• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie, ty susis vonku pradlo?
teraz?
10. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi len ked je takto krasne slnecno ako dnes.... a pofukuje aj jemny vetrik... my dedincania sme tak zvyknuti :grinning: :grinning: ono to hned tak inak pekne vonia... jasne ze sa to teraz v zime nevyschne a budem dosusat vnutri ale pri taktomto pocasi ako dnes to vonku celkom fajn obschne.... :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu nel tak to ste mali "velmi mile" rano...drzim palec aby si sa rychlo ukludnila a polovicka nech sa pekne ospravedlni :wink: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aha, tak u vas je slnecno, ano?
lebo tu nieeeee a je mi z toho smutnooo :frowning2:
10. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipussa, AFP su tripple?
ale myslim, ze sa mozes najest kludne :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz zase neviem o com pisete :grinning:
ale raz to zistim snad :grinning:
10. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ahoj... dakujem za povzbudenie.... a ty ako sa citis???

baby napisala som MM dobre podrypnu sms tak som zvedava.. som si do nej vyliala vsetky nervy ktore prave vo mne mam vzburene...

pumi hej u nas je fakt nadherne dnes a jak teplucko.. som len v mikine bola vyvesit to pradlo a bolo mi uplne fajn ako slniecko ohrieva.... :dizzy_face: :dizzy_face: aspon daco.... aj ked ku dnesnej nalade by sa mi viac hodilo zamracene s dazdom.... :rolling_eyes:
10. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma, :slight_smile:
su to geneticke testy, krvne testy, mam ich zajtra
10. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, nelutuj sa, dobre bude.
neviem, ci je to najlepsie s tou sms, ale dajme tomu... no...
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby caute!!! Zase som tu chvilku nebola, takze neviem, ci vas stihnem docitat...akurat som si vsimla, ze Nellie ma nejaku tichsiu domacnost???????? Hm????? Zreferujte mi... :wink:
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipuss, diky za objasnenie, dobre to dopadne :wink:
bubli, nellien padruh ju vytocil dnes do nepricetna. a nepravom!
tak je teraz u nich tichsie, no :wink:
10. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, daj obsah sms, nech sa pokocham :grinning:
cau anax, marod nas :dizzy_face:
ahoooj bubli, de sa flakas?
10. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem to radsej docitat...toto ma zaujima :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Shaari, mala som vela prace...a pomedzi to nejake predvianocne volno...ale myslim na vas :wink:
10. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa celkom dobre co sa tyka chrbatu, od ponedlku som sa uz vypytala do roboty aj ked neurologicka chcela aby som este minimalne do buduceho piatku ostala na pn...ale uz druhy tyzden som doma a zacina mi byt dost dlho, plus blizia sa vianoce a darceky nemam nakupene este vsetky a hlavne nie pre manzela este nemam...

no a okrem toho sme s manzelom trochu riesili nejake manzelske problemy a inak nic nove pod slnkom.... :sweat_smile:
10. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj ja nemam rada taketo smskove dotahovanie hadok, k nicomu to nevedie.... Resp. aspon u mna to nikdy nepadlo na urodnu podu, skor opak nastal, takze ja to uz hodne vela rokov nepraktizujem.....
10. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som to teda vsetko docitala...Nellie...ja viem pochopit aj tvojho muza, lebo som prchka ako on a ked ma niekto vytoci, vecne si to zlizne prave moj manzel. Ale to ho neospravedlnuje a neopravnuje po tebe vrieskat. Teraz by mal pekne kupit kyticu ruzi a po kolenach sa ti prist ospravedlnit...aspon ja si to tak predsatavujem...
Ale na druhej strane suhlasim s Vavenkou, ze nemam rada dotahovanie sa cez sms...i ked som to par krat skusila, bolo to bezvyznamne a iba som tym rozputala trapnu smskovu debatu a stalo ma to potom vela prachov :grinning:
Ale napis, ako pokracujete!
10. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak to ste mali teda riadne huste rano fuj fuj :frowning2: no ale co uz chlapi suuu uz takii :frowning2: aaa zabudla som vaas vsetky aj pozdravit napravujem ahojte vsetky babulkyyy a tehulkyyy :grinning:
10. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste sa ostatne schovali? mate nejake povinnosti? podte kecaaaat :grinning:
10. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, ja trosku upratujem, na 12 pridu z realitky
10. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate nejakych novych zaujemcov o kupu bytiku?
10. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tuuuuuuuuuuu :grinning: o com chces Anax kecat???
10. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, som to pisala dozadu (ale asi si necitala) - oslovila som straaasne vela RK v KE a uvidime. viem, ze takto sa to nema robit, ale 3 RK od leta neurobili dokopy nic a otec na mna tlacil... takze teraz sa to rozbieha - zatial sa boli pozriet len makleri z tych realitiek a dnes by mal prist ze vraj zaujemca o oba byty naraz - tak som zvedava...
10. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pokecam samozrejme o vselicom ale zaujimalo by ma ci si ozdobujete pred vianocami nejako byt, a ked ano kedy a hlavne ako, bo ja som v tomto nejaka gramblava, jemi luto dat peniaze za tie gyce co su v obchodoch a tu v okoli pezinka zas nie je nejako moc ihlicnanov, resp. nemozem teraz ist na vychadzka do lesa na nejake prirodne dekoracie...
10. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar veru necitala som dozadu, prepac...ale som rada ze si mi to zhrnula:slight_smile:)
no veru vsade hovoria ze sa nema byt nukat do vela realitiek...ale tak to je o tom ze kazdy ma svoj specificky problem a rozne poziadavky takze nie vzdy sa da riadit tym co sa vseobecne odporuca...tak drzim palec nech sa to dobre rozbehne a mate prijemne spravy pred vianocami :wink:
10. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ja uz mam byt ozdobeny, mam to len tak light, moja velmi dobra kamoska vie krasne dekorovat, tak mi spravila svietnik. Ja som si nakupila veci a ona spravila...potom mam len take mini dekoracne predmety, sviecky a podobne, naaranzovane pomarance so siskami a skoricou v ovocnej mise. Ale paci sa mi to!
Shaar hlavne nepodpis zmluvu s niektorou realitkou, ktora si bude vyhradzovat pravo na predaj bytu...moji svokrovci tak cakali pol roka, kym im vyprsi zmluva...
10. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som premyslala nad susenymi platkami citrusov ale asik ich uz nestihnem vysusit...nikdy sa neviem pred vianocami riadne rozhybat aby som byt vyzdobila...mozno je to tym ze si hovorim, ze nemam koli komu, kedze sme vzdy sami dvaja....ale to je urcite len vyhovorka pre moju lenivost :confounded:

akurat sledujem na spektre nigela vari, a az sa clovekovi zbiehaju slinky z jej vytvorov:slight_smile: aj ked ma rozculuje obcas ze pouziva strasne vela praskovych a poloumelych veci...ale tak na anglicanku aj tak fajn :grinning:
10. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, bubli, exkluzivnu zmluvu nehodlam s nikym podpisat.
a tento klient je celkom dobry, vysoko potencialny kupec, lebo vlastni budovu vedla nas, takze by z bytu mohol prejst aj k sebe vedla - jednymi dverami :grinning: :grinning: len som zvedava, ako bude trvat na znizeny ceny :frowning2:
10. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tu nigelu nemam rada, mne sa vidi, ze ona tak vsetko dzabe do seba, patla hore dole, vselico jej vyskakuje z misky, pada, a vyzera to nechutne, proste dzabe. po vychodniarsky.
10. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari jeej tak drzim palec, bodaj by kupujuci moc nevymyslal a do vianoc ste podpisali zmluvu :slight_smile: to by bolo skvele....
Ja som prave dokuchtulia brokolicovo-zemiakovu smotanovu, zas som to prehnala s korenim, takze torchu pali :slight_smile: ale inak fajna......

Ja zdobim byt - milujem tieto vianocne gyce, mne sa pacia aj svietiaci snehuliaci, ja tazitkove sneziace gule, proste ja som jeden velky gyc na vianoce :slight_smile: My vesame gi/yrlandy po celej dlzke kuchyno-obyvacky, tie zdobim zvoncekovou retiazkou /cervenou/ a zlatymi mesiacmi ; a potom uz len mini pindovinky (mam super snehuliaka :slight_smile: ), vianocne obrusy, sviecky, a - hlavne - zivy stromcek, ktory mam klasika v cerveno zlatom prevedeni a je pomaly na pol izby :grinning: ... Uz sa tesim :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok