• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ste mi dali chrobaka s tym BMI tak som si pocitala akurat na nete.... mam 21,1 co je zevraj normal.. ale na dalsej stranke mi dalo ze mam 1kg nadvahu a rady ako to mam zhodit... :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau pozrite na toto...

http://fishki.net/comment.php?id=62030

to uz je ine umenie..
9. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám podľa BMI podváhu, ale BMI je blbosť... :grinning:
nellie, pamäť je moja úchylka :grinning:
Ty kokso, tu normálne začalo zaase pršať, mňa picne. Niežeby som nemala čo robiť, ale je mi ľúto toho môjho štvornohého zúfalca. On tak nerád s...e v záhrade :grinning:
9. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este daco akutalne....

zevraj sutaz kto bude mat za 10 tyzdnov najlepsiu postavu....

http://fishki.net/comment.php?id=62001

ale neverim, ze tie zenske sa tak vypracovali za 10 tyzdnov.... :confused: :confused:
9. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dakujem ono je to motto niekedy velmi tazke :slight_smile: sa nim riadit
ja sa musim dat teraz do psychickej pohodky lebo som citala co som dnes nemusela a tak ma to zasiahlo...ale to je prilis slabe slovo ak to clovek sam nezazil vediet sa vzit do situacii ktore su omnoho zlozitejsie ako tie co prezivame my a neda sa to s nicim porovnat a preto to moje motto je vystizne k tomu aby sme si vedeli a naucili sa vazit to co mame a mali usmev na tvari uz len kvoli tomu co nam zivot priniesol pozitivne.
9. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, s tvojím mottom sa dokážem stotožniť úplne presne :slight_smile:
9. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviem ci to motto nenapisal karel capek nie som si ista mozno som trepla ale mala som ho asi do svojich 13tich rokov napisane na skrini svojej detskej izby
9. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale i toto je vystizne
Lidé by byli štastnější, kdyby o své štěstí neustále neusilovali.
9. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, tu je to dnes nejake moc filozoficke hned z rana :wink:
9. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Capek to nebol ten napisal motto v zmysle ze najkarjsie v zivote nie su veci ale okamziky
9. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, ze magicke centimetre :grinning:
puma, nellie to vytiahla, ze jak som schudla v tehu :grinning:
siouxie, nehnevam sa :dizzy_face: ale keby si tu bola so mnou, tak sa ti tu viac paci :wink:
jeej sweet, toto posledne je site ako na mna :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka no ja som v dakej precitlivelej faze dnes musim to odohnat
9. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem aj do hmusu, aspoň už nechčije a dúfam, že ani nezačne o pár minút. Tak veľa popíšte, nech mám čo čítať, keď sa vrátim :grinning: .
9. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, skusme inak, co dnes varis??? :wink:
9. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hah nic moja este lebo som v robotke :slight_smile:))))) ale dakujem toto potrebujem bavit sa o comsi inom :slight_smile: ako su moje myslienky :slight_smile:
tak daj tip na veceru ale dnes sa mi moc nechce varit teplu veceru mohla by byt po dlhej sucha ved sa nic nestane nie?
9. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes robim langoše... vcera som si vecer zarobila cesto do chladnicky a odolala som neurobit si.. :sunglasses: :grinning:
som sa citila blbo, ze som hodinu makala na bicykli a potom si dat vecer o 7-mej langos... :grinning:
uz sme davno nemali...
a mame od vcera zemiakovu polievku na kyslo... :slight_smile:
9. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera varila moje francuzske a obycajsku mrkvovu polievku s pismenakmi, lebo padruh je doma s crevnou vecou a zatial dietne skusa... tie francuzaky bude mat zajtra najskor :wink:
9. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila kuracie rizotko vcera ale uz sa spapalo
na francuzke by som musela do obchodu a to som bola vcera na nakupe kvoli rizotu dnes si dam od potravin pauzu konecne
9. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, zemiakovu kyslu... hm, spravim cez vikend asi. v sobotu mam padruha prec, tak sa nou prezeriem a bude pokoj :wink:
a mam tam este jelitka na mraze, sa ich neviem dojest... mozno tie si upeciem...
9. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vidite ani francuzske sme davno nemali... ak zajtra ostanem doma tak urobim... :sunglasses:

ja tiez tu zemiakovu kyslu mozem.. a vcera sme si do nej s MM dali aj vajicka na tvrdom.. mnam :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicole, tak je to najlepsie. a nemusis mat ani druhe navarene, das si k nej chleba a musis si vystacit :wink:
9. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi - moja reč :grinning: :grinning:
vcera ju taku fajnu maminka navarila mnam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dala tam aj cesnak, co kedysi nezvykla a taku dobru chut to tomu dodalo....a drahy v nej hladal klobasu... :grinning: :grinning: lebo ze svokra to tak varievala....
9. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj drahy hlada vo vsetkom klobasu :grinning:
9. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dajte rychly recept na tu zemiakovu kyslu :wink: davate aj muku?
9. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju robim tak, ze dam na olej cibulku poprazit a potom pridam troska cervenej papriky do toho ale fakt len troska a potom to zalejem vodou a pridam zemiaky, cele cierne korenie a bobkovy list.. ked su zemiaky makke tak klasicky zahustim slahackovou smotanou a mliekom a mukou.. a ten cesnak este prelisovany v tom je super... :slight_smile:
9. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a trocha som googlila a toto je asi ta co myslel MM ta s klobaskou...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13448
9. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj toto mi robte ked nemam s kym dnes na obed :grinning:
9. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale az teraz som docitala poriadne ze v nej su surove vajcia a svokra dava nadrobno nakrajane uvarene na tvrdo... tak sme si to vcera aj s MM naservirovali... a fakt to bolo take syte ze sme uz ani druhy chod nepotrebovali :grinning:
9. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tu nieco jak rachlo.. neviem ci tu v nasej firme alebo kde ale rana jak hovado a normalne tu tlakova vlna zatriasla oknami aj dvere mi uplne treskli lebo boli pootvorenee.. som zvedva čo to bolo.... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok