• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar tak to si mi poradila supeeeeeeer.... lebo to ona nenavidi ked jej poviem, ze jej peniaze.. :grinning:
lebo ona miluje prekvapenia - v tomto je este take decko... to si mi faaakt super poradila.. vie ze zajtra ideme na nakupy tak vecer jej zavolam ze hold smola nic som jej nezohnala... :grinning: :grinning: :grinning:

shaar ty si ako MM.. minuly rok kupil spolocny darcek DVD prehravac na USB vystup a ja som stale hundrala ako mi vadi pozerat filmy na pocitaci ked mame krasny novy velikansky televizor (lebo ten sme kupili minuly rok v novembri) a on odrazu šáhol pod postel a ze - tak teda to napojim a pozeraj si... :grinning: :grinning: :grinning:
a potom som mala nervy ze naco mi to ukazal, ze ci nevedel vydrzat tie 2 tyzdne... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka keď sme v obchode, tak na ne stále zabudneme... a keď na to prídem doma... tak kvôli baterkám sa mi nechce trepať naspäť... :sweat_smile: a ešte bude času a času na pupkaté fotky :grinning: aj tak by som ich sem nedala :zipper_mouth: :sweat_smile:
11. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa to tu nejako natiahlo...aj vam?
11. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som nasla este lepsiiii

tento je aj na vyrobu wafli a gril je tam... tak chcem tento :grinning: :grinning: ked uz - tak uz :grinning: :grinning:
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1009223

jej aj ten podnos je akyyyyy super.... :wink: :wink: :wink:
11. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ja, prepacte :sweat_smile:
11. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
"etu by som nekupoval, taky shit" - to som prave pocula MM :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ze si to ty... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar co nam natahujes stranku? teraz musime vela prispevkov napisat aby nas to hodilo na normalnu stranu:slight_smile:))))))))
11. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a som ja vedela, ze to bude v jednom riadku? :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to by povedal aj MM - pre neho je to tiez podradna značka.. nasla som aj philips ale to je iba 2v1 bez grilu.. ale sak ten gril mi pride ako zbytocnost...
takze radsej ten philips budeme kupovat... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz normalne citim tu chut horucich wafli ako si vyrobim a dam na ne jahodovy dzem a slahacku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som asi vadna.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa priznam, ze ja som toastovat objednala z quelle k domacim gacom a stal asi 300Sk :grinning: :grinning: :grinning: a nema chybu, ale ani znacku. :grinning:
11. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to mi oznamil este predvcerom o tom philips robotovi.. cize este pred burkou :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Láska prerušuje pečenie kvôli objatiu dieťaťa.
Láska necháva bokom ozdoby kvôli pobozkaniu manželského partnera.
Láska je priateľská napriek náhleniu a stresu.
Láska nezávidí iným ich domácnosť
s vyberaným vianočným porcelánom a priliehavými obrusmi.
Láska neokrikuje deti, aby uhli z cesty,
ale je vďačná, že sú a že môžu stáť v ceste.
Láska nedáva iba tým, ktorí môžu niečo vrátiť,
ale s radosťou obdarováva práve tých,
ktorí darčekom odpovedať nemôžu.
Láska všetko znáša, všetko verí,
všetko dúfa, všetko vydrží.
Láska nikdy nezanikne.

Videohry sa rozbijú,
perlové retiazky sa roztrhnú,
tenisové rakety zhrdzavejú,
ale dar lásky zostáva.
:dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka aj my máme doma jeden taký bez značky a bez chyby :grinning:
11. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel no bo som si myslela ze ta zahrnul po vcerajsku tolkymi pozornostami:slight_smile:
11. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, si mi zahrala na city :grinning: jaj!
ale uz som spat v realite :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piseme aby sme sa dostali na novu stranu
11. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, dobry je ten tvoj chlap. moj ma samozrejme ine prednosti, ale taketo, ako ten tvoj, tie ti zavidim :grinning:
11. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz u niekoho z vas snezi? bo mne ocino pisal ze na orave uz zacina to tak vyzerat ze uz zacne:slight_smile:)
11. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ee, a ja tak cakam... kazdy den :dizzy_face: sa neviem dockat. co su to za trhy, bez vlociek?
11. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na trhy radsej ani nejdem, zajedno nie je tam uroven, za dlasie nie je atmoska a za dalsie aj tak som pn:slight_smile:)
11. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel si nechava doma jeden z telefonov co pouziva strasne malo a dneska zrovna mu vyzvana, som to aj zodvihla ale najskor nic, potom chlapik povedal len do p...e a tak uz nedviham...clovek sa spyta slusne ze kto vola a takto sa na druhej strane zachovaju..asik nevie ako sa chovat..vrr
11. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u na leje.. ja tiez chcem biele vianoce... to nema to čaro ked su vsade same bačoriny... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

no mna vcera ten moj dostal s tou sadou 3 caje pickwick+ salka k tomu.. ja neviem preco,ale mam strasnu uchylku na salky a na caje.. MM len gula ocami ked zabocim v obchode do oddelenia s čajmi.. :grinning: :grinning:
aj ked tie pickwicky nie su moc dobre - najradsej mam teekane čaje... :grinning: :grinning:
ale salka je krasna.. priesvitna s vločkami..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shaar jasne, pre kazdu z nas je ten nas chlap ten NAJ.. aj ked nas vedia nasrat statocne ale co by sme bez nich robili :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa taaak strašne nudím :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flaam tak si pusti nejaky dobry film :wink:
ci si v praci???

anax - to co bolo za chovanie???? :confused: :angry: :angry:
11. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam nudis sa v praci ci doma?
nel sak ani ja nechapem, ak necakal zensky hlas ma sa spytat ci je tam ten a ten a dostane odpoved ale toto...
11. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, zasee?? :sweat_smile:

nellie, hej, pikviky ani ja nemusim, ale tekane ma este nesklamali :dizzy_face:
MM nie je na prekvapka, on ma problem vymysliet aj na sviatky, nieto este mimo vo vsedne dni :unamused:
11. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ne ne, doma som.... ja zásadne v deň návštevy lekára už do práce nechodím :grinning: však mám štempel, tak načo? :grinning:

filmy ma nebavia :-X čakám na manžela, kedy sa mi vráti zo školy :frowning2:
11. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok