodu na pravej strane.... asi som nejaká pokazená :grinning:
7. dec 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokazena hihi neboj vsetko bude ok
7. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok