• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
diki monky len este musim odfotit obyvacku lebo co som mala fotky tak boli v mm notebooku a ten je momentalne pokazeny :confounded:
no ja pracujem a ako pisem mm ma notas v prde...i tak pouziva moj a to tak tazko sa delit o jeden :sweat_smile:
11. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim :wink:

ahoj, xtehulka, oprav si tt v pase :confused:
11. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, citala si, ze julliet si nasla pozitivny tehu test? ja sa z toho vytesujem ako mala :grinning:
11. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej citala aj ja sa tesiiiiiim a gratulujem :wink:
11. dec 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy mesiac by mohla niektora z nas prist na forum s tym ze ma pozitivny tehu test, ze? :grinning: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej anax, to by bolo ake super :grinning:
...no ja sa lucim, idem dat malicku naporiadok a spinkat, aby som mala pohodovy vecer
11. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robit ten steak a zemiacky, teda dokoncit... :wink:
11. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa lucim, idem snivat o steaku a zemiacikoch :grinning: musim si trosku narovnat brusko a potom hor sa do ulic :grinning:
dzou, pekne ste to prerobili, ani to nevyzera na UK :wink:
11. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem shaari :wink: sak o to nam islo :wink:
11. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som rada, ze som dobre odhadla :dizzy_face: akurat ten nizky pltok vobec bnie je slovensky :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pltok = plôtik
11. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale my sme nechceli vyskoky aby sme mali viac slnka lebo zahrada je tak postavena ze aj by bol vyssi bolo by to velmi zle so slnkom...a nastastie susedov mame ok takze je to v poho :wink:
11. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar nech sa dobre sniva :wink:
11. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano (sorry, pomaly uz obed :wink: )
kde ste kto?
co dnes varime?
12. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pumi :slight_smile:
My ideme na vidiek k rodicom spolubyvajuceho, takze nevarim nic :slight_smile:
12. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ako ti je dobre ;)
moj padruh je prec, pride az podvecer, takze mi je v podstate jedno kedy navarim...
ale budem robit krstkovu polievku a spenat...
12. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi joj hrstkova, to su spomienky na zakladnu skolu, mamka ju doma velmi nevarievala.....
Vcera si bola niekde?
12. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som ju nikdy nerobila, ale pozrela som nejake recepty uz v knizkach.
presne preto som ju chcela, lebo je to ciste retro a podla mna je to aj zdrave :wink:

boli sme vcera dole v jednej restike, kamoska nas pozvala, mala narodky vcera, taksme boli posediet, ale o polnoci sme uz boli doma. piatky su pre mna take... som unavena po celom tyzdni a potrebujem uz klud...
takze tak.
vy ste boli niekde?
12. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi boli sme, ale kazdy osve, aj herec aj ja sme mali vianocnu party z prace :slight_smile: som sa tesila hrozne, kedze ja dochadzam do prace 75 km, tak som tam nebola, odkedy som PN...... Sme pokecali, zabavili sa., obzrala som sa jak hovado, potancovala som s majstrami :grinning: :grinning:
aaa dobre mi to padlo, som sa vyfintila, kedze doma som furt v ceplakoch, tak som samy kompliment tam dostavala ako mi tehotenstvo pristane a tak :slight_smile: Ale o desiatej som uz bola doma.... Herec sa so svojej party dotrepal okolo druhej a o stvrtej som musela vetrat, kokso ten co za dych mal - krcma piatej cenovej bola oproti nasej spalni luxusna kaviaren :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, sme na tom podobne - aj ja vetram, ale ani nie kvoli dychu a vyparom, ale mm je strasne zle - vcera to prepiskol a dnes zomiera - slabe slovo ..... a to dnes cakam svokrovcov, tetu s ujom a nejakeho chlapa, co pride cosi odprezentovat......beham ako s vrtulou v riti

a varila som gulasovu polievku a nic viac- mame od vcera buchty a fazul. polievku......a mm aj tak nic nebude, tak naco sa blaznit.....dost ze nestiham upratovat :angry: ...by som ho nakoplala do riti ako soplave decko, lebo nema rozum :angry: :angry: :angry:
12. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky :grinning: :grinning: no moj je sice ako tak ok, ale tak chceli sme ist na vidiek uz z rana, ale este si netrufa sadnut za volant, takze cakame aspon do tej jednej..... Tiez neviem co by sa mu stalo keby prisiel o polnoci a normalne sa vyspal... Urcite by mu nieco veeeelmi dolezite uslo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky a co idete kupovat? Zepter, ci TW? :slight_smile: juj ja nemam rada tieto prezentacie, som sa zucastnila na jednej - LR tusim? Produkty z aloe vera, a mala som dost......
12. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, aspon si sa dostala medzi ludi...
to preco si prosim ta tolko dochadzala???
a oni to chalani niekedy potrebuju, strieskat sa ako dive svine :wink:
ten moj bol vcera poslusny... dal si tri piva a ja som pila vcera viac...
ale nie do mrtva...
ale bola som rada, ked sme sa o polnoci dvihli, ze stacilo :wink:
12. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi no tak daleko je firma :slight_smile: Ti poviem, 5 rokov, uz som toho zacinala mat plne zuby :slight_smile: Denne 150 km len do roboty a domov.... Ale chvalabohu som mala sluzobne auto, takze to slo, v lete 45 min tam 45 min spat, v zime hodinka, hodinka 10.... Takze sa to celkom dalo.... A hodne som chodila sluzobne prec, takze nie vzdy som bola vo firme a + mali sme nejake kancelarie aj tu v Kosiciach, tak ale tu som sa zasivala len tak piatky....

Jasne, ja to chapem, ze sa potrebuju sem tam strieskat, ale tak kua..... Uz nema 20 rokov... A najhorsie je ze poznam aj takych, ktori su uplne normalni a strieskat sa nepotrebuju :confounded: A predsa nejdem sa strieskat ked mam dalsi den plany, nem? :sweat_smile:
12. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale darmo - to chlap, ta co sa cudujem....zase nechodi taky casto, naposledy pred rokom, tiez sa lucili v praci so starym rokom ..... dosiel o 1,30, ale zacali uz o 15h, takze sa kvalitne rozlucili.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den prajem:slight_smile:
12. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, ani ani - ma prist nejaky chlapik ohladom madracov a nejakych vyhrievacich podloziek - uz sme take cosi doma mali a dostali sme zdarma celkom fajn paplon a dnes dostaneme druhy, tak len kvoli tomu sme sa na to dali - sme chamtivci chamtivi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale tak kto vam dnes co da zadara, no nie, a aspon budeme mat dva rovnake :grinning:
12. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mon a anax...
tak to je v podstate ze "nezodpovednost" z jeho strany, ale sama si mozno spominas, ze ked si mala uz trochen vysrate, bolo ti secko jedno a nepozerala si na to, co bude zajtra...
alebo?

zbehnem do obchodu a zacnem varit, nech si potom v klude mozem pospat...
12. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ktora mi poradite s fotakom? chcem kupit pod stromcek a neviem poridane si vybrat, spekulujem nad dvoma olympusmi olympus FE-360 a Olympus FE-5000

alebo ak mate niektora iny a ste spokojna, poradte...
12. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ale nech si to pekne vyzerie, o pol hodinku ho budim a ide vysavat....a ked pride svokra a uvidi ho takeho rozbiteho....az potom sa preberie :grinning: ...akurat ze nikto nebol nan nakup - chcela som aspon jednohubky urobit a nemam rozky :frowning2: ...ja som nemohla malu nechat s nim, ked furt len spi a spi, sem tam odbehne na zachod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj nax :slight_smile:
12. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok