• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax, ja neporadim, na to mam mm, ale z neho dnes nic :grinning:
12. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herečky.. :grinning: :grinning:

ja uz som vsetky okna poumyvala dnes a vyprala zaclony - o chvilu ich pojdem zavesit - jak to ja nenavidim vesanie zaclon a este robit tie trapne "samiky" ako to moja mama vola :angry: :angry:
ja si asi nedam zaclony ked sa prestahujeme.. a bude :grinning: :grinning:

a navareny mame segedinsky gulas..
12. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
anax no ja som urcite za olympusy oni vyrabaju len fotaky a nezoberaju sa inymy hovadinami takze ich robia velmi dobre a my mame olympus uz starsi a nevieme si vynachvalit mame ho uz asi 5rokov stal vtedy 16000 a doteraz foti ako novy :wink:aj preto ho nechceme vymenit i ked je uz dost velky na dnesnu dobu ale mali sme aj na film este pred to mju ci ako sa to vola a su faaaaaaaaaakt super ale tieto tipy co ty pises nepoznam tak nech proadi niekto iny dolezitejsie podla mna je aky ma opticky zoom a nie digi :wink: teda toto je moj nazor :wink:
12. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj onk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od rana pocuvam moju milovanu zlozku s vianocnymi pesnickami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
akurat vyspevujem Kate Winslet a What if.. fuuu je to pekelne vysoko... ale sak treba povyhanat pavuky spoza skrin... uz tusim utekaju s vakmi preč... :grinning: :grinning: :grinning:

anaw v tom ti ani ja neporadim.. my mame fotak uz asi 5 rokov a vtedy sme zan take prachy vysolili, teraz by sme v tej cene mali ovela ovela lepsi.. ale zas na take nase prilezitostne fotenie nam staci.. tiez mame olympus... :wink: :slight_smile:
12. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tu nitko nema zaclony ani my nemame a uz ked pridem na svk my to pripada take zastarale :grinning: my mame len zavesy a v kuchyni zaluzie aby necumeli dnu kedze mame open plan a je vidno az do obyvacky
12. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim linky na tie fotaky

http://www.megafoto.sk/Olympus/fe-5000-black

http://www.megafoto.sk/Olympus/fe-360-black

dzou mne sa olympus ako znacka tiez pozdava, mame doma panasonic, siceje tiez uz aspon 6 rocny ale odislo nam na nom ovladanie on off a teda sa da zapnut len vybratim a vlozenim baterii a to teda neni moc prakticke :rolling_eyes:
12. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som ako super postahovala filmy... vecer sa uz tesim zevraj je toto super film...
http://www.csfd.cz/film/117077-hanebny-pancharti-inglourious-basterds/
Bradika Pittika mozem.. :grinning: :grinning:

a teraz stahujem pre dvojicky rozpravku UP - idem im na Vianoce urobit DVD s rozpravkami.. zasa budem ich najoblubnejsia krstna.. :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne o tom pisem ze panasonic vyraba telky mobily.... proste vselico ale olympus len fotaky aspon co viem takze to maju premakane lebo sa zoaberaju len tym :wink: idem kuk linky
ja doma tiez nemam zaclony, mojej mamine to zo zaciatku prislo cudne, ale vravim jej ze za jedno v uk aj tak nikto nemaval zaclony a za druhe mame zaluzky...teraz aj oni uz maju nove okna a mamina zaclony z roka na rok minimalizovala az ich uplne zminimalizovala.. :grinning:
anax no podla mna ta 5000... ma az 5x opt. zoom a ten druhy len 3xopt a ceny su skoro take iste :wink:
12. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj mne sa to paci iba okna so zaluziami a zavesy.. tak nejak to planujem mat aj ja.. to sa stale vadime s mojou maminou ze naco su jej zaclony.. ved ma pekne nove plastove okna so zaluziami.. ale hold stara skola..
ale zas uznavam ze aj take zaclony maju daco do seba.. v obyvke mame teraz taku krasnu modernu s farebnou potlacou.... :sunglasses:

anax ja by som brala jednoznacne ten olympus 5000 ma lepsie rozlisenie aj zoom.. a cenovo to nie je az taky rozdiel :wink: sice sa v tom moc nevyznam ale brala by som urcite tento :wink:
12. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou zobrala si mi to z ust, teda z prstov... :grinning: :grinning: :grinning:
nellie skoro to iste sme napisali o fotakoch :grinning:
dzou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokonala symbioza v dvoch prispevkoch po sebe... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase :grinning:
ano to je to co som pozerala, ze ta 5000 je o nieco vysia trieda s rozdielom par eur...este si to necham do vecera ulezat v hlave a uvidim

akolko G kartu odporucas kupovat do fotaka?
sa tu normalne rehocem dzou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

anax - ja veru ani neviem aku kartu tam mame... :sweat_smile: :sweat_smile:
ale viem ze nam staci, ja vacsinou ked fotim, tak hned nafotene foto hodim do PC a vymazem :wink:
12. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ked budeme kupovat novy ale to tak skoro nebude kedze sme s tymto spokojny a peniaze dame niekam inam.. lebo ja chcem potom tie nove zrkadlovky aj s digi a uz vyrabaju aj trosku mensie ako boli klasicke a ten stoji co chcem ja stoji okolo £500 :confounded:
12. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame este staru a vtedy bola najvyssia :grinning: 512mb tusim a staci nam bohate aj na dovolenke aj vsade a ak som chcela fotit viac(raz na silvestra sa nam podarilo nafotit 360fotiek :sweat_smile: ) tak znizis kvalitu fotiek a mozes fotit a potom si to prehodis v pc
12. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ze ste mi venovali cas:slight_smile: :dizzy_face: teraz si to uz len utriedit v hlave :grinning:
12. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted ani nie kvakitu ale velkost fotiek tak som to chcel napisat rozlisenie budes mat to iste :wink:
a na tvojom mieste by som nerozmyslala jednoznacne ta 5000 je lepsia :wink:
12. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co dnes varite? ja idem na nakup o chvilu a budu francuzaky mnam :dizzy_face:
12. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

anax, pytaj sa, mam poradcu na telefone :grinning: :grinning: :grinning:
olympus som aj ja kupovala hadam pred 4-5 rokmi a som velmi spokojna :slight_smile: vtedy ma stal 15 tis.
no ale uz mame profi fotak, takze olympus pouzivam len tak, na blbosti :slight_smile: ale mam rada tu znacku, velmi.

MM odporuca lumix...
ale napis, ze kolko penazi chces investovat, co chces fotit alebo tak - proste poziadavky :dizzy_face:
12. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne na teba shaari som myslela ze nech sa anax spyta teba - profika :grinning: a aky je ten profi fotak?
12. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pentax K20 digi zrkadlovka, 14,6 mpix, + objektivy, filtre, externy blesk, stativ
12. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ja nie som profik, to vsetko ma na rovasi MM :grinning:
12. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar - nerozumiem reči tvojho kmena :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm to znie dobreeeeee ja chcem potom digi zrkadlovku my s mm velmi radi fotime on mal predtym ani neviem aku znazku ale este staru zrkadlovku na film a poprdeli fotky mame z toho ale mm vedel perfektne nastavit cas aj vsetko... akurat vo stvrtok nam prisiel balik zo svk co sme si dali posielat nase posledne veci co sme tam mali aj fotky tam boli tak sme spominali aky sme boli mlady a krasny :grinning: a teiz ze momentalne malo fotime a ze by sme zase mali zacat
12. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://pentax.katalog-fotoaparatov.sk/digitalny-fotoaparat/pentax-k20-d/

cau nellie, ale no. urcite rozumies :wink:

inak ozaj, co s tym varenim?
ja som najedena (parky), takze sa mi nad jedlom velmi nechce premyslat... ale asi kuknem, ako vyzera kapusta v konzerve, sme kupili zo zvedavosti v lidli :unamused:
a chystam sa na zemiaky na kyslo, mam chutky, odkedy som si precitala vase recepty :grinning:
12. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok