• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
:dizzy_face: juli...
i ked su teploty extremne vysoke, na grafe pekne vino ovulaciu - i ked by som ju posunula o par dni neskor, ako ju vyznacil FF.
urcite si urob test. to, co sa ti zda nemozne, moze byt kludne mozne.
a ak vyjde test negativny, tak naklusaj k doktorovi, nech sa na teba pozrie este pred sviatkami.
drzim palce strasne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

testuj urcite uz teraz, - ak si tehu, tak sa to ukaze. :wink:
11. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este - nebola si chora v tomto cykle?
11. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jiliet ja by som na tvojom mieste asik tiez uz testovala a to som dost trpezlivy tvor :wink:

shaar ano odniesol :grinning:
11. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax čo si mala prdkajúcu malú návštevu? :grinning:
11. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hladnaaaaaa som. :unamused:
idem si urobit spagety
11. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navsteva bola mala, ale nebola prdkajuca, to este len bude, bo papal prvy krat strukovinu, krachovu kasu s vajickom...ale ako shaarka spravne poznamenala odniesol si prdiky domkov s smaminkou :grinning:
11. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som ist upratovat casopisovu spust co tu po malom ostala ale som sa zacitala do tohto

http://bratislava.sme.sk/c/5147951/pavel-pospisil-bratislavske-restauracie-katastrofa-a-zlodejina.html
11. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie chora som nebola. Aspon o tom neviem. Ja by som tiez posunula ovulku na 16 DC ale aj tak to vychadza 18 dni zvysena teplota. Testnem a dam vediet.
Anaxamon, ja vobec nie som trpezliva, ale ked mi lekar povedal, ze jedina moznost ako otehotniet je IVF tak si jednoducho nepripustam, ze mozem otehotniet takto
11. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ja som myslela, že ti vyprdkal byt :grinning:
11. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett tak testuj a čakáme na výsledok :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj... a hlavne nezúfaj, ale ver... nebola by si prvý ani posledný zázrak na tejto stránke :wink: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet skoda ze tu nie je pipimiska, kedze otehotnela napodobne ako ty, ak sa nemylim, tiez cakali uz na umele ked zistila ze je tehu :wink:

flam nie nie :wink:
11. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli, ked testnes?
strasne sme netrpezlive.
teraz?? :grinning:
rychlo daj vediet!
ci tinika to bola co cakali na umele?
caute caute...Shaari aj ja mam dnes spagety...ale ja by som ich mohla aj kazdy den :wink:
Flam citala som o tom "sladkom teste"...moja Dr. to dava babam domov a oni to rano doma vypiju a tiez im radi dat si tam citron a potom uz rovno idu k nej na testy...vsetky tehule, co mam okolo mi povedali, ze to zvladli uplne v pohode hlavne vdaka tomu citronu. Tak sa neboj...
A kolko si schudla "vdaka" vracaniu? To este stale a kazdy den???
11. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no juliet fakt nadherny graf.. :wink: drzim palce pri testovani :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli hej ešte stále a každý deň :grinning: ale ja len nalačno.... takže jedlo vo mne ostáva... no aj tak som ešte + 0 kg :grinning:
11. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko mi ide do pupka :confused: na tele nepriberám, ale keď sa najem, tak vyzerám ako v šiestom mesiaci min. :grinning: pritom +0kg :confused: :grinning:
11. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, no to mi hovor :grinning: bruch mam fajny, aj s huspeninou na vrchu :grinning: :grinning: :grinning: az moje oci neveria, co vaha ukazuje :grinning:
a kde mas bruskate fotky? sa hanbis? :frowning2:
11. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nemá mi to kto kúpiť baterky do foťáku :rolling_eyes: :grinning:
11. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, to bola pipimiska, co tak zazracne otehotnela :dizzy_face: teraz to uz mozem napisat - si pamatam, jak som dostala IP, ze ci // mozu na teste znamenat aj nieco ine ako tehotenstvo. chudiatko, vobec tomu nechcela verit!!! :grinning:
tinika otehotnela z jedneho sexu siroko daleko (ako ja) :grinning:
11. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej baby, to sa aj ja mozem tesit, ze nebudem ako velryba, ked otehotniem??? :grinning: lebo mna sa uz teraz niekedy pytaju, ze ktory mesiac? :grinning:
11. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zas vytocila segra.. no zabit malo.. ja mam stres ze nemam este ani jeden jediny darcek kupeny a ona mi vitazoslavne vola ze uz ma vsetko aj pobalene, ze uz iba masle s menami ponalepuje na to.. :sweat_smile:

dufam, ze zajtra konecne pojdeme do toho trencina lebo ma inak porazi.. :grinning: :grinning:

a konecne viem co chcem ja od MM na vianoce... - toastovac... :sunglasses: :sunglasses:
lebo co sme mali tak ten odkedy pouzivala segra na intraku tak tam ho dokatovala statocne a uz je nepouzitelny... a ja aj drahy zboznujeme plnene toastiky... takze to bude vlastne spolocny darcek.. uz si kupime taky poriadny... :slight_smile:
11. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar tak dakujem, bo som normalne zneistela ci som sa nepomylila...:slight_smile:))

myslite ze juli teraz testuje?
11. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, no vskutku oroginalna vyhovorka.
a to nie je luto, ze si neuchovas, ako ti rastie brusko?
a v com je problem? mas nieco s chodzou, s rukami, alebo nemas peniazky? :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel paradny darcek, jamilujem taketo somarinky do kuchyne, len uz pomaly nemame kam spotrebice davat plus nam teraz pribudne pekarnicka...ale inak by som toho vedela navymyslat si do kuchyne do milej jarmilej :grinning:
11. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prave pozeram ze ved to ani nie je az take drahe....

tento by sa mi aj pacil... http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1002178

no veru juli by mohla testovat... jeeeeej ona je vlastne moja menovkyna teda ak to nema len taky vymysleny nick.. :wink:
11. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja myslim, ze juli utekala do lekarne po test :grinning: :grinning:

nellie, aj ja som darovla aMM toastovat, tusim minuly rok. ale nevydrzala som do vianoc, toastovali sme uz skor :grinning: takisto ako som nevydrzala teraz, drahemu som zastihavaci strojcek dala uz pred 2 tyzdnami, ked som sa na jeho zachlpeny ksicht uz nemohla pozerat :grinning: :grinning: :grinning: nechcel, ale donutila som ho, ze musi dostat hned. :grinning:

nellie, mam napad, ako schladit tvoju segru - povedz jej, ze ty uz co - to mas, ale ze pre nu si nic nenasla, takze tento rok bude biedny, lebo ani vasa mamka nic pre nu nenasla, ze sa s tebou radila, a ze asi jej das par euriciek a nech si daco kupis sama :grinning: :wink:
11. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja som taka ista... :grinning: :grinning: :grinning:

a drahy ma prekvapil, ze mi za body co zbiera za tankovanie objednal robota Philips.. normalne som zostala v soku, lebo som vedela, ze si chcel nasetrit na GPS-ko alebo novy maly DVD prehravac na USB vystup.. ale toto ma fakt milo prekvapil ze objednal preve toho robota.. lebo nic take nemam a vzdy som si ho chcela kupit.. :slight_smile:
11. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari...chuda Nellie´s sister...este bude mat traumu a prestane sa tesit na Vianoce! :grinning: :grinning:
Povedz jej Nellie, ze ty tento rok nikomu nic nekupujes, ze na co, aj tak vsetko maju... :grinning: :grinning: :grinning:
Znegujem Shaarku a sama vymyslim takuto blbost :grinning:
11. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel to ti este oznamil po vcerjasej burke ci to uz skor?
11. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok