• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
vavi, na vianoce sa to znesie :slight_smile:

my v jednoizbaku vianocnu vyzdobu nemame, aj tak sme preplneni viac nez dost. ale castejsie zaaplujeme sviecky v kahancekoch, na okna zvyknem povystrihovat nejake motivy z papiera, hviezdicky... a na dvere si nieco dame.
stromcek az tesne pred vianocami, vesiame pomarancove kolieska, svietiaceho hada, strieborne drotikove hadiky s hviezdickami a papierove hviezdy, co robila moja mamka ked som bola este mala :dizzy_face:

horsie je to s miestom - tento rok miesto pre stromcek zabral jellin pelech, takze to bude krute :grinning: alebo bude jella spavat pod stromom :grinning:
10. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja asik postavim len stromcek 23. a bude tak ako kazdy rok doteraz:slight_smile:

jella bude uplne stastna shaar sak byt celovianocnym darcekom, to je aka pocta :grinning:
10. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no to jej poviem, nech si uvedomi :grinning:
10. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne a este jej povedz ze jej to odkazuje teta anaxamon z modreho konika :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
10. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anaxamonium :wink: :grinning:
10. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellieeeeeee kde siiiiiiiiiiiii? Co sa s tebou stalo??? Snad nie tie zily??? :confounded:
Fuj, to bolo odo mna hnusne...isto si sa len zmierila s manzelom a uz si na nakupoch, co???
10. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar, to je ten novy prvok periodickej tabulky, ze? :grinning: :grinning:

bubli, no to bolo huste...ale tak snad mas v tom druhom pravdu, a nelliovci su uzmierneni uz, a pekne spolu nakupuju vianocne darceky:slight_smile:))
10. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Nellie ma zmysel pre moj hnusny humor a ona sa isto neurazi...ja viem niekedy zavalit a tu sa uz asi prispevky nedaju vymazat...Nicolka ze si sa neurazila moja??? :wink:
10. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obcas by sa hodilo vymazat co clovek napisal, ze? to je asik jedna mala z veci co mi chyba z admin prav :grinning:
10. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies co...ano...ja som sa par krat o to pokusala a zistila som, ze to nejde :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si sa o to ako pokusala?
10. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som sa s tym hrala...nepokusala, myslela som, ze kazdy si svoj vlastny prispevok moze zmazat...lebo inde to tak funguje...
10. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz rozmyslam ci na streche v novej verzii nam uz tu moznost dali alebo to bude po starom, mala by som to ist omrknut
10. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nejaka usilovna, konecne som po x razoch ze uz to spravim, umyla varnu dosku...tristvrte hodiny suchania, ale je pekna opat leskla:slight_smile:))

dnes ste vsetky niekde prec, a urcite zasa ked uz nebudem stihat tu bude diskusia minutu po minute a ja vas nebudem stihat docitat... :rolling_eyes:
10. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jasne ze sa nehnevam... :grinning: :grinning: :grinning: a na to sa mam moc rada aby som si zily podrezavala :grinning: :grinning:

takze sms nebanujem, padla na urodnu pôdu, vycitky boli statocne vyvolane :grinning: :grinning:
ked dosiel domov doniesol mi pickwick salku s 3 cajmi... :sunglasses: :sunglasses: vie ze som zatazena na čajiky a salky.. tak si troska splhol.. uz som z nej aj popijala cajik hruskovy mnam.... :slight_smile:
mali sme riadne dlhy pokec.. aj sme v meste boli ale nie na vianocne nakupy iba v tescu na klasicky nakup :slight_smile: ale aj tak sa este chovam viac-menej odmerane.. musim ho este troska vytrucovat....
10. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz je potrestany lebo som dala neskoro francuzaky piect a kedze jeho ranajky zostali tresknute o zem, tak doteraz nic nejedol... :grinning: :grinning:
teraz sa ma vypytuje ake som mu rano tie bagety urobila tak ho troska provokujem.. a zakazala som mu ist vyzierat, musi cakat kym sa dopecu zemiaky.. co este nejaka ta polhodka bude isto... cha chaaaaaaa
10. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell no pekne vam to napokon dopadlo, aspon si mohol uvedomit koho ma doma a ako sa ma spravat...je to o tom ze po hadke byva nebo vzdy krasne modre ako po burke :dizzy_face:
10. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, vtrhnem vam tu po dlhsej dobe...mam otazku na kosicanky - nepoznate nahodou dr. Lojovu? ... sidli na Mäsiarskej ulici v KE a je to alergologicka. Myslim, ci ako odbornicka stoji za to.

...inak nepisem vam, co mam nove, lebo je to stale o tom istom :frowning2:
10. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja ti sice neporadim, ale rada ta tu vidim, aj ked nemas nic nove mohla by si chvilku ostat a dacpopisat s nami:slight_smile:
10. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som, anax, ale mala je zase chora, krutim sa dookola okolo soplikov, bacilov ..... uz ma ide slak trafit....som si nemyslela, ze to bude take caste, ked nastupi do skolky....vedela som, ze nas to neminie, ale ze tak casto som neratala :frowning2:

este ani do mesta sa nemozem dostat, este nemam nic kupene na sviatky - o darcekoch ani nehovorim :angry:

sory za taky nagativny prispevok, ale neviem vam napisat nic pekne, kedze sa mame naprd :grinning:
10. dec 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho moni, ja som uz druhy tyzden na pn, a keby ze nejdem k lekarom na vysetrenia tiez sa medzi ludi nedostanem, takze ta ciatocne chapem ako sa citis, aj ked to mas iste narocnejsie kedze sa musis starat o choru dcerku plus tehu...ale neboj aj toto obdobie prejde a uz len budes spominat na to co je dobre :wink:
10. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievčence :slight_smile: .

Teta Kidman, som rada, že už hádžeš moje obľúbené zubaté smajly. Ale hlavne teda, že si to predýchala a dobre ho vytrestáš :grinning: .
No a pridávam sa k bubli, ja som tiež prchkejšia a mužíka mám totálneho kľuďasa, čo je tiež niekedy črta na zabitie, ale väčšinou veľmi pozitívna. On je celkovo voči mojím excesom totálne chápavý a vytočila som ho asi len raz-dvakrát v živote. Takže viem pochopiť aj druhú stranu... Ale dúfam, že dostane, čo si zaslúži :grinning: .

No a osobne si myslím, že admini by mali mať veeeľmi širokú škálu zmyslu pre humor :grinning: :grinning: Tým nechcem povedať Anax, že ty ho nemáš :wink: . :wink:
10. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm hm siou skala humoru u adminov? to je k comu? nejako nemchapala...:sweat_smile:
10. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to, aby hneď nemazali trošku čiernejší humor :grinning: Ale šak to ani enrobia, našťastie :grinning:
Počuj, ty si nechystala nejaké prekvapko? Alebo ešte neprišiel ten správny čas? :wink:
10. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neprisiel spravny cas...ale na prekvapku sa stale pracuje...mozem povedat zeprvu tretinu prekvapka mame za sebou...sice sa to taha, ako s prepacenim sopel, ale verime ze to cele dobre dopadne:slight_smile:)

siou uz som tu narazku na humor pochopila...akoze by mali zamazat prispevok od bubli, no ak na prispevok nik neupozorni, tak tu ani nepachnu...viem o com hovorim :wink:
10. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím palce, aby to rýchlo ušlo a hlavne dobre dopadlo. Mne moje vianočné prekvapko teda vôbec nevyšlo, ale niežeby som nebola pripravená aj na túto verziu. :rolling_eyes: :grinning: Sa nezabijem. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aby toho nebolo malo, dos.al sa nam magio box, vcera tu bol chlapik, nechal nam servisny, na kt, sa ale nada ani pretacat, ani zastavit program.....a co je najhorsie, ani nahravat. Dnes nam mal doniest novy, ale prave som mala hovor, ze nam pred masiacom vyprsala zaruka, takze nam zajtra prinesie nas stara pokazeny box a mame si to dat opravit na vlastne naklady - super!!! idu sviatky a ako poznam spolocnost Magio, nebude to hotove ani do velkej noci .....mame s nimi bohate skusenosti - by sa vam rozum zastavil, aka je to spolocnost
10. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz teraz vies ze nevyslo? co to malo byt?

a dakujem, snad sa to ozaj podari a potom to uz budem moct prezradit
10. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, nechcem ti do toho pindať, ale nech vás ne--ototo lebo sa mi to nejaoko nezdá - na vlastné náklady...? :confused:
10. dec 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, kuk pas. A vedela som to na druhý deň po opu.
10. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok